Sanace


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Sanace sklepa

4.7
12 000 Kč
Sanace sklepa
Sanace sklepa
Sanace sklepa
Zadání
Dobrý den sháním někoho na sanaci a zamezení průniku vody do sklepa v rodinném domě.
Hodnocení
Jsem velmi spokojen s firmou a odvedenou práci pana Cicka a kolegy.
Dodavatel
Filip Cicko
Nový Jičín

Plošná injektáž sklepu RDTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
130 000 Kč
Plošná injektáž sklepu RD
Plošná injektáž sklepu RD
Plošná injektáž sklepu RD
Zadání
Potřebujeme izolaci sklepů od průniku spodních vod. Máme rodinný dům. Jednalo by se o zdi 2 krát 10 m. A 1 krát 11 m. Děkuji Widurová.
Hodnocení
Velká spokojenost. Kvalitně odvedená práce. Děkuji.
Dodavatel
Petr Dostál - DomStavby
Bílov

Omítnutí sklepních prostor a úprava podlahy

5.0
— Kč
Zadání
Jde o sanaci zdiva ve sklepních prostorách staršího domu, původní omítku jsme ze zdiva odstranili a chtěli bychom nahodit sanační omítku a následně … Více
Hodnocení
Oceňuji především vstřícné a férové jednání majitele firmy, kvalitně odvedenou práci a vysoké pracovní nasazení všech pracovníků.
Dodavatel
Daniel Mikeska - Stavebni práce LaM
Frenštát pod Radhoštěm

Plíseň - koupelna, chodba

5.0
7 000 Kč
Plíseň - koupelna, chodba
Plíseň - koupelna, chodba
Plíseň - koupelna, chodba
Zadání
Dobrý den. V koupělně a na chodbě máme sníženy strop a sousedé Nás asi před rokem vytopili a musí se Nám tam tvořit plíseň, krerá už začala prosakov… Více
Hodnocení
Strop nakonec mohl zůstat jen se udělalo funkční větrání. Nam zbývá vystříkat a vymalovat..a čas ukáže.
Dodavatel
Tomáš Augustýnek
Stará Bělá

Sanace 6ks pískovišť v MŠTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

4.7
— Kč
Zadání
Sanace 6ks pískovišť-odvoz dovoz písku,dezinfekce pískovišť .
Hodnocení
Vše proběhlo v pohodě.
Dodavatel
u255611

Horizontální injektáž zdivaTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
22 000 Kč
Horizontální injektáž zdiva
Horizontální injektáž zdiva
Zadání
Odstranění vzlínající vlhkosti venkovního zdiva.
Hodnocení
Kvalitně a rychle odvedená práce, výborná domluva. Pan jednatel firmy nám podrobně vysvětlil celý technologický postup prací. Tato metoda šetří čas i peníze, firma domstavby je v tomto oboru špička.
Dodavatel
Petr Dostál - DomStavby
Bílov

Odkopání domu

5.0
— Kč
Zadání
Poptavam firmu, ktera by nam pomohla s hydroizolaci rodinneho domu. Soucasnym problemem je průsak dešťové vody během vydatného deště do sklepa. Jedn… Více
Hodnocení
Pan Macháč mě telefonicky kontaktoval ohledně realizace, přijel se osobně podívat na dům, zaslal předběžnou kalkulaci. Domluvili jsme se na okamžite realizaci. Spoluprace dobrá, bezproblémová, ocenu… Více
Dodavatel
Maxmilián Macháč
Hulváky

Oprava zatékání dešťové vody do tří sklepních m...

5.0
— Kč
Zadání
Pří vydatnějších deštích zatéká voda skrz spodní zdivo, kompletní hydroizolace byla provedena před 10 lety a oprava v jednotlivých místech cca před … Více
Hodnocení
Mohu doporučit, vše proběhlo dle dohody. Kvalitu výsledku hodnotím dle prozatímního zjištění. Více se ukáže, až po vydatnějších deštích a nebo po tání sněhu.
Dodavatel
Petr Dostál - DomStavby
Bílov

Najděte si řemeslníka podle referencí.

Je to snadné

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Podobná témata

Potřebujete poradit?