Zadat poptávku

Petr Slováček
Zednické práce Měnín

Varování administrátora
Petr Slováček
IČO: 01856910, Měnín, okr. Brno-venkov

Spolupráci s touto firmou NEDOPORUČUJEME!
Neplatí za zprostředkované služby. Jednomu zákazníkovi se pustili i do střechy, důsledkem bylo zatékání a kompletní oprava jiným dodavatelem. Slíbili kompenzaci - vrácení peněz a dotažení odstranění vzniklé suti a odpadu a od té doby se jen vymlouvají. Úroveň komunikace pana Slováčka s námi je otřesná. Nespolupracuje, telefony nám nebere, v emailech nám oznamuje, že nemíní dodržovat podmínky spolupráce.

Zvažte její výběr! Doporučujeme jednat s jinými firmami. Pokud si je vyberete, při případných vzniklých sporech se budeme distancovat.

Vzhledem k upozornění administrátora mohou být některé reference dočasně staženy.

Naše reference

Stavab terasy - zděná - 20m2 + zdi a plot

1.0
— Kč
Zadání
POptávám stavbu terasy. Na navážku ( nutno dorovnat terén do výše balkonových dveří ) betonovou desku cca 20m2+ schody z terasy Postavení nové opěrn… Více
Hodnocení
Celkové hodnocení = nespokojenost. Stavba trvala o 2 měsíce déle než bylo slíbeno. A stále chybí dokončit některé práce.
Kategorie

Položení zámkové dlažby 53m2 + 5 schodků

1.3
— Kč
Položení zámkové dlažby 53m2 + 5 schodků
Položení zámkové dlažby 53m2 + 5 schodků
Položení zámkové dlažby 53m2 + 5 schodků
Zadání
Úprava dvora rodinného domu: - položení zámkové dlažby tl. 6 cm typ vlnka, šedá barva 53 m2 včetně podkladu - 5 betonových schodů 150x35x15 cm v… Více
Hodnocení
Pan Slováček nás velice zklamal. Realizace úpravy dvorní terasy dopadla hrozně, ale pan Slováček to tak neviděl. Zámková dlažba je hrbatá a zaříznutí v rozích je zcela odfláknuté, opěrná zídka a na … Více
Kategorie

O dodavateli

popis

Provádím veškerou stavební činnost-fasády,zámkovou dlažbu,rekonstrukce,demolice a likvidace staveb,udržba zahrad a zahradnické práce,terénní upravy a výkopové práce a práce z klasické zedničiny.

Co děláme

Kategorie, kterým se věnujeme

Kde pracujeme

Sídlíme: Měnín, okr. Brno-venkov

Dojíždíme za zákazníkem až: 35 km

Potřebujete poradit?

info@nejremeslnici.cz
dnes od 9:00 do 16:00
Momentálně nejsme na telefonu.

Zkuste nám napsat e-mail, nebo zavolat později. Poptávky vyřizujeme i mimo běžnou pracovní dobu a o víkendech.

Kontakty provozovatele

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (zpracované i pomocí služeb třetích stran). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.