ráda bych se na Vás obrátila ohledně poruchy starší pračky Samsung WF0500NXW. (viz foto)
když zvolím jakýkoli program na praní (kde je praní + máchání + ždímání), tak to hlásí chybu na display 4E. Vyčistila jsem odpadní filtr, pak i filtr u přívodní hadice...přívod vody mi přijde v pořádku, nikde to neteče...když jsem sundala přívodovou hadici u pračky a zkusila, jak z ní teče voda, tak mi to také přijde v pořádku (tlak vody). Pračka si ani nevzala aviváž z přihrádky.
Když ale zvolím jiný program - máchání a ždímání či jen ždímání, tak v pořádku jej dokončí a vody je při máchání v bubnu dost....
Děkuji moc za pomoc a případně se ráda domluvím na opravě, pokud to půjde....
S pozdravem,
Reiterová
Rychlá reakce, pan Pospíchal ihned věděl, kde je chyba, za chvilku opraveno....Nemůžu si jeho služby vynachválit. Ještě jednou moc děkuji...:)