Inženýrské sítě


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Inženýrské sítě

5.0
— Kč
Zadání
Přípojky vody a kanalizace na pozemek. Vyhotovení během dubna.
Hodnocení
Dobrá práce
Dodavatel
Martin Svitáček - Svitreno
Praha 4-Braník

Přípojka kanalizace

5.0
— Kč
Zadání
Dobrý den, poptávám firmu na zřízení vodovodních šachet a přípojek pro pozemky v Kolomutech. 5x Dále by se jednalo o prodloužení vodovodního … Více
Hodnocení
Ve své recenci chci i poděkovat panům z firmy Bagrování Turnov za skvěle odvedenou práci. Nejvíc oceňuji kvalitu komunikace z jejich strany a profesionalitu. Víc takových firem. Začali jsme vybudová… Více
Dodavatel
Bobr Stavitelství s.r.o.
Turnov

Výškopis a polohopis

5.0
— Kč
Zadání
Polohopis a výškopis pozemku, včetně zaměření přípojných bodů inženýrských sítí a to ve formátu .dwg nebo .dxf. Součástí podkladu bude též soubor .t… Více
Hodnocení
Vše v naprostém pořádku, super komunikace, vstřícné jednání, doporučuji.
Dodavatel
Petr Cabrnoch - Geodetická kancelář
Praha

Najděte si řemeslníka podle referencí.

Je to snadné

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?