Pasivní dřevostavby


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Kolik dodavatelů je ve vašem dosahu?

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Krbová vložkaTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Krbová vložka
Krbová vložka
Krbová vložka
Zadání
Poptávám dodávku, montáž a celkovou realizaci krbové vložky v novostavbě RD (dřevostavba). Krbová vložka by měla být o výkonu 2-5 kW.
Hodnocení
Celková realizace obestavby krbové vložky byla provedena na velmi vysoké úrovni. Oceňuji zejména výbornou komunikaci, naprostou ochotu, vstřícnost a velice profesionální jednání. Vše bylo do detailu… Více
Dodavatel
PIKKR trade s.r.o.
Karlovy Vary

Sádrokartony v pasivní dřevostavbě

4.7
— Kč
Zadání
Dobrý den, hledáme firmu na provedení kompletních sádrokartonů v 2 patrové pasivní dřevostavbě - termín realizace od cca 12/20 či 1/21. Rádi zašl… Více
Hodnocení
Výborná a rychlá domluva, kvalitně odvedena práce. Děkujeme!
Dodavatel
SOLOSPED s.r.o.
Smíchov, Praha 5

Hromosvod

5.0
21 700 Kč
Hromosvod
Zadání
Poptáváme instalaci hromosvodů, tedy jímací soustavy na střechu RD (pasivní dřevostavba) a jeho svedení do zemnící soustavy. Tedy: 2x jímací tyč… Více
Hodnocení
Výborná a hladká spolupráce
Dodavatel
Václav Hroník - Montáže
Hostouň

Obklady

5.0
— Kč
Obklady
Obklady
Obklady
Zadání
Zhotovení dvou záchodu a dvou koupelen, v pasivni dřevostavbe Brno Žebětín
Hodnocení
Realizace dvou WC a 2 koupelen v rodinném domě - služba "od A do Z" - zajištění materiálu, dovoz na stavbu, stavební práce, obkladačské práce, dláždění, montáž dveří, montáž sanity. Pan Vladimír… Více
Dodavatel
Vladimír Jurda
Klenovice na Hané

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?