Servisní prohlídka


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Vyčištění plynového kotle Baxi ECO 240i

4.0
700 Kč
Vyčištění plynového kotle Baxi ECO 240i
Vyčištění plynového kotle Baxi ECO 240i
Zadání
Dobrý den, potřeboval bych udělat druhou servisní prohlídku (vyčištění kotle) u plynového kotle BAXI ECO 240i. Bydlím v centru Brna a podle dohod… Více
Hodnocení
Pána mi doporučila známá, která také potřebovala prohlédnout a zejména vyčistit kotel. Komunikace je tedy trošičku složitější, protože pán má pouze pevnou linku u známé která vyřizuje vzkazy, takže … Více
Dodavatel
Sobotka Jan
Brno

Roční servisní prohlídka plynového topení waw

3.7
900 Kč
Zadání
Provedení roční servisní prohlídky plynového topení waw - 2 ks, lokalita Brno - Královo Pole-Ponava.. Sdělte nejbližší možný termín a cenu.
Hodnocení
S realizací jsem spokojena. Termín - vstřícný, následující den po tel. kontaktu. Cena odpovídala nabídce. Bez závad - provedena technická kontrola.
Dodavatel
Jozef Ondruš
Brno-Veveří

Oprava zářivky - firma IBACZ

3.3
— Kč
Zadání
Dobrý den, ráda bych poptala služby elektrikáře či servisního technika, který by opravil problikávající/bzučící zářivku ve firmě IBACZ se sídlem … Více
Hodnocení
Oprava proběhla v pořádku, nicméně délka od poptávky k samotné realizaci byla nesmírně zdlouhavá, doporučila bych zrychlit proces realizace, měsíc a více na opravu zářivky je opravdu velmi vysoká če… Více
Dodavatel
Dikos, s.r.o.
Brno

Prohlídka + pravidelná údržba plynového kotle B...

4.7
1 200 Kč
Zadání
Poptávám servisní prohlídku a provedení údržbových úkonů na plynovém kotli BAXI Ecofour. Za nabídky děkuji. Magda Sučková
Hodnocení
Výborná komunikace, termín a cena dodrženy, vše bylo v pořádku.
Dodavatel
Jan Seidl
Brno-Husovice

Servisní prohlídka elektrokotle MORA - Electra ...

4.7
— Kč
Servisní prohlídka elektrokotle MORA - Electra KOMFORT
Servisní prohlídka elektrokotle MORA - Electra KOMFORT
Zadání
Poptávám servisní prohlídku elektrokotle zn. MORA TOP. Na servisním štítku je uvedeno: EK 09K, EK09SB. N030. GIE Výrobce: Brano, a.s. Uničov … Více
Hodnocení
Opraveno. Spokojenost :)
Dodavatel
Milan Svátek
Brno

Servisní prohlídku plynového kotleTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

4.7
— Kč
Zadání
Poptávám normální po roce servisní prohlídku plynového kotle od firmy Viadrus . Nízkokondenzační kotel NAOS. Obec Určice
Hodnocení
Kotel fungoval, kotel funguje. Byl prohlédnut a shledán být v pořádku. Typ kotle je rarita sama o sobě, jsme rádi, že byla prohlédnuta odborným okem. Děkujeme.
Dodavatel
JIŘÍ NAKLÁDAL
Zábeštní Lhota

Servisní prohlídka plynového spotřebiče

5.0
— Kč
Zadání
Dobrý den, potřeboval bych zařídit každoroční servisní prohlídku plynové spotřebiče - jedná se o plynový sporák značky Mora.
Hodnocení
Vše v pořádku, využiji i příště. Děkuji
Dodavatel
PLYN – SERVIS B&L s.r.o.
Brno

Servisní prohlídka topení WAW

5.0
1 000 Kč
Servisní prohlídka topení WAW
Servisní prohlídka topení WAW
Servisní prohlídka topení WAW
Zadání
Dobrý den, rád bych poptal servisní prohlídku plynového přímotopu značky Karma a plynového sporáku. Byt se nachází v domě na ulici Palackého třída … Více
Hodnocení
Všechno proběhlo perfektně, pán byl velmi zručný a rychlý. A ještě jsme se zasmáli. Mohu jen doporučit. Určitě u nás není naposled.
Dodavatel
Vilém Prokeš
Dolní Kounice

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?