Vodoměr


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Oprava olověné vodovodní přípojky

4.7
— Kč
Zadání
Dobrý den, potřebovala bych malou opravu na staré olověné vodovodní přípojce. Konkrétně se jedná o asi milimetrovou dírku na olověné trubce v šac… Více
Hodnocení
Jsem opravdu spokojená,protože oprava je hotová už za týden od zadání inzerátu, a dobře.Předtím jsem na to dlouho nemohla nikoho sehnat.Díky.
Dodavatel
Antonín Hanzlík
Plzeň-Severní Předměstí

Prosakující odpad v bytěTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
6 500 Kč
Prosakující odpad v bytě
Prosakující odpad v bytě
Zadání
Soused pod námi má mokrý flek na stropě pod naším WC typu Geberit, které je zazděné. U podlahy není revizní otvor - možná jej bude třeba vyříznout. … Více
Hodnocení
Od prvního kontaktu probíhala veškerá komunikace hladce. Řemeslník před započetím práce vysvětlil průběh realizace a nastínil případná úskalí, která mohou nastat. Dále stanovil odhad ceny za dílo. … Více
Dodavatel
István Jantyík
Vochov

Inženýrské sítě

3.3
— Kč
Zadání
Dobrý den. Potřeboval bych v Plzni Cernicich napojit stávající rodinný dům na vodovod a kanalizaci. Délka kazde z obou přípojek je cca 17 m. Vodovod… Více
Hodnocení
Ok
Dodavatel
Antonín Hanzlík
Plzeň-Severní Předměstí

Stoupacky za WC kryt/dvířka - Návrh řešení a p...Tato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

4.0
6 780 Kč
Stoupacky za WC kryt/dvířka - Návrh řešení a provedení komplet práce
Stoupacky za WC kryt/dvířka - Návrh řešení a provedení komplet práce
Stoupacky za WC kryt/dvířka - Návrh řešení a provedení komplet práce
Zadání
Potřebuji vypracovat vhodné řešení jak udělat jednoduchsi přístup ke stoupackam za WC a zároveň kompletně provedení prace. V současnosti je řešení n… Více
Hodnocení
Spokojenost, prerabka splnila svuj ucel
Dodavatel
Roman Vrána
Plzeň

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Podobná témata

Související témata

Podrobnější témata

Potřebujete poradit?