Zakládání staveb


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Kolik dodavatelů je ve vašem dosahu?

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Odstranění pařezů z parcely

4.3
— Kč
Zadání
Poptávám odstranění pařezů ovocných stromů (ca 20 ks) a vyklizení parcely a její příprava na výstavbu RD v Berouně.
Hodnocení
Trocha problému v komunikaci, ale jinak spokojenost.
Dodavatel
Vrba - elektro, s.r.o.
Beroun-Město

Hromosvod na novostavbu

5.0
— Kč
Zadání
Dobrý den, chtěl bych poptat montáž a revizi hromosvodu na novostavbu RD v Rudíkově. Uzemnění bylo připraveno při zakládání stavby. Základní výkresy… Více
Hodnocení
S panem Vrzalem byla skvělá spolupráce, bohužel jsem neměl možnost poděkovat za odvedenou práci osobně, vše jsme řešili po telefonu. Co jsme si domluvili bylo provedeno přesně dle dohody. Vřele dopo… Více
Dodavatel
Karel Vrzal
Rokytnice nad Rokytnou

Najděte si řemeslníka podle referencí.

Je to snadné

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?