Oprava sušičky


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Oprava sušičky AGG Lavatherm 57819

5.0
— Kč
Oprava sušičky AGG Lavatherm 57819
Oprava sušičky AGG Lavatherm 57819
Zadání
Pokud není sušička poloprázdná, nerozjede se. Motor hučí "naprázdno", je cítit spáleninou. Když otočím bubnem sušičky, jde to těžko. Pokud je v suši… Více
Hodnocení
Rychlé a solidní jednání, přiměřená cena, kvalitní oprava. Moc děkuji firmě T-LoGic. Určitě, pokud budu potřebovat, obrátím se už přímo na ni.
Dodavatel
T-LoGiC s.r.o.
Praha 10

Oprava sušičky prádla

5.0
1 800 Kč
Zadání
AEG Lavatherm 59850, kondenzační sušička s tepelným čerpadlem.Nefunguje displej a nejde spustit.
Hodnocení
S pánem výborná domluva, sušička opravená.
Dodavatel
T-LoGiC s.r.o.
Praha 10

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?