Čalounění dveří


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Calouneni vchodovych dveri

4.0
— Kč
Zadání
Dobrý den, potřeboval bych ocalounit standardni vchodové dvere tak, aby byly i zatepleny a proti hluku. Prosím napište mi cenovou kalkulaci. Jsem z … Více
Hodnocení
Všechno bylo v pořádku, děkujeme za realizaci naší poptávky. Můžeme doporučit.
Dodavatel
Alena Zemanová-ALZA
Kostelec nad Orlicí

Odhlučnění dveří v herně MŠTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
6 600 Kč
Zadání
Potřebujeme odhlučnit dveře z herny, kde spí děti z MŠ, vedoucí na chodbu, kde chodí na oběd děti ze ZŠ. Popřípadě přidělat práh pod dveře.
Hodnocení
Skvělá jasná komunikace, rychlý termín dodávky, rychlé provedení práce, šikovný řemeslník 🙂👍. Velice doporučuji.
Dodavatel
Petr Holý
Praha 4

Čalounění vchodových dveříTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Zadání
Chtěla bych očalounit a tím odhlučnit vchodové dveře, jsem z Holic v Čechách.
Hodnocení
Jsem velice spokojená s prací pana Holého, od začátku do konce. Je s ním výborná komunikace, perfektně odvedená práce mohu jen doporučit, dveře vypadají krásně a splňují moji představu o odhlučnění.… Více
Dodavatel
Petr Holý
Praha 4

Čalounění dvou dveří

5.0
— Kč
Zadání
Potřebovala jsem odhlučnit očalouněním vchodové a interiérové dveře.
Hodnocení
Výborná práce, pan Holý, je profesionál, velice šikovný, ochotný, mohu jen doporučit, jsem moc spokojená!
Dodavatel
Petr Holý
Praha 4

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Podobná témata

Související témata

Podrobnější témata

Další zařazení

Potřebujete poradit?