Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Obkladačské a zednické práce

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Poptávám obkladačské a zednické práce:
vybourání stávající dlažby a položení nové dlažby v chodbě cca 10 m2, obkladu cca 2 m2, dále rekonstrukci koupelny, (stávající vybavení je již vybourané) - púdorys koupelny cca 5 m2, kde bude nově instalován sprchový kout, umyvadlo. Požadavek je zabetonování podlahy, vyzdění příčky u sprchového koutu, zhotovení přizdívky z ytongu, zhotovení obkladů a dlažeb, omítek,...

=== Nabídka
Dobrý den, pro lepší domluvu a specifikaci prací mne prosím telefonicky kontaktujte je nutná prohlídka na miste realizace přeji pěkný den Vinklárek Martin.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

S tímto řemeslníkem mám velice špatné zkušenosti a nikomu bych ho nedoporučil. Nebyl dodržen termín nástupu na zakázku ani termín realizace, jen pořád zkouší a toto nebylo v rozpočtu, a toto jsme zapomněli nacenit,... Kolega p. Vinklárka (ani se nepředstaví) se k zákazníkům chová velice arogantně, zákazníkům sprostě nadává a ve finále i vyhrožuje.

Otřesné jednání se zákazníkem.

Příště bych si je rozhodně neobjednal!

Důrazně Varuji před touto firmou!

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 28.04.2016 uživatelem Uživatel_40804

Komentář dodavatele
Dobry den abych uvedl vše na pravou miru tento zakazník se nevijadřuje k teto provedene zakazce ta již byla provedena minuly rok a s maximalni spokojenosti dokoncena .Zhrzeny zakaznik se msti za to že jsem odmitl přijmout novou zakazku s jeho podvodnymy praktikamy placeni předem dohodnuteho rozpočtu po dokončeni neuhradil tak jak mněl tak jsi udelejte obrazek sami zakaznik je nespokojeny a žada mne o dalši provedeni nove zakazky a k vyhrožovani došlo ze strany zakaznika ze se pomsti tak to zde udělal diky za pochopeni Vinklarek. Ps:muj kolega se jen neboji rict nazor na vec a nema rad podvodniky .
Diskuze
Prohlédl jsem doklady a zasílám informace o zakázce:
- nabídková cena dle nabídkového rozpočtu: 22.150,- Kč
- fakturace zakázky: 47.610,- Kč
výše uvedené potvrzuje moje tvrzení uvedené v referenci řemeslníka – nabídkový rozpočet po prohlídce zakázky a ujištění, že obsahuje všechny dodávky a práce potřebné pro provedení zakázky. Jsem realistický, dokážu uznat určité vícepráce. Ale následovalo: a toto jsme opomněli, toto nebylo zahrnuto v rozpočtu, toto jsou nutné vícepráce,....., jen výmluvy pro navýšení ceny. Sami si udělejte názor, zda je navýšení ceny zakázky o 25.460,- Kč v pořádku!
Zakázka byla zaplacena v plné výši.
Nechť si zákazníci udělají názor, kdo je podvodník.
Podobné zkušenosti mají minimálně další dva zakázníci.
Dobrý den, musím s Vámi jen souhlasit, měli jsme s nimi podobný problém. Pokud by to bylo možné, velmi rád bych se s Vámi zkontaktoval a na něco se zeptal: janica.nova@post.cz
Děkuji
Zase mystifikace z vaši strany cena byla navyšena po dohode s vami ze podklad je nestabilni a je na vas pokud chcete dlazbu polozit na stavajici spatny beton vy jste rozhodl ze se udela novy beton a na predem domluvenou cenu navyseni jste souhlasil a potom jste nam dal zelenou pro dalsi praci na nic se neopomenulo vse zustalo tak jako bylo obouch rozpoctech muzu dolozit podrobnosti rad zodpovim porad mi visi otaznik nad tim kdyz nebyl zakaznik tak spokojeny proc mne oslovoval o provedeni dalsi prace ze by msta z odmitnuti myslim ze rozumny clovek si obrazek udela.
Jakápak mystifikace p. Vinklárku, uvedli jste mne v omyl, před zahájením zakázky jste si udělali sondu a řekli, že je vše OK. Bourání prováděl pracovník nejtěžším možným kangem, kterým samozřejmě nešlo citlivě odebrat dlažbu, ale dodatečně jsem pochopil, že účelem této činnosti bylo poškodit i beton pod dlažbou. Co jiného mi zbylo, než nechat odstranit již rozbouraný beton. Okolnostmi jsem byl donucen přistoupit na zhotovení nového betonu, jinak by asi zakázka nebyla dokončena do dnes.
Vše mohu doložit!
Chytri clovek se pravdy dopatra kdyz bude chit znat pravdu .
Chytrý člověk, ano chytrý (ta čeština p. Vinklárku), si opravdu sám udělá názor.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace