Venkovní žaluzie


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Bezpečnostní folie na oknaTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
9 650 Kč
Bezpečnostní folie na okna
Bezpečnostní folie na okna
Zadání
Dobrý den, měl bych zájem o bezpečnostní folie na okna, aby zamezila vniknutí do domu. Okna máme dvouvrstvá, nejspíše plastová. Rozměry skel v me… Více
Hodnocení
Rychlá domluva příjezdu i samotná realizace.
Dodavatel
MATO-DUO s.r.o.
Ostrava - Vítkovice

Montáž roletky

5.0
— Kč
Montáž roletky
Zadání
oprava vnitřních žaluzíí (vodící lanka, cca 10 oken), dveře na balkon se sítí proti hmyzu (rozměry dveří cca 90x218 cm), bílé základní typ, otvírání… Více
Hodnocení
Supr. Na čem jsme se dohodli, tak to bylo. Děkuji.
Dodavatel
Lukáš Hél
Topolná

Sítě do oken, žaluzii

2.0
6 000 Kč
Zadání
Dobrý den, Prosím o kalkulaci sítí do oken o rozměrech: 51x141 cm, 102x141 cm, 51x141 cm. Dále o žaluzii 91,5 x131 cm a venkovní roletu pro rozměr … Více
Hodnocení
Nedodržení termínu montáže o 16 dní a kdybych pána nekontaktovala ani by se neozval, žádná omluva jen sliby! Kvalita práce nebyla uspokojující-provrtané okno skrz rám, netrefil se, ale prý si myslel… Více
Dodavatel
Jan Krutil -Thermospor
Olomouc

Interiérové žaluzie a sítě proti hmyzu

4.0
— Kč
Zadání
Dodávka a montáž žaluzií a sítí proti hmyzu
Hodnocení
Vše proběhlo v pořádku doporučuji
Dodavatel
u84973

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?