Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Vnitřní omítky

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Prosím o cenovou nabídku na vnitřní omítky v novostavbě RD.

Dům je vyzděn z vápenopískových cihel (přesné zdivo).

Místo realizace: Lučina
Termín realizace: březen

Děkuji.

=== Nabídka
Dobrý den vaše poptavka me zaujala byl bych rád když na danem míste sejdeme ,abch vám mohl nabídnou cenovou nabídku s pozdravem Mucha.


=== Dohoda
Dohodli jsme se na provedení vnitřích omítek v mé novostavbě. Cena je 190 Kč/m2 (veškeré práce včetně všech potřebných materiálů - lepidlo, perlinka vertex a omítkovina jemný štuk Weber).
Práce bude prováděna od poloviny března 2016.

Dodavatel (řemeslník)
Alexandr Mucha (Ostrava-Hrušov)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Solidní
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Omítky byly provedeny za domluvenou cenu a ve stanoveném termínu. Spolupráce probíhala bez problémů.
Omítky vypadají pěkně.

8.8.2016
Po poslední zkušenosti s panem Muchou jsem nucen změnit/doplnit hodnocení, které jsem mu dal okamžitě po odvedené práci.

V domě jsem neměl vše připraveno k tomu, aby udělal omítky úplně všude a proto jsme se domluvili, že omítky na několika menších zdech pan Mucha dodělá později, jakmile to bude možné. Jelikož byla domluvena celková cena za dům, tak jsme se také domluvili, že tyto zdi nebudeme nijak odčítat a bude to „předplaceno“.

Začátkem června jsem pana Muchu požádal, zda by si mohl udělat čas a dodělat to co slíbil. To mi ještě odpověděl s tím, že se staví a domluvíme se. Poté se již pan Mucha neozval. Taktéž nijak nereaguje na urgence, že mi dluží peníze za neodvedenou práci.

Ještě bych chtěl doplnit ohodnocení odvedené práce poté, co jsem dům vymaloval a poté co jsme usadili zásuvky a vypínače, protože až nyní dokážu řádně zhodnotit odvedenou práci.

Omítky nejsou až tak rovné a zapucované jak to vypadalo zpočátku. Některá místa jsem musel válečkem projet několikrát a válečkem tlačit, aby bylo vše řádně vymalované a barva se dostala do prohlubní, které v omítkách jsou. Rohy místností bych si také dokázal představit udělané lépe. Taktéž je problém s místy kolem zásuvek a vypínačů. Na některých místech rámečky zásuvek nedoléhají ke zdi, což působí hrozně. Instalační elektro krabičky jsme si sice instalovali sami, ale po domluvě s panem Muchou, kde jsem se ho ptal, jak je máme hluboko zapustit, aby to při omítkách nedělalo problémy a zbytečně nevyčnívalo. Bohužel i přes to nejsou omítky kolem zásuvek udělány tak, aby zásuvky přiléhaly ke zdi.

Tohle je moje poslední zkušenost s panem Muchou. O úrovni jeho jednání si názor udělejte sami.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 05.04.2016 uživatelem Uživatel_92240

DSC_0138
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace