Chci začít

Výhody pro firmy

Získejte užitečné výhody a odměny pro svoje podnikání.

Připojte se k NejŘemeslníkům a užívejte si nejen výše uvedených odměn, ale také všech výhod, které nabízí online profil zdarma.

1.
Kredity do začátku
Zaregistrujte se, vyplňte svůj profil a posbírejte kredity v hodnotě 1000 Kč. Můžete je využít na první zakázky, které tak získáte úplně bezplatně.
2.
Máte svého osobního strážce
Kateřina, Markéta a Martina se u nás starají o firmy. Jedna z nich se vám ozve hned po registraci a vy se na ni můžete obrátit i kdykoliv potom.
3.
Zakázky za vámi přijdou samy
Poptávky posíláme do e-mailu nebo jako upozornění do mobilu. Zákazníci jich u nás měsíčně zadají 4 tisíc. Utrhněte si i vy svůj (lví) podíl!
4.
Práci si vybíráte podle sebe
Sami si určíte, jaký druh poptávek chcete dostávat – podle oboru, lokality a rozsahu. O práci nesoutěžíte s celým internetem a děláte to, co vás baví.
5.
Profil u nás je zdarma
S registrací získáte zdarma online profil i jeho propagaci. Každý den přivedeme na náš web až 10 tisíc návštěvníků.
6.
Žádné zbytečné papírování
Díky online profilu a naší zákaznické podpoře odpadá nudná administrativa. A vy se můžete věnovat tomu, co umíte nejlíp – řemeslu.
7.
Čekají vás slevy a další výhody
Registrovaní řemeslníci dostávají od našich partnerů slevy na materiál a odborná školení. S námi máte před konkurencí náskok.
8.
Se vším vám pomůžeme
Kdykoli budete potřebovat, můžete nám napsat nebo zavolat. O řemeslníky se staráme už od roku 2009, takže víme, co vás nejvíc pálí.
Přidat svou firmu
Envelope

Získejte náskok před konkurencí!

TIP: Vyzkoušejte zasílání poptávek ze svého oboru! Stačí po potvrzení e-mailu vyplnit, o jaké kategorie máte zájem.

Potřebujete poradit?