Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Rekonstrukce koupelny

Popis zadání

Rekonstrukce koupelny - výměna vany za sprchopvý kout, obkladů i dlažby v cihlovém bytě 3+1, Uh. Hradišti

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Původní požadavek byl rekonstrukce na klíč. Dodavatel s pochopením reagoval na požadavky, byl vstřícný a sám navrhoval řešení i 3D návrh koupelny. Problémy vznikly již po zaplacení zálohy, kdy mi dodavatel oznámil, že neposkytuje demontáž. Pak následoval problém s termínem uskutečnění rekonstrukce...atd.
Po zaplacení doplatku a užívání koupelny se projevily první nedostatky - netěsnost přívodu vody u umyvadla, netěsnosti u zástěny a plíseň na těsnění u sprchového koutu, šuplík pod umyvadlem byl špatný. Jsem ve fázi nedořešené sedmé reklamace a pan Vlk nekomunikuje. Opravy řeším sama.
Objednání prací od této firmy proto NEDOPORUČUJI !

Cena
neuvedena
Kategorie
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 19.03.2014 uživatelem Uživatel_77215

Diskuze
Jak jednoduché je anonymně pošpinit slušnou firmu. Dělám svoji práci 20 let a mám tisíce realizovaných koupelen ke spokojenosti zákazníků. A pak mám asi tři nespokojené podivíny, které nedokáže uspokojit nikdo. Protože mi Nej řemeslníci odmítli dát kontakt na stěžovatelku. Mohu se jen domnívat, že se jedná o paní Černou. Před několika lety(koupelna je dávno po záruce) jsme jí prováděli rekonstrukci velmi malé koupelny v činžovním domě. Není pravda, že jsme jí po zaplacení zálohy odmítli něco demontovat. Rozsah prací je vždy součástí odsouhlasené nabídky. Nevím ani co je dle paní Černé "atd."provedli jsme rekonstrukci standardně jako vždy. Šuplík jsme upravovali to je pravda, ale nevím proč to paní zmiňuje jako problém. Bylo nutné ho upravit, tak jsme ho bez řečí upravili. Přiznávám, že u paní Černé vznikl drobný problém s těsností boční lišty sprchového koutu. Tento problém jsme ale odstranili na výzvu paní Černé a v zákonné lhůtě. Já jsem se ji omluvil a žádná škoda paní Černé nevznikla.
Tak a teď k plísni na silikonu v rohu sprchového koutu. Byl použit kvalitní značkový silikon od formy Knauf. Silikon sám o sobě neplesniví. Plíseň na silikonu je vždy znakem špatného větrání v koupelně a zejména nedostatečného úklidu. Plesniví na povrchu silikonu organické zbytky kůže Vašeho těla. Přesto jsem již jednou paní Černé zdarma a po záruce, silikon na mé náklady nechal odstranit a vyměnit. Dále uvádím, že nikdy nebyl žádný problém s přívodem vody. Paní Černá opakovaně v minulosti reklamovala těsnost sifonu pod umyvadlem. Opakovaně se ale na místě žádná netěsnost neprokázala. Naposledy jsem asi před rokem stál čtvrt hodiny u umyvadla, pod sifonem měl list suchého papíru a pouštěl naplno do umyvadla vodu. Paní Černá byla přítomna. Koupelna nemá odvětrání nelze ho udělat a ani nebylo součástí zadání zakázky ,musí se větrat otevřením dveří do chodby. Těleso sifonu pod umyvadlem je kovové a protože jím teče převážně studená voda, sráží se něm pára, která se ochlazením kondenzuje a pak po čase skápne malá kapička do šuplíku pod ním. Stačilo by více větrat a problém by byl odstraněn,ale nejedná se o netěsnost odpadu. Není pravda,že s paní Černou nekomunikuji. Naposledy jsem u ní byl před více než rokem a spolu jsme kontrolovali sifon. Od té doby se paní Černá neozvala. Až teď na nás napsala tuto lživou pomluvu. Mrzí mne to, ale nemohu paní Černé pomoci ani s úklidem ani s větráním její koupelny, s případnými technickými problémy v koupelně jí samozřejmě pomůžeme kdykoliv. Stačí aby se normálně ozvala.
S úctou David Vlk
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace