Laminace


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Kolik dodavatelů je ve vašem dosahu?

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Reklamní cedule

1.0
— Kč
Reklamní cedule
Reklamní cedule
Zadání
Poptávám výrobu jednoho kusu plastové reklamní cedule o velikosti 100x50 cm.V příloze je přiložen předběžný návrh-podklad bílý v levé části obrázek … Více
Hodnocení
Firma po odsouhlaseni objednavky nekomunikuje.Telefon mail nic.Komunikace jak s martanama.
Dodavatel
Dangero s.r.o.
Ústí nad Labem-město

Tisk a polep FOTOTAPETY v interiéru domu

5.0
— Kč
Tisk a polep FOTOTAPETY v interiéru domu
Tisk a polep FOTOTAPETY v interiéru domu
Zadání
Tisk a následný polep materiálu WALL ART na do interiéru kuchyně rodinného domu. Foto si dodal klient z dovolené. - Uprava DAT - TISK - LAMINACE … Více
Hodnocení
Naprosto profesionální přístup k zákazníkovi od samotného začátku - Předběžná kalkulace a plánování provedení, vizualizaci až po samotnou realizaci.
Dodavatel
DAMI group Invest s.r.o.
Králův Dvůr

POLEP STÁNKU OBČERSTVENÍ - U VLKA

5.0
— Kč
POLEP STÁNKU OBČERSTVENÍ - U VLKA
Zadání
ZAMĚŘENÍ / ZPRACOVÁNÍ GRAFICKÝCH PODKLADŮ / TISK + LAMINACE Folie PVC a Okenní ONE WAY Vision Instalace u klienta
Hodnocení
Velmi účinná reklama
Dodavatel
DAMI group Invest s.r.o.
Králův Dvůr

Vestavěná šatní skříň

4.0
— Kč
Vestavěná šatní skříň
Zadání
Prosím o nabídku na realizaci vest.šatní skříně, rozměry a rozvržení v příloze, doplňující info : 4 dveře barvy wenge ( možno případně navrhnout dva… Více
Hodnocení
Seriózní jednání, rychlé zaměření a následná realizace, velmi dobrá kvalita odvedené práce, cena odpovídala našemu očekávání. Můžeme jen doporučit.
Dodavatel
Ladislav Spilka
Černý Most, Obchodní Dům Hasso

Dětský pokoj

3.3
— Kč
Dětský pokoj
Zadání
dle přiložené fotografie poptávám zhotovení dvou vyvýšených postelí s žebříky, za žebříkem úložný prostor s policemi, středové přepažení s dvěma sto… Více
Hodnocení
Projekt jsme ještě trochu upravili, tudíž byla domluvena i vyšší cena. Celkový pozitivní dojem z realizace samotné silně kalí katastrofální komunikace ze strany zaměstnance firmy, který nám byl přid… Více
Dodavatel
Ladislav Spilka
Černý Most, Obchodní Dům Hasso

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Podobná témata

Související témata

Potřebujete poradit?