Vaillant


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Plynový průtokový ohřívač Vaillant

3.0
— Kč
Zadání
Poptávám revizi a kontrolu plynového průtokového ohřívače vody značky Vaillant.
Hodnocení
Po telefonu domluvena cena i čas. Pán měl přijet mezi 14-15hod.. V 16:30 volá, že se opozdil, ale že do hodiny bude na místě. Přijel v 18hod. Práci udělal za necelých 30 minut, řekl si o po telefonu… Více
Dodavatel
Antonín Hanzlík
Plzeň-Severní Předměstí

Revize kotle Vaillant vuw 202/3-5 r2

5.0
1 200 Kč
Zadání
Potřeboval bych udělat revizi kotle a vysvětlit jeho užívání, všiml jsem si nižšího tlaku a nevím, jak kotel dopustit. Potřeboval bych co nejbližší … Více
Hodnocení
Vše v nejlepším pořádku a ještě velice příjemné jednání.
Dodavatel
Antonín Hanzlík
Plzeň-Severní Předměstí

Oprava plynového kotle Vaillant turbo

1.7
— Kč
Zadání
Kotel Vaillant turbo asi 15 let starý nepřetržitě spíná. Někdy přestane ohřívat vodu. V tom případě je potřeba ho restartovat a pak ohřívá dál. Obáv… Více
Hodnocení
Pan Kuklík byl velmi ochotný a snaživý. Nicméně kotel Waillant turbo, jaký slíbil opravit patrně viděl poprvé v životě. Závadu neopravil. Nevystavil fakturu, ani žádný doklad, takže jsem mu nemohla … Více
Dodavatel
Miroslav Kuklík
Plzen

Najděte si řemeslníka podle referencí.

Je to snadné

 1. 1.
  Zadáte poptávku
 2. 2.
  Dostanete nabídky
 3. 3.
  Vyberete si řemeslníka

Od začátku do konce je to pro vás zcela zdarma.

Zadat svou poptávku

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Podobná témata

Související témata

Další zařazení

Potřebujete poradit?