Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Položení zámkové dlažby 53m2 + 5 schodků

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Úprava dvora rodinného domu:

- položení zámkové dlažby tl. 6 cm typ vlnka, šedá barva 53 m2 včetně podkladu
- 5 betonových schodů 150x35x15 cm včetně podkladu a bednění

Nacenit cenu materiálu a práce.

Termín realizace co nejdříve, nejpozději červenec 2015.=== Nabídka
Dobrý den reagujeme na vaši poptávku a zasíláme cenovou nabídku.Pěkný zbytek dne! 5 x schod v požadováné míře 1x schod vč. bednění 813kč.kus.

Dodavatel (řemeslník)
Petr Slováček (Měnín, okr. Brno-venkov)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
S nedostatky
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Pan Slováček nás velice zklamal. Realizace úpravy dvorní terasy dopadla hrozně, ale pan Slováček to tak neviděl. Zámková dlažba je hrbatá a zaříznutí v rozích je zcela odfláknuté, opěrná zídka a na ní položené stříšky jsou na pohled křivé a dané tak blbě, že okapnička je zakryta, tudíž nám ze stříšek všechna voda co naprší teče po zdi. Schody připravené na položení obkladů doplácané a křivé, více určitě řeknou fotky, které přikládám.

Původně dohodnutý termín max. 14 dní se protáhl na měsíc, protože neměl dostatek lidí a sám nepracoval, takže se u nás dělalo průměrně jednou za tři dny, i když jsme preferovali rychlost. Pracovníky měl dobré a špatné, práce těch dobrých však byla ve výsledku znehodnocena těmi špatnými. Cena se pozvolna navyšovala, protože několikrát přišel s tím, že něco zapomněl napočítat (jednalo se o další drobné práce, které jsme domlouvali až na místě, ne z této nabídky). Bohužel je velice výmluvný, umí to s lidmi a prostě vás ukecá. Nejhorší bylo, že hned na začátku vyinkasoval peníze na materiál, ale dovezl jen část a na zbytek již neměl peníze, protože je evidentně utratil na jiné zakázce. Tudíž i když už přivezl nějaké pracovníky na práci, neměli z čeho dělat, a to se několikrát opakovalo.
Pan Slováček působí sebevědomým a solidním dojmem a komunikace byla zpočátku bezproblémová, později se však ukázalo, že nedrží slovo a nemá práci dobře zorganizovanou, což pak působí velké problémy.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+5
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 17.07.2015 uživatelem Pavla Buršíková

P1090905
P1090903
P1090909
P1090906
P1090900
Diskuze
Doporučuji správci portálu tuto firmu označit za velmi nedůvěryhodnou a rychle ji z databáze vyřadit. Jedná se o podvodníka Pavla Slováčka nar. 29.6.1981, bytem Měnín 286, který vystupuje za firmu svého bratra Petra Slováčka. Dříve byl jednatelem firmy LHPS Real stav group s.r.o., která je již v likvidaci. Naslibuje Vám cokoliv, dá dobrou cenu, působí velmi důvěryhodně. Více z jeho historie naleznete zde http://www.kurzy.cz/nazory/A-V-T-16768/ V mém případě začal s realizací fasády domu, kterou nedokončil a má spoustu závad. Naštěstí jsem mu platil vždy jen postupně po dokončení jednotlivých fází stavby. Už s ním dále nic nechci řešit, hledám jinou firmu na opravu a dokončení fasády, ale není schopen ani nedokončené dílo předat a vystavit fakturu na zaplacené postupové platby.
To odpovídá i naší zkušenosti, pana Slováčka jeho spolupracovníci oslovovali křestním jménem Pavel, ne Petr...
Dobry den pani Bursikova, potrebovalil bychom se zeptat na par veci ohledne pana Slovacka. Muzete mi prosim napsat Vas mail na: loucnanaddesnou@centrum.cz

Dekuji !
Souhlasíme se vším, co je tady napsáno. Pan Slováček, zpočátku velmi důvěryhodný, ale pouze z počátku. Zřejmě se řídí heslem SLIBEM NEZARMOUTÍŠ, protože slibovat uměl. Bohužel lopatu do rukou vzít neumí, veškerou práci odbývá mluvením. Zadali jsme poptávku na rekonstrukci dvora, která měla být hotová za 3 - týdnů, nyní po měsíci a půl jsme se s ním rozloučili. Dokud bylo hezké počasí, měli na všechno spoustu času, do práce chodili tak kolem deváté hodiny, ve dvě odpoledne už po nic nebylo ani vidu ani slechu. Původní cenu z cenové nabídky začal šroubovat nahoru, cena vyskočila až o 60 000 tisíc, tak jsme se začali pídit a ptát. Nedokázal doložit faktury za nákupy, nedokázal sestavit jednoduchou kalkulaci, za co byly zaplacené zálohy utraceny. Peníze chtěl dopředu, ale práce pořádně žádná dokončena nebyla, pokud ano, tak se spoustou závad. Když už jsme se domluvili na nějaké rozumné ceně tak za týden poslal mail opět s jinými cenami a opět navýšení. A tak to šlo pořád dokola. Když nechtěl s námi komunikovat, pověřoval údajně svého zástupce, který ani nevěděl, že je jeho zástupce :-). Podle mě vyinkasuje vždy u někoho peníze, aby mohl zaplatit jinde, kde dluží. Nevěříme mu už ani slovo, je to lhář nejvyššího kalibru. Zřejmě už se soustředí pouze na okolí Brna, protože v Brně by si ani nehrábl. Nás dostal do situace, kdy nemáme dvůr absolutně dokončený a oslovili jsme někoho jiného, kdo by nám to kvalitně dodělal. Pan Slováček je ostudou tohoto portálu a celého řemeslnického cechu. Bude vždy svalovat vinu na někoho jiného, u sebe chybu nikdy nehledá. Sebestředný a ješitný člověk.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace