Zadat poptávku

Pomoc po tornádu

Společně pomáháme zasaženým obcím

Ve spolupráci s Kozlem propojujeme obyvatele postižených obcí s ověřenými řemeslníky. Za zprostředkování si nebereme žádnou provizi a Kozel věnuje pracantům poctivé pivo.

Potřebuji pomoc

1.

Zadejte si poptávku. Je to vždy zdarma.

2.

My ji hned rozešleme vhodným dodavatelům.

3.

Vaši poptávku uvidí řemeslníci přednostně (stejně jako ostatní poptávky z postižených oblastí) a Vy od nich můžete dostat až 4 nabídky.

4.

S nejvhodnějším řemeslníkem si vyměníte kontakty a domluvíte se na práci.

Nabízím pomoc

1.

Přihlaste se a nebo se registrujte. Je to zdarma.

2.

Za propojení s poptávajícím u "tornádových poptávek" nic neplatíte.

3.

Navíc dostanete odměnu v podobě dobrého piva od Kozla.

4.

Získáte další reference.

Nejnovější žádosti o pomoc

Jste řemeslník? Pokud chcete lidem zasaženým tornádem pomoct, stačí se u nás zdarma zaregistrovat. Jaká práce je potřeba uvidíte zde na mapě, nebo po registraci ve výpisu poptávek. Se zákazníkem u těchto poptávek vás spojíme zdarma – nestrhnou se vám žádné kredity.

Proč jsou na mapě některé poptávky i na západě Čech? Protože tam také řádily přírodní živly - menší jev zvaný downburst. Pomoc je potřeba i tam.

Kdo za tím stojí? Velkopopovický Kozel a NejŘemeslníci

Celou historii Velkopopovického pivovaru provází úcta k řemeslu, respekt k tradici a odměna za dobře odvedenou práci. Proto už po desetiletí podporuje Kozel všechny, kteří dělají svoje řemeslo poctivě a s láskou.
Už 12 let propojujeme zákazníky a poctivé řemeslníky. Poptávajícím přinášíme ověřené reference a hodnocení firem, řemeslníkům zase pomáháme zjednodušit jejich podnikání.
Pomáháme všude tam, kde je to potřeba – pomoc aktivně domlouváme s vedením všech zasažených obcí. Patří k nim mimo jiné:
  • Hrušky
  • Moravská Nová Ves

Potřebujete poradit?

info@nejremeslnici.cz
dnes od 9:00 do 16:00
Momentálně nejsme na telefonu.

Zkuste nám napsat e-mail, nebo zavolat později. Poptávky vyřizujeme i mimo běžnou pracovní dobu a o víkendech.

Kontakty provozovatele

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (zpracované i pomocí služeb třetích stran). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.