Přidat svou firmuZadat poptávku

Kozlova míra poctivosti

Velkopopovický Kozel a NejŘemeslníci byli vždy patroni poctivého řemesla

Představujeme nové možnosti hodnocení řemeslníků, abychom poctivou práci posunuli zase o kus dál.
Naši předkové to při shánění řemeslníků měli o dost jednodušší. Stačilo jim zajít do hospody, doptat se, kdo co umí a pak si jen plácnout. Za dobře odvedenou práci poté bývalo zvykem zvát řemeslníka na pivo.
A právě na tuto tradici chceme navázat i dnes. Proto jsme s Kozlem spojili své síly při odměňování fachmanů, kteří dělají svou práci poctivě a srdcem.

Reference s Kozlovou pečetí poctivosti

Nově můžete při psaní reference řemeslníkovi kromě standardního hodnocení přidat navíc ještě Kozlovu pečeť poctivosti. Tu si zaslouží taková poctivá práce, při které řemeslník zajde o kousek dál, než by musel. Vypořádá se s neočekávanou komplikací, dodrží i šibeniční termín, opraví, co jiní vyměňují atd.

Za každou takovou pečetí by měl být příběh o poctivé řemeslné práci. A za takové příběhy náleží i poctivé ocenění, Kozel je proto bude odměňovat pozváním na pivo.

Jak poznám referenci s Kozlovou pečetí poctivosti?

Každá reference s Kozlovou pečetí poctivosti je označena v přehledu i na svém detailu symbolem Kozla. Jednoduše ji tak rozeznáte od ostatních.

Jak udělím Kozlovu pečeť poctivosti?

Jednoduše. Když na webu NejŘemeslníci napíšete řemeslníkovi referenci, ohodnotíte ho dostatečným počtem hvězdiček a považujete jeho práci za skutečně poctivou, můžete mu udělit ještě Kozlovu pečeť poctivosti.

Řemeslníci s Kozlovou pečetí poctivosti

Zlatou, stříbrnou, bronzovou. Hned tři stupně Kozlovy pečeti poctivosti jsou určené řemeslníkům z každého oboru, kteří si dlouhodobě drží vysokou kvalitu práce. S takovými budete mít vždy jistotu slušného jednání a dobře odvedené práce.

Zaregistrujte se, přidejte svou práci a požádejte zákazníka o hodnocení.

Jak získá řemeslník Kozlovu pečeť poctivosti?

Pro každého řemeslníka počítáme poměr počtu jeho referencí s Kozlovou pečetí poctivosti vs počet jeho referencí bez ní. Tento poměr potom porovnáme s dalšími řemeslníky v jeho oboru a sestavíme žebříček.
Prvních 5% řemeslníků v daném oboru získává Kozlovu zlatou pečeť poctivosti.
Dalších 10% získává Kozlovu stříbrnou pečeť poctivosti.
Dalších 15% získává Kozlovu bronzovou pečeť poctivosti.
Udělené pečetě se znovu přepočítávají každé 3 měsíce. Můžete si tak být jisti, že tato ocenění jsou aktuální.

Jak poznám řemeslníka s Kozlovou pečetí poctivosti?

Každý řemeslník, který získal některou z pečetí, je na všech místech našeho webu jasně označen. Na první pohled tedy vidíte, které řemeslníky ostatní zákazníci nejvíce ocenili.

Kozel
a poctivé řemeslo

Celou historii Velkopopovického pivovaru provází úcta k řemeslu, respekt k tradici a zasloužená odměna za dobře odvedenou práci. I dnes si současní velkopopovičtí sládci uvědomují důležitost zachování řemesel a jejich další rozvoj. Proto Kozel již po desetiletí podporuje a odměňuje všechny ty řemeslníky, kteří dělají svoji práci tak, jako my vaříme pivo – poctivě.

NejŘemeslníci
Aby to dobře dopadlo!

Již jedenáct let přinášíme lidem, kteří poptávají řemeslné práce, ověřené reference a hodnocení firem. Naším posláním vždy bylo spojovat zákazníky s kvalitními řemeslníky tak, aby byly všechny strany spokojené. Jsme rádi, že spolu s Kozlem, můžeme ještě lépe pracovat na hodnotách poctivého českého řemesla.

Potřebujete poradit?

info@nejremeslnici.cz
dnes od 9:00 do 16:00
Momentálně nejsme na telefonu.

Zkuste nám napsat e-mail, nebo zavolat později. Poptávky vyřizujeme i mimo běžnou pracovní dobu a o víkendech.

Kontakty provozovatele