Věřím, že to byla jen náhoda, ale musím takto hodnotit, protože před zásahem myčka nádobí téměř umyla (jen nepoužívala teplou vodu,a nedošlo k vysušení nakonec), a po zásahu jela asi 5 minut, a konec, takže už je nepoužitelná. Aspoň mi to urychlilo rozhodnutí, že kupuji novou :-) Bylo mi řečeno, že je tam problém s elektronikou, a že ten díl již není možné koupit. To chápu, ale cena 1000 kč za takové zjištění mi přijde vysoká, ale budiž, to bylo dohodnuto dopředu, takže s tím problém nemám.