Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Výměna zvonků a DT, čipový systém

Popis zadání

Jednalo se o výměnu zvonků, domovních telefonů a instalaci čipového systému ke vchodovým dveřím bytového domu. Žádné zvláštní požadavky naše SVJ nemělo, pouze instalaci dohodnutého systému.

Dodavatel (řemeslník)
Elteservis - Teska (Praha 2)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Pan Teska dohodnutou práci vůbec nedokončil. Od začátku byly problémy s dodržením dohodnutých termínů a obecně s plněním jeho slibů. Po obdržení dvou záloh (dle smlouvy o dílo) na dohodnuté práce pan Teska nereaguje na telefonáty, maily ani sms. Nevím, proč utekl od rozdělané práce, zřejmě je to nad jeho síly. Mrzí mě jeho naprosto diletantský přístup, kdy nedodržel ani podepsanou smlouvu, natož slovo. Naše SVJ je jeho přístupem nuceno dokončit jím rozdělanou vlastními silami resp. najmout jiného schopnějšího řemeslníka. S tímto odstrašujícím přístupem jsem se už velmi dlouho nesetkal. Bohužel podobní řemeslníci ještě stále existují. Na pana Tesku tedy prosím pozor, rozhodně nemohu doporučit.

Cena
neuvedena
Kategorie
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 14.11.2013 uživatelem Uživatel_68188

Komentář dodavatele
p. Abrhám jaksi zapoměl dodat že zařízení je plně funkční a to včetně kamerového systému který byl součástí dodávky. Zbývající byty ( 7 z 47 ) nebyl schopný uživatel bytu nebo zástupce SVJ zpřístupnit pro výměnu DT.
První zálohová faktura byla proplacena bez problémů, druhá až po několika upomínkách delší dobu po splatnosti a s náznaky vydírání typu " nejdříve to dodělejte celé a pak ji proplatíme ". Záminkou bylo že o víkendu (!!!) a jeden pracovní den ( pondělí po tom víkendu ) nezvedám telefon. Dovolil jsem si mít volno.
Nicméně současný stav je ten že SVJ má dodaný materiál svou cenou vysoko přesahující vyplacené zálohy a zbývá pouze dodat 250ks čipů. v ceně cca. 16500,- Kč. Za montáž mě tedy nebyla vyplacena ani koruna.
Chápu že se jim tedy vyplatí vypovědět smlouvu, čipy si zajistit jinde a tím ušetřit poměrně vysokou částku. Naprogramování čipových klíčů do mnou nainstalovaného s zprovozněného systému bude trvat cca. 3h práce.
Nedodržení termínu předání není pouze má vina, domluvit 47 bytů na výměnu DT neni jednoduché. Ten kdo se ozval DT má a funguje. vstupní portál se také instaloval o týden později a i když to nebylo jednoduché čas jsem si udělal a přijel zámek oživit.
A ano, mám i jiné práce a nemůžu být na příjmu vždy když si to zákazník přeje.
Recenze mě mrzí, ale nikoho jsem neokradl, spíše naopak. At si udělá obrázek každý sám.
Nicméně stále nemám problém chybějící čipy dodat.
Diskuze
Nejedná se o namontování telefonů, to je pochopitelné, že se to nepodaří najednou.
Jedná se o to, že dodavatel min. poslední 3 týdny vůbec nereaguje na tel., sms, anoi mail, jak jsem ostatně uvedl. To je ten problém. Proč myslíte, že se Vás snažíme zkontaktovat, nejspíš proto, aby jste to dokončil. Co se týká opožděné platby za 2. fakturu, ano jednalo se o cca 3 dny, ale jinou možnost jak dodavatele donutit k nějaké činnosti bohužel nemáme. To , že nebyla vyplacena ani koruna za montáž nemohu posoudit, neznám cenu materiálu, ale systém nefunguje a to co jsem psal o snaze se s p. Teskou domluvit stále platí. NEREAGUJE vůbec na nic. Snažíme se s p. Teskou zkontaktovat nejméně měsíc. Bez výsledku. Mimochodem práce měla být hotova do 30.9.. Co se týká kamer, o tom jsem ani mluvit nechtěl, ale každopádně opět nebylo dodáno to co bylo naslibováno. Teď si tedy udělejte obrázek. Zdravím
Dobry den,kontaktujte mne prosim jakozto poskozeny,abychom podali spolecne hromadnou zalobu na pana Tesku.

Mnohokrat deji.

M.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace