Servisní prohlídka


Celé Česko

Ať hledáme jak hledáme, v této kategorii vhodné dodavatele zatím nemáme

Zkuste nám upřesnit, co hledáte:

Zadejte kategorii…
Např. Rekonstrukce nebo si u nás ověřte firmu

Nebo si vyberte ze souvisejících kategorií:

Související témata

Kolik dodavatelů je ve vašem dosahu?

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Servisní prohlídka kotle Junkers

4.3
1 600 Kč
Zadání
Poptávám běžnou servisní prohlídku kondenzačního kotle JUNKERS pro ohřev TUV a topení. Prohlídka může být uskutečněna ve všední dny po 17 hodině neb… Více
Hodnocení
Spokojenost.
Dodavatel
Karel Zoula - revizekotelen
Praha-Libuš

Servisní prohlídka plynového kotle

2.0
— Kč
Zadání
Poptávám provedené pravidelné servisní prohlídky plynového kotle. Je to Buderus Logamax U054-24K. Na topení funguje kotel dobře, při delším sp… Více
Hodnocení
Práci neodváděl přímo pan Janík, ale jeho jiný kolega. Kvalitu samotné revize nedokážu posoudit, nicméně když pár dnů na to začal z kotle téct voda (což se stalo poprvé za dva roky) a kolegu jsem ko… Více
Dodavatel
Miroslav Janík
Praha 6

Servisní prohlídka plynového kotle zn. Junkers

5.0
— Kč
Zadání
Dobrý den, ráda bych se dotázala, zda je možné u Vás zajistit pravidelnou jednoroční servisní prohlídku plynového kotle (kontrola, čištění atd.). Pr… Více
Hodnocení
Velká spokojenost - profesionalita, lidský přístup a poctivá práce.
Dodavatel
Karel Zoula - revizekotelen
Praha-Libuš

Servisní prohlídka plynového kotle Baxi

5.0
1 500 Kč
Zadání
Dobrý den, poptáváme pravidelnou roční servisní prohlídku plynového kotle Baxi, typ Prime. Používaný na ohřev vody i topení. Stáří 1 rok. Bohužel j… Více
Hodnocení
Všechno proběhlo v pořádku, jak bylo domuveno.
Dodavatel
Miroslav Janík
Praha 6

Servisní prohlídka kondenzačního kotle Vaillant

5.0
1 850 Kč
Zadání
Dobrý den, poptávám servisní prohlídku kondenzačního kotle Vaillant, v srpnu, po 16.té hodině. Kotel byl instalován před dvěma lety.
Hodnocení
velka spokojenost
Dodavatel
Horus Kotle s.r.o.
Praha 8-Libeň

Servisní prohlídka kondenzačního kotle Junkers ...

5.0
3 200 Kč
Zadání
Potřebuji servisní prohlídku, která se má konat každý rok.
Hodnocení
Bezproblémová domluva. Nechal jsem si nakonec nainstalovat i teplotní čidlo za 1800 Kč které vypne kotel při dosazení nastavené teploty. Vůbec jsem nevěděl ze taková možnost existuje a kotel mi poř… Více
Dodavatel
PLYNOMAX s.r.o.
Říčany

Servisní prohlídka elektrokotle MORA - Electra ...

4.7
— Kč
Servisní prohlídka elektrokotle MORA - Electra KOMFORT
Servisní prohlídka elektrokotle MORA - Electra KOMFORT
Zadání
Poptávám servisní prohlídku elektrokotle zn. MORA TOP. Na servisním štítku je uvedeno: EK 09K, EK09SB. N030. GIE Výrobce: Brano, a.s. Uničov … Více
Hodnocení
Opraveno. Spokojenost :)
Dodavatel
Milan Svátek
Brno

Roční servisní prohlídka plynového kondenzačníh...Tato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Roční servisní prohlídka plynového kondenzačního kotle Vaillant
Zadání
Roční servisní prohlídka plynového kondenzačního kotle Vaillant ecoTEC plus VU INT II 206/5-5 R2 před začátkem topné sezóny.
Hodnocení
Rychlost, spolehlivost, odbornost. Technik vysvetlil i veci, ktere se netykaly primo kotle, evidentne sve praci rozumi na max! Mohu jen doporucit!
Dodavatel
PLYNOMAX s.r.o.
Říčany

Servisní prohlídku plynového kotleTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

4.7
— Kč
Zadání
Poptávám normální po roce servisní prohlídku plynového kotle od firmy Viadrus . Nízkokondenzační kotel NAOS. Obec Určice
Hodnocení
Kotel fungoval, kotel funguje. Byl prohlédnut a shledán být v pořádku. Typ kotle je rarita sama o sobě, jsme rádi, že byla prohlédnuta odborným okem. Děkujeme.
Dodavatel
JIŘÍ NAKLÁDAL
Zábeštní Lhota

Servisní prohlídka plynového spotřebiče

5.0
— Kč
Zadání
Dobrý den, potřeboval bych zařídit každoroční servisní prohlídku plynové spotřebiče - jedná se o plynový sporák značky Mora.
Hodnocení
Vše v pořádku, využiji i příště. Děkuji
Dodavatel
PLYN – SERVIS B&L s.r.o.
Brno

Servisní prohlídka topení WAW

5.0
1 000 Kč
Servisní prohlídka topení WAW
Servisní prohlídka topení WAW
Servisní prohlídka topení WAW
Zadání
Dobrý den, rád bych poptal servisní prohlídku plynového přímotopu značky Karma a plynového sporáku. Byt se nachází v domě na ulici Palackého třída … Více
Hodnocení
Všechno proběhlo perfektně, pán byl velmi zručný a rychlý. A ještě jsme se zasmáli. Mohu jen doporučit. Určitě u nás není naposled.
Dodavatel
Vilém Prokeš
Dolní Kounice

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?