Kovářství


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Montáž vjezdové brány na pozemek

4.0
— Kč
Montáž vjezdové brány na pozemek
Montáž vjezdové brány na pozemek
Montáž vjezdové brány na pozemek
Zadání
Dobrý den, poptávám montáž vjezdové brány na pozemek. Jedná se o třídílnou bránu dělanou původně na zakázku, která se však již rozpadá a neplní svou… Více
Hodnocení
S přístupem i rozsahem provedené práce spokojenost. Pan Jakubec je velmi vstřícný a ochotný. Poradil si i s drobnými komplikacemi při montáži brány, čím se proudložil termín finální realizace, ale v… Více
Dodavatel
David Jakubec
Bory

Klempířskou (kovářskou) práci - komín krbu

4.0
— Kč
Zadání
Na zahradě mám rozestavěný zahradní "krb" a potřebuji na něj vyrobit horní část, tj.komín s dvířky na udírnu. Připojuji soubory s celkovým pohledem … Více
Hodnocení
S provedenou prací jsem velmi spokojen. Cena a termín byly dodrženy. Komunikace byla dobrá. V ceně byla i doprava a montáž. Závady se nevyskytly.
Dodavatel
Michal Kopuletý
Velká Bíteš-Janovice

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?