Kovářství


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Kované a zámečnické práce/kované doplňky a před...

5.0
— Kč
Kované a zámečnické práce/kované doplňky a předměty
Kované a zámečnické práce/kované doplňky a předměty
Kované a zámečnické práce/kované doplňky a předměty
Zadání
Zakázka obsahovala kovářské a zámečnické práce např. pec na chleba, kované kliky, panty, poštovní schránku, držáky na květiny na okna, kovanou garn… Více
Hodnocení
spokojenost fotky na www.ufialu.cz
Dodavatel
Jiří Hudec - Kovářství, zámečnictví
Lísek

PRÁCI IHNED, NA POČKÁNÍ, KLEMPÍŘSTVÍ, PŘIBLIŽNO...

5.0
— Kč
Zadání
NAOHÝBAT plech pozinkovaný černý(NEBO JINOU BARVU) 0,55x1250 mm RAL 9005 (10400) 23X 30CM NA OHÝBAČCE NA POČKÁNÍ+ 4 OTVORY 5 MM PROSÍM O PŘEDBĚŽN… Více
Hodnocení
Pan Brandtner udělal práci dobře a na počkání. Přerušil kvůli tomu jinou práci. Z mojí strany má pochvalu.
Dodavatel
Klempířství Brandtner
Kuřim

Montáž vjezdové brány na pozemek

4.0
— Kč
Montáž vjezdové brány na pozemek
Montáž vjezdové brány na pozemek
Montáž vjezdové brány na pozemek
Zadání
Dobrý den, poptávám montáž vjezdové brány na pozemek. Jedná se o třídílnou bránu dělanou původně na zakázku, která se však již rozpadá a neplní svou… Více
Hodnocení
S přístupem i rozsahem provedené práce spokojenost. Pan Jakubec je velmi vstřícný a ochotný. Poradil si i s drobnými komplikacemi při montáži brány, čím se proudložil termín finální realizace, ale v… Více
Dodavatel
David Jakubec
Velké Meziříčí, okr. Žďár nad Sázavou

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?