Údržba zahrad


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Zastřižení živého plotu z tůjí

5.0
4 400 Kč
Zadání
potřebuji zastřihat jak na výšku tak na šířku živý plot z tůjí,výška tůjí od 2m do 30 m délka cca 50-55 m.Odvoz odpadu možný na blízkou obecní sklád… Více
Hodnocení
naprostá spokojenost
Dodavatel
Michal Vinš
Brniště

Údržba zahradTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Zadání
zastřižení živého plotu plot je vysázen z tůjí, dlouhý 50m , vysoký cca3m. Elektřina je v RD . Bioodpad je potřeba svézt do svozového dvoru , který… Více
Hodnocení
Rychlí, spolehliví....super
Dodavatel
Petr Dyršmíd
Zavidov

Uprava zahrady

5.0
— Kč
Uprava zahrady
Uprava zahrady
Zadání
Vyrezani náletu, keru, vysoke travy cca 350 m2
Hodnocení
Celková spokojenost
Dodavatel
Lukáš Sýkora
Most 1

Zmlazovací řez ovocných dřevinTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Zmlazovací řez ovocných dřevin
Zmlazovací řez ovocných dřevin
Zmlazovací řez ovocných dřevin
Zadání
Provedení zmlazovacího řezu ovocných dřevin - 1x hrušeň + 4x jabloň. Dřeviny byly původníní čtvrtkmeny, bez údržby - z tohoto důvodu bylo provedeno … Více
Hodnocení
Pan Bach má příjemné vystupování. S ochotou, v domluveném termínu, rychle a kvalitně za předem sjednanou cenu odvedl kvalitní práci.
Dodavatel
Jan Bach
Březno

Stříhání thujíTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Zadání
Poptávám stříhání thují (kolem plotu) v délce 28 m. Výška thují je asi 3 m. Potřebovala bych je sestřihnout o 50 cm. Prosím o zaslání předběžného … Více
Hodnocení
práci odvedly ZENzahrady a musím jen pochválit. Skvěle odvedená práce, příjemní lidé. Příští rok jen ZENzahrady. Vám velice děkuji za zprostředkování dodavatele.
Dodavatel
Zuzana Halfarová - zenzahrada
Praha 7

Srovnání terénu zahrady

5.0
— Kč
Srovnání terénu zahrady
Srovnání terénu zahrady
Zadání
Srovnání terénu části zahrady cca 220m2. V současné době lehce hrbolatá z větší části zatravněná.
Hodnocení
Super
Dodavatel
Jaroslav Svoboda
Bor

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?