Chci začít

Chytrá aplikace Stavario

Chytrá aplikace, která nahradí papírový stavební deník a ušetří vám čas
Mějte konečně přehled o tom, co se děje na stavbě

Představte si, že se vám přestane ztrácet nářadí, zajistíte pořádek v docházce a všichni budou vědět, co mají dělat. A taky si usnadníte komunikaci se zákazníky. To všechno je možné s aplikací Stavario, která pomáhá už tisícům řemeslníků – a nejen ve stavebnictví.

Stavario vytvořil zkušený stavař Josef Beneš. Už ho totiž nebavilo řešit provozní problémy, které se pořád vracely jako bumerang.
Možná se stává i vám, že:

Vyzkoušejte aplikaci na 3 týdny zdarma. A pokud jste NejŘemeslník, můžete mít bezplatně rovnou 2 měsíce

Chcete vidět, jak vám Stavario změní život? Stačí se zdarma zaregistrovat, a pak můžete aplikaci využívat 3 týdny úplně grátis. A jestli máte účet na NejŘemeslníci.cz, je tu pro vás ještě další výhoda: když se po zkušebních 3 týdnech rozhodnete pro placenou verzi, získáte 2 měsíce užívání zdarma.

Vyzkoušet zdarma

Stavario propojuje řemeslníky na stavbě, zaměstnance v kanceláři a zákazníky

Aplikace funguje jako jeden systém, do kterého mají přístup tři strany. Lidé v terénu se do Stavaria dostanou přes chytrý telefon nebo tablet (se systémem Android i iOS), zaměstnanci v kanceláři pracují převážně přes webové rozhraní a zákazníci pro vstup využívají nejčastěji mobil nebo počítač. Data jsou společná pro všechny, ale jen vy určujete, kdo bude mít k čemu přístup.

Stavario si poradí se situacemi, na které klasický stavební deník nestačí. Přesto je aplikace jednoduchá na ovládání. Zvládne s ní pracovat i ten, kdo jinak internet nebo chytrý telefon nepoužívá.

6 situací, kdy vám Stavario pomůže

Protože aplikaci navrhl sám stavař, můžete se na ni spolehnout v každodenním provozu.

1.
Když potřebujete, aby docházka šlapala jako hodinky
Zaměstnanec se vyfotí na mobil nebo tablet, (stačí i jedno zařízení na stavbu), „odpíchne si“, že je v práci, a Stavario přidá GPS souřadnice.
Co dalšího aplikace umí?
  • Eviduje pracovní dobu, dokonce i v reálném čase.
  • Umožňuje hlásit dovolenou a návštěvy lékaře.
  • Můžete si v ní vyexportovat hotovou šichtovnici pro mzdovou účetní.
2.
Když dělník přebírá jakékoli vybavení
Pokud se ztratí kladivo, zamrzí to, ale o tolik nejde. Když se ale zatoulá drahé zařízení za desítky tisíc, už je to horší. Předejít tomu můžete právě se Stavariem. Jakmile si řemeslník vezme například brusku, potvrdí to v aplikaci. A ve chvíli, kdy ji půjčuje někomu jinému, opět o tom zadá zmínku do systému. Nejen, že tak uhlídáte drahé nářadí, ale zároveň zvýšíte zodpovědnost svých lidí.
3.
Když dochází materiál
Ať už vám něco chybí na stavbě nebo při jakékoli jiné zakázce, Stavario vám pomůže. Stačí, aby někdo z vašeho týmu zadal v aplikaci požadavek, a vy hned vidíte, co je potřeba přivézt. Díky tomu lépe plánujete a zabráníte zbytečným prostojům.
4.
Když chcete mít v pořádku stavební deník
Stavario automaticky vytvoří novou stránku pro každý den, doplní informace o lidech na stavbě, údaje o počasí i pracovní dobu. Vy jen dopíšete, co jste ten den udělali, a nahrajete fotky nebo videa (klidně rovnou ze stavby). Deník snadno nasdílíte zákazníkům, stavbyvedoucímu nebo kontrole.
5.
Když chcete zákazníkovi ukázat, jak postupují práce
Vyfoťte pokrytou střechu, vyzděné příčky nebo jakoukoli jinou hotovou práci. Fotka se uloží do Stavaria, vy ji zpřístupníte zákazníkovi a ten bude mít hned přehled o postupu prací. Už žádné zbytečné telefonáty ani e-maily.
6.
Když máte důležitou novinku pro zaměstnance
Potřebujete svému týmu něco říct a chcete mít jistotu, že se to dozví opravdu všichni? Napište to do Stavaria. Dokud kolegové nepotvrdí přečtení, nemohou se ráno přihlásit, že přišli do práce.

Josef Beneš představuje Stavario. Zjistěte krok za krokem, co všechno aplikace umí

Kolik vás bude Stavario stát?

Záleží, jaké funkce potřebujete. Aplikace je vymyšlená tak, abyste platili jen za to, co skutečně používáte.

Rozhodli jste se pro placenou verzi? S účtem na NejŘemeslníci.cz máte první 2 měsíce bez placení. Zjistěte, jak na to.
Vyzkoušet zdarma

Potřebujete poradit?