Využijte rychlé přihlášení nebo se registrujte




1484 firem
Získejte nabídky zdarma
Víme, kdo je dobrý

Hodnocení
S realizací jsme maximálně spokojeni. Spolupráce s uvedenou firmou byla na takové úrovni, že jsme byli mile překvapeni. Ve všech našich požadavcích nám bylo vyhověno, případně navrženo jiné, lepší řešení. Práce byla komplikována tím, že jsme v domě a tím i v rekonstruovaných prostorách bydleli a postup musel být v důsledku toho upravován. Vše ale proběhlo bez problémů. Také jednání s uvedenou firmou bylo vynikající. Nejen, že jsme se snadno domluvili na postupu prací, ale ochotně nám poradili i ve věcech, které se netýkaly rekonstrukce, případně pomohli s jednoduchými opravami. Pokud budeme potřebovat v oblasti elektroinstalace v budoucnu něco dělat, určitě se budeme snažit si na práci domluvit stejnou firmu.
Dodavatel
Elektromontážní a elektroinstalační práce, datové rozvody, montáže EZS a kamerových systémů, digitálních vstupních systémů a audio (ozvučení prodejen a autosalonů)
Praha
Zadání
Jedná se o postupné provádění nové elektroinstalace v rodinném domě namísto stávající, nevyhovující. Dům má 8 místností se starou elektroinstalací. Potřebujeme navrhnout a provést rekonstrukci této nevyhovující elektroinstalace. Pokud by to bylo možné, vyhovovalo by nám provedení rekonstrukce v tomto roce.
Hodnocení
S realizací jsme maximálně spokojeni. Spolupráce s uvedenou firmou byla na takové úrovni, že jsme byli mile překvapeni. Ve všech našich požadavcích nám bylo vyhověno, případně navrženo jiné, lepší řešení. Práce byla komplikována tím, že jsme v domě a tím i v rekonstruovaných prostorách bydleli a postup musel být v důsledku toho upravován. Vše ale proběhlo bez problémů. Také jednání s uvedenou firmou bylo vynikající. Nejen, že jsme se snadno domluvili na postupu prací, ale ochotně nám poradili i ve věcech, které se netýkaly rekonstrukce, případně pomohli s jednoduchými opravami. Pokud budeme potřebovat v oblasti elektroinstalace v budoucnu něco dělat, určitě se budeme snažit si na práci domluvit stejnou firmu.

Hodnocení
Děkujeme za precizně odvedenou práci a skvělou domluvu. Všechno bylo zváženo a i proaktivně řešeno s tím, jak vyplouvaly různé problematické detaily. Ještě jsme dohodnuti na dozapojení trouby a varné desky až bude rekonstrukce hotova. Pan elektrikář se vždy profesionálně dostail, jak bylo dohodnuto, udělal i něco navíc, dobře komunikoval i ohledně nákupu materiálu, prostě paráda. Výsledek viz pár fotek - lišta, lustry apod. (sádrování ještě probíhá). Některé krabičky zachovány staré po dohodě - výměna by dělala problémy. Chytrá integrace dvou vypínačů do jednoho šetřící místo - velmi chválím iniciativu.
Dodavatel

Nabízíme kompletní elektrikářské práce, elektroinstalace, opravy elektroinstalací, montáž světel, pohony bran a vrat, ostrovní solární systémy, domácí automatizace, odborné konzultace v oboru elektro …
Praha 10-Horní Měcholupy
Zadání
Prosili bychom o opravu elektroinstalace k lustru v obýváku. Nájemníci rozdrbli lištu a bude ji také třeba vyměnit včetně vypínače. Dále výměna starých zásuvek a vypínačů v bytě. Trochu později pak stačí: Až bude hotová kuchyň (např. 17.7. a dále), prosíme o zapojení indukční varné desky a vestavné trouby (3 fáze už v kuchyni připraveny). Jde o nájemní byt, tak prosíme o rozumný balanc ceny a "výkonu". Zakázku je možné kombinovat s dalšími opravami v rámci rekonstrukce bytu, pokud by se Vám to hodilo - viz zde na nejremeslnici.cz...: - Oprava okna, překování, žaluzie ... - Omítnutí kusu zdi, vyspravení děr na zdech v bytě, vyrovnání cca 2 zdí (?štuk) - Elektro - oprava vedení k lustru, výměna starých zásuvek a vypínačů, kontrola a připojení indukční desky a vestavné trouby. - Napojení dřezu a umyvadla (+zasilikonování) a montáž termostatických hlavic topení. - Nová podlaha předsíň a ložnice - lino 16 m2; renovace dřevěné podlahy.
Hodnocení
Děkujeme za precizně odvedenou práci a skvělou domluvu. Všechno bylo zváženo a i proaktivně řešeno s tím, jak vyplouvaly různé problematické detaily. Ještě jsme dohodnuti na dozapojení trouby a varné desky až bude rekonstrukce hotova. Pan elektrikář se vždy profesionálně dostail, jak bylo dohodnuto, udělal i něco navíc, dobře komunikoval i ohledně nákupu materiálu, prostě paráda. Výsledek viz pár fotek - lišta, lustry apod. (sádrování ještě probíhá). Některé krabičky zachovány staré po dohodě - výměna by dělala problémy. Chytrá integrace dvou vypínačů do jednoho šetřící místo - velmi chválím iniciativu.

Hodnocení
Jsem vděčná za ten den, kdy nám na poptávku zareagoval právě pan Valíček, protože svěřit kompletní rekonstrukci našeho 3+1 právě jeho firmě bylo určitě to nejlepší možné rozhodnutí. :) S výsledkem jsme nadmíru spokojení, kvalita je výborná, nová elektrika na 1* vážně nemáme co vytknout. Komunikace byla suprová, když jsme potřebovali ve všem poradili, pokud jsme měli nějaké konkrétní představy, tak vše zrealizovali jak jsme si řekli. Dobu rekonstrukce stanovili na max. 6 týdnů, v našem okolí si všichni klepali na čelo a tvrdili nám, že to nikdy nemůžou stihnout, no měli jste vidět ty překvapené výrazy, když jsme si šli za nějakých 5 týdnů vyzvednout klíče od kompletně hotového bytu. :) Cena naprosto odpovídá kvalitě a tomu, že máme z panelového bytu vlastně novostavbu :) která teď bude sloužit dalších 30 let. S čistým svědomím jsme doporučili rodině, kolegům i kamarádům. Rozsah prací: nivelační stěrka v celém bytě, pokládka lepené vinylové podlahy, nové štuky, komplet nová elektroinstalace, nové rozvody vody a odpadů, výměna radiátorů, vyzdění bytového jádra, nové obložky a zárubně, SDK podhledy, výměna stoupaček za měděné,
Dodavatel

Precizní zpracování a rychlá realizace je našim hlavním kritériem, díky kterému získáváme kladné hodnocení od našich zákazníků. Zakládáme si na férovém jednání a doporučíme vám vždy to nejlepší řešení za dohodnutých cenových podmínek.
Praha
Zadání
Kompletní rekonstrukce bytu v panelovém domě / 60 m2 / 3+1 / 7.patro / Praha - Háje. Vybourání bytového jádra, vyzdění nového jádra, nové elektroinstalace v celém bytě, nové rozvody vody a odpadů v celém bytě, nové radiátory v celém bytě, obklady a dlažba v koupelně a na wc, štukování a výmalba celého bytu, pokládka nových podlahovin v celém bytě, montáž nových obložkových dveří Začátek rekonstrukce: červenec 2019
Hodnocení
Jsem vděčná za ten den, kdy nám na poptávku zareagoval právě pan Valíček, protože svěřit kompletní rekonstrukci našeho 3+1 právě jeho firmě bylo určitě to nejlepší možné rozhodnutí. :) S výsledkem jsme nadmíru spokojení, kvalita je výborná, nová elektrika na 1* vážně nemáme co vytknout. Komunikace byla suprová, když jsme potřebovali ve všem poradili, pokud jsme měli nějaké konkrétní představy, tak vše zrealizovali jak jsme si řekli. Dobu rekonstrukce stanovili na max. 6 týdnů, v našem okolí si všichni klepali na čelo a tvrdili nám, že to nikdy nemůžou stihnout, no měli jste vidět ty překvapené výrazy, když jsme si šli za nějakých 5 týdnů vyzvednout klíče od kompletně hotového bytu. :) Cena naprosto odpovídá kvalitě a tomu, že máme z panelového bytu vlastně novostavbu :) která teď bude sloužit dalších 30 let. S čistým svědomím jsme doporučili rodině, kolegům i kamarádům. Rozsah prací: nivelační stěrka v celém bytě, pokládka lepené vinylové podlahy, nové štuky, komplet nová elektroinstalace, nové rozvody vody a odpadů, výměna radiátorů, vyzdění bytového jádra, nové obložky a zárubně, SDK podhledy, výměna stoupaček za měděné,

Hodnocení
Pan Tomek možná stačí na drobné úpravy, ale důrazně varuji všechny, kdo by se mu chystali svěřit rozsáhlejší práce. Chtěli jsme kompletní rekonstrukci elektroinstalace (oproti původní poptávce jsme se nakonec dohodli na instalaci lišt v celém bytě naráz). Pan Tomek práci odflákl naprosto otřesným způsobem. Snad jediná lišta nebyla rovně, za skříně naházel kabely jen tak halabala bez lišt, všechno opatlané od lepidla, nemluvě o tom, že po sobě nechal neuvěřitelný bordel (poházené lahve od Poděbradky jsme nacházeli po bytě ještě hodně dlouho). Přikládám několik fotek pro představu, jak to vypadalo. Po tom, co odešel, aniž by nedostatky (na které byl upozorněn) opravil, poslal fakturu. Tu jsme zamítli a požadovali opravu. Pan Tomek nakonec práci přišel opravit. Oprava probíhala stylem "dneska to musí být hotové stůj co stůj", evidentně vůbec neměl zájem udělat to pořádně, chtěl nás mít hlavně co nejdřív z krku. Nakonec něco opravil, něco ne, většinu chyb jen zakydal lepidlem... Bohužel rekonstrukce pro nás - jako rodinu s malým dítětem - byla organizačně velmi náročná, proto jsme to vzdor nevzhlednosti práce už nechali plavat a doplatili mu zbytek faktury. Velká chyba, že jsme nepočkali na revizi! Revize ukázala, že práce pana Tomka je nejen šeredná, ale i životu a majetku nebezpečná! Největší perličkou byla nezakolíkovaná zásuvka (krom ní revizní zpráva upozorňovala na mnoho dalších chyb, kdybychom tu měli vše vypisovat, bylo by to hodně dlouhé hodnocení). To už bylo moc i na nás, takže jsme pana Tomka kontaktovali s požadavkem odstoupení od smlouvy (o opravu z jeho strany už jsme překvapivě neměli zájem). Po několikadenním dohadování po mailu nabídl proplacení celkové opravy, což jsme přijali. Elektroinstalaci jsme tedy nechali opravit jinou firmou (tentokrát jsme naštěstí natrefili na skutečné profesionály, kteří práci odvedli pěkně) a po dokončení opravy jsme kontaktovali pana Tomka, aby tedy splnil, co slíbil. Jak se dalo očekávat, začal se vykrucovat, že použitý materiál je jeho (z drtivé části není, druhá firma použila jen nějaké zásuvky a rozvaděč, plus jsme museli platit demontáž té jeho hrůznosti). Za zmínku asi stojí i to, že pan Tomek trval na přesně rozepsané faktuře za materiál od opravující firmy, přitom sám ve faktuře nemá rozepsané vůbec nic. V mailu tvrdil, že faktury k materiálu má, ale nám je ani poté neposlal (asi podle něj nemusíme vědět, za co jsme mu ty peníze vlastně dali). Veškerou zodpovědnost následně přehodil na svoji pojišťovnu, která nás podle něj měla kontaktovat. Pak odjel na dovolenou. Od naší poslední komunikace uplynul již měsíc, a z pojišťovny se nám stále nikdo neozval. Ne že by to bylo nějaké velké překvapení, pojišťovna asi těžko může pojistit řemeslníka na to, že svoji práci neumí. A vzhledem k tomu, že pan Tomek celou situaci pojal tak, že nám proplatí jen to, co mu dá pojišťovna (poněkud změna oproti tomu, co původně sliboval), tak se pravděpodobně budeme muset obrátit alespoň na ČOI či živnostenský úřad (případně další instituce), která má pravomoc takovému člověku zabránit, aby obíral další lidi o peníze a ohrožoval je neodbornou prací. Ať už si jako dodavatele vyberete kohokoliv, důrazně doporučuji mít předem uzavřenou písemnou(!) smlouvu a rozhodně v žádném případě neplatit před revizí víc než zálohu!
Dodavatel

Montáž a opravy elektroinstalací, revize elektrických spotřebičů a prodlužovacích přívodů, opravy a výměny zásuvek, vypínačů,jističů. Připojení spotřebičů sporáky , digestoře , varné desky a pod. Rekonstrukce elektroinstalací a veškeré elektrikářské práce
Praha 4
Zadání
Dobrý den, sháním elektrikáře, který by nám rozvedl elektřinu. Zatím pouze v jednom pokoji, v případě oboustranného zájmu později i v dalších místnostech (v bytě žijeme, takže rekonstrukci musíme rozfázovat po pokojích). Kabely bychom chtěli zasekat do zdí. Přikládám plánek s přibližnými rozměry, ráda bych rovnou přibližný (!) cenový nástřel - i rozměry na plánku jsou pouze orientační, takže samozřejmě neočekávám přímo kalkulaci, ale aspoň cenové rozmezí bych ráda věděla hned na úvod :-) Děkuji za nabídky a přeji pěkný den.
Hodnocení
Pan Tomek možná stačí na drobné úpravy, ale důrazně varuji všechny, kdo by se mu chystali svěřit rozsáhlejší práce. Chtěli jsme kompletní rekonstrukci elektroinstalace (oproti původní poptávce jsme se nakonec dohodli na instalaci lišt v celém bytě naráz). Pan Tomek práci odflákl naprosto otřesným způsobem. Snad jediná lišta nebyla rovně, za skříně naházel kabely jen tak halabala bez lišt, všechno opatlané od lepidla, nemluvě o tom, že po sobě nechal neuvěřitelný bordel (poházené lahve od Poděbradky jsme nacházeli po bytě ještě hodně dlouho). Přikládám několik fotek pro představu, jak to vypadalo. Po tom, co odešel, aniž by nedostatky (na které byl upozorněn) opravil, poslal fakturu. Tu jsme zamítli a požadovali opravu. Pan Tomek nakonec práci přišel opravit. Oprava probíhala stylem "dneska to musí být hotové stůj co stůj", evidentně vůbec neměl zájem udělat to pořádně, chtěl nás mít hlavně co nejdřív z krku. Nakonec něco opravil, něco ne, většinu chyb jen zakydal lepidlem... Bohužel rekonstrukce pro nás - jako rodinu s malým dítětem - byla organizačně velmi náročná, proto jsme to vzdor nevzhlednosti práce už nechali plavat a doplatili mu zbytek faktury. Velká chyba, že jsme nepočkali na revizi! Revize ukázala, že práce pana Tomka je nejen šeredná, ale i životu a majetku nebezpečná! Největší perličkou byla nezakolíkovaná zásuvka (krom ní revizní zpráva upozorňovala na mnoho dalších chyb, kdybychom tu měli vše vypisovat, bylo by to hodně dlouhé hodnocení). To už bylo moc i na nás, takže jsme pana Tomka kontaktovali s požadavkem odstoupení od smlouvy (o opravu z jeho strany už jsme překvapivě neměli zájem). Po několikadenním dohadování po mailu nabídl proplacení celkové opravy, což jsme přijali. Elektroinstalaci jsme tedy nechali opravit jinou firmou (tentokrát jsme naštěstí natrefili na skutečné profesionály, kteří práci odvedli pěkně) a po dokončení opravy jsme kontaktovali pana Tomka, aby tedy splnil, co slíbil. Jak se dalo očekávat, začal se vykrucovat, že použitý materiál je jeho (z drtivé části není, druhá firma použila jen nějaké zásuvky a rozvaděč, plus jsme museli platit demontáž té jeho hrůznosti). Za zmínku asi stojí i to, že pan Tomek trval na přesně rozepsané faktuře za materiál od opravující firmy, přitom sám ve faktuře nemá rozepsané vůbec nic. V mailu tvrdil, že faktury k materiálu má, ale nám je ani poté neposlal (asi podle něj nemusíme vědět, za co jsme mu ty peníze vlastně dali). Veškerou zodpovědnost následně přehodil na svoji pojišťovnu, která nás podle něj měla kontaktovat. Pak odjel na dovolenou. Od naší poslední komunikace uplynul již měsíc, a z pojišťovny se nám stále nikdo neozval. Ne že by to bylo nějaké velké překvapení, pojišťovna asi těžko může pojistit řemeslníka na to, že svoji práci neumí. A vzhledem k tomu, že pan Tomek celou situaci pojal tak, že nám proplatí jen to, co mu dá pojišťovna (poněkud změna oproti tomu, co původně sliboval), tak se pravděpodobně budeme muset obrátit alespoň na ČOI či živnostenský úřad (případně další instituce), která má pravomoc takovému člověku zabránit, aby obíral další lidi o peníze a ohrožoval je neodbornou prací. Ať už si jako dodavatele vyberete kohokoliv, důrazně doporučuji mít předem uzavřenou písemnou(!) smlouvu a rozhodně v žádném případě neplatit před revizí víc než zálohu!

Hodnocení
S rekonstrukcí bytu od pana Vnenka jsme nadmíru spokojeni. Začátek rekonstrukce byl neuvěřitelně rychlý a celá rekonstrukce se povedla stihnout ještě dříve než byl domluvený termín. Domluvená cena byla dodržena a ještě o něco ponížena, vzhledem k drobné změně během přestavby. Veškeré změny a vícepráce, které vzešli z naší strany byly splněny bez problémů. Komunikace s panem Vnenkem byla bezproblémová. Ať už telefonická, nebo emailová. S panem Vnenkem jsme si vyměnili bezpočet emailů s nápady a připomínkami a vždy bylo vše vyřešeno k naší spokojenosti. Celá rekonstrukce je provedena na vysoké úrovni. Vše je uděláno pěkně čistě a precizně. Během rekonstrukce nastal pouze drobný problém s elektroinstalací a zapojením zásuvek, ale nakonec bylo vše vyřešeno. Celkově bych chtěl firmu pana Vnenka opravdu doporučit všem, kteří chtějí rekonstruovat byt. V dnešní době, kdy od každého slyšíte jaký je problém sehnat slušnou a solidní firmu, je firma pana Vnenka světlou a příjemnou výjimkou.
Dodavatel
kompletní rekonstrukce bytů, bytových jader, rekonstrukce domů, zateplení domů, strojní omítky, obklady, dlažby, malby, ...
Praha
Zadání
Dobrý den, poptávám rekonstrukci panelového bytu o výměře 97 m2. Zejména by se jednalo o tyto činnosti: 1)kompletní výměna elektroinstalace - nahrazení hliníku mědí. 2)Montáž sádrokartonových podhledů po celém bytě (možno využít na rozvody nové elektroinstalace) 3)rekonstrukce koupelnového jádra (koupelna + toaleta zvlášť-výměra cca 6 m2) Toaleta závěsná+geberit, vana rohová + umyvadlo 4)bourání panelové příčky mezi kuchyní a obývacím pokojem + rozvody elektro, voda, odpad, vzduchotechnika-vše k přípravě montáže nové kuchyňské linky. 5)1xmontáž dveřního pouzdra do sádrokartonové příčky pro posuvné dveře Byt bude vyklizený. Realizace rekonstrukce březen-květen 2018. Prosím o cenovou nabídku
Hodnocení
S rekonstrukcí bytu od pana Vnenka jsme nadmíru spokojeni. Začátek rekonstrukce byl neuvěřitelně rychlý a celá rekonstrukce se povedla stihnout ještě dříve než byl domluvený termín. Domluvená cena byla dodržena a ještě o něco ponížena, vzhledem k drobné změně během přestavby. Veškeré změny a vícepráce, které vzešli z naší strany byly splněny bez problémů. Komunikace s panem Vnenkem byla bezproblémová. Ať už telefonická, nebo emailová. S panem Vnenkem jsme si vyměnili bezpočet emailů s nápady a připomínkami a vždy bylo vše vyřešeno k naší spokojenosti. Celá rekonstrukce je provedena na vysoké úrovni. Vše je uděláno pěkně čistě a precizně. Během rekonstrukce nastal pouze drobný problém s elektroinstalací a zapojením zásuvek, ale nakonec bylo vše vyřešeno. Celkově bych chtěl firmu pana Vnenka opravdu doporučit všem, kteří chtějí rekonstruovat byt. V dnešní době, kdy od každého slyšíte jaký je problém sehnat slušnou a solidní firmu, je firma pana Vnenka světlou a příjemnou výjimkou.

Hodnocení
Jednalo se o rozsáhlé práce, které se od původního zadání ještě rozšířily. Parta od pan Hetska všechno zvládla, zvláště musím ocenit portfolio prací, které je pan Hetsko schopný nabídnout(není asi oblast, kterou by nedokázal pokrýt). Pan Hetsko osobně na vše dohlížel a kontroloval kvalitu dodávek. Rovněž byl schopný poradit i tam, kde jsem byl nerozhodný nebo nevěděl, jak chci danou věc realizovat. Jediné, proč jsem nedal 5 hvězdiček u ceny je, že bych ocenil větší přehlednost a strukturovanost ve vyúčtování prací.
Dodavatel
Zedník,podlahaž.obkladač, instalater, sádrokarton; kompletní rekonstrukce bytu , pokoje,kuchyni,koupelny, úklidové služby atd.
Ohrobec
Zadání
Dobrý den, koupili jsme dům v Ohrobci a před nastěhováním bychom potřebovali provést potřebné úpravy popsané níže. Budeme moc rádi, pokud byste se realizace ujal: 1) Elektroinstalace - v domě zatím není A) kuchyně a před její instalací, potřebujeme připravit veškerou elektriku(jistič je připraven, kabely se potáhnou prostorem mezi stropem a horní podlahou(dá se tam vlézt) a následně se zasekají v prostoru kuchyně(dům je cihlový)), B) na několika místech v domě budeme potřebovat upravit umístění zásuvek, případně nějaké doplnit a rovněž natahat kabely pro osvětlení, případně upravit umístění osvětlení(kabely se do všech prostor opět dají táhnout prostorem mezi stropem a horní podlahou, případně až na půdu kolem komína). 2) přivést vodu a odpad do kuchyně - vše je připraveno za zdí, stačí jen probourat a přivést na určené místo v kuchyni(vzdálenost cca 2m). 3) výměna topení - v jedné místnosti jsou staré "žebrované" radiátory(2ks), které bychom chtěli vyměnit za nové "placaté". 4) zazdění okna - v druhé polovině schodů je okno do pokoje, které bychom chtěli zazdít. 5) Malířské práce - po dokončení elektroinstalace a všeho ostatního, bychom chtěli začistit veškeré sekání a celý dům vymalovat Obecné informace: - do domu zatím nemáme přístup, k dispozici pro práce bude cca na přelomu června, července 2020(termín bude přesně určen cca do konce května, jakmile se dořeší veškeré papírování), nicméně pro případné zaměření a představě o rozsahu prací se dá domluvit na prohlídce - v přízemí jsou 3 místnosti - v 1.patře jsou 3 místnosti - přikládám obrázky Rád bych znal odpovědi na tyto otázky: - budete mít prostor požadované práce v termínu výše zvládnout? - jak dlouho by zhruba trvala realizace všech prací(týden, 2 týdny)? - dokázal byste aspoň rámcově odhadnout cenu realizace? V případě doplňujícíh dotazů jsem k dispozici. S pozdravem, Vlastimil Pospíšil
Hodnocení
Jednalo se o rozsáhlé práce, které se od původního zadání ještě rozšířily. Parta od pan Hetska všechno zvládla, zvláště musím ocenit portfolio prací, které je pan Hetsko schopný nabídnout(není asi oblast, kterou by nedokázal pokrýt). Pan Hetsko osobně na vše dohlížel a kontroloval kvalitu dodávek. Rovněž byl schopný poradit i tam, kde jsem byl nerozhodný nebo nevěděl, jak chci danou věc realizovat. Jediné, proč jsem nedal 5 hvězdiček u ceny je, že bych ocenil větší přehlednost a strukturovanost ve vyúčtování prací.

Hodnocení
Rád bych touto cestou s určitým časovým odstupem poděkoval panu Perbeckému i jeho zaměstnancům (především pak panu Evženovi) za odvedenou práci a velmi dobrý výsledek. Díky časovému odstupu můžeme zhodnotit kvalitu odvedených prací – nevyskytly se doposud žádné závady. Kladně hodnotím také přístup pana Perbeckého, neboť jediným nedostatkem po realizaci se ukázalo nivelování podlah, jež se nepodařilo. Tato skutečnost však byla p. Perbeckým bez potíží uznána a kompenzována. Dále mohu kladně hodnotit výtečnou komunikaci po celou dobu realizace. Případné změny či úpravy zadání byly konzultovány průběžně, případně ze strany pana Perbeckého navržena vhodná řešení. Práce byly provedeny dle zadání, navíc drobné změny po vzájemném odsouhlasení. Fakturováno bylo zpravidla po týdnech po odvedení prací, což jsme uvítali i jako transparenější a příhodnější (konkurence vyžaduje např. 50% zálohu předem za celé dílo). K samotnému průběhu rekonstrukce, která nakonec probíhala déle, než jsme počítali, nelze mít připomínek. V prvním týdnu proběhly bourací práce, tj. Byly odstraněny stávající zařizovací předměty, stávající obklady a dlažby, vybourány zárubně i části příček a dveřní otvory náležitě rozšířeny, resp. posunuty. Navíc byla vybourána i podlaha v části koupelny, pro osazení izolace a topné rohože v podlaze. Dále byly kompletně oškrábány omítky. Zkraje týdne druhého byly připraveny rošty pro sádrokartonové podhledy, tudíž bylo možné povolat elektrikáře i instalatéry. Nad původní předpklady jsme raději v dotčené části bytu raději provedli i výměnu přívodu radiátorů, tedy příprava drážek pro kabely v podlaze se rozšířila ještě o trubky a probíhalo souběžně s přípravou drážek pro elektroinstalaci. Zde je vhodné zmínit, že elektroinstalační práce prováděla firma ElektroWork p. Hlavsy a vodoinstalační firma BAPE p. Baudische. Práce elektrikářů i instalatérů přesáhly ještě do týdne třetího, ale i tak zbyl prostor pro návrat p. Perbeckého na staveniště. Proběhl odvoz suti a odpadu, který ještě na staveništi zbýval, a že ho nebylo po řádění elektrikářů a instalatérů nijak málo. Nakonec proběhlo ještě zahození drážek vodo a elektroinstalací a dozděna příčka na WC, v níž je schován WC modul Geberit, souběžně jsem řešil vlastními silami rozvody vzduchotechniky. V týdnu čtvrtém se opět pokročilo v díle, byly vyrovnány a izolovány stropy v pokojích fasádním způsobem a dokončeny sádrokartony, následovaly stěrky se síťovinou, špalety oken a zpevnění rohů a konečtě také nové štuky. Pátý týden konečně dorazily předem objednané obklady Marazzi dodávané firmou Koupelny Ptáček a bylo možné začít s obkládáním WC i koupelny dle námi připravených plánků. Při obkládání jsem byl celou dobu přítomen a tak jsme mohli bez problémů provádět korekce v kladečském plánu dle skutečného stavu a tak mnohdy daleko lépe rozvrhnbout spáry, případně ihned řešit drobné estetické nedostatky. Ze bych rád opět pochválil pana Evžena, neboť jeho trpělivá a pečlivá práce je na výsledku nejvíc vidět. Nesmím opomenout provedení hydroyiolace v koupelně, která je v případě sprchy se žlábkem (bez vaničky) vbytovém domě obzváště důležitá a byla jí proto věnována nadstandardní péče. V týdnu šestém proběhlo vybourání a rozšíření dvěřního otvoru do obývacího pokoje, který sloužil doposud jako mé relativně bezprašné útočiště. Rovněž proběhla pokládka izolačních desek a topné rohože v koupelně. Následovalo vyrovnání podlah (bohužel, ze jsem nekontroloval rovinnost výsledku a tak jsem tuto skutečnost musel později reklamovat) – jinými slovy, podlaha byla vyrovnána nedostatečně. Nivelační stěrka zalila topnou rohož a tak bylo možné dokončit dlažby a posléze i obklady, což bylo provedeno v týdnu následujícím. Poslední prací potom byla oprava omítek v obývacím pokoji – důsledek vzbourání zárubní. Závěrem bych dodal, že jsme velice rádi, že jsme si firmu p. Perbeckého vybrali – komunikace, vtřícnost, flexibilita, ohleduplnost vůči sousedům i společným částem domu, průběžný úklid, to vše dělají výsledný dojem ještě lepším. Vřele proto mohu p. Perbeckého s jeho týmem doporučit a do budoucna s nimi počítám při realizaci drobných úprav.
Dodavatel

DOMERINO s.r.o. je specializovaná firma zaměřená na čištění a nátěry střech, fasád a venkovních ploch. Pracujeme poctivě, pečlivě a s respektem k vašemu domu i okolí. Využíváme špičkové technologie, ekologické postupy a kvalitní materiály, díky kterým vracíme nemovitostem jejich vzhled i dlouhodobou ochranu. Máme více než 12 let zkušeností v oboru a celkem 25 let praxe ve stavebnictví. Za dobu našeho působení jsme realizovali zakázky pro více než 2 500 zákazníků, z nichž 99 % bylo velmi spokojeno. Působíme především ve středních Čechách, kde jsme jasnou jedničkou na trhu. SLUŽBY: Čištění střech bez chemie – ekologické odstranění mechů a lišejníků, impregnace, betonové a pálené tašky, šindel Čištění fasád – odstranění řas, plísní, nečistot a graffiti, včetně ochranné nanoimpregnace Čištění dlažby a venkovních ploch – dlažby, terasy, ploty, zídky, odstranění mechu ze spár Nátěry moderních fasád – silikonové nátěry, včetně čištění a drobných oprav, záruka až 12 let Nátěry historických fasád – odborné opravy a silikátové nátěry dle požadavků památkářů Nátěry plechových střech – ošetření koroze, nátěry pozinku a hliníku, polyuretanové systémy Čištění a nátěry bytových domů – komplexní služby pro SVJ, družstva a bytové domy PROČ SI VYBRAT NÁS: Rychlá realizace bez nutnosti klasického lešení – využíváme hydraulické plošiny Záruka až 12 let na vybrané nátěry Ekologické a šetrné postupy bez agresivní chemie Více než 2 500 realizovaných zakázek Stabilní firma, jednička ve Středních
Praha
Zadání
Vážená paní, vážený pane, poptáváme rekontrukci v našem bytě - rekontrukce WC a koupelny s úpravou dispozice, nové omítky, vyrovnání podlah a stropů na chodbě a pokojích. Elektrikáři a instatéři jsou k dispozici. Poptáváme tyto práce: - Bourání nenosných panelových příček - příprava otvorů pro obložkové zárubně (v panelových příčkách) - skrábání stávajícího štuku - odstranění dlažeb, obkladů a zařizovacích předmětů - odvoz a likvidace odpadu - vyzdění a vyspádování sprchového koutu (se žlabem) - vyzdění příček a přizdívek - ytong 50, 75 a 100 mm s perlinkou - pokládka dlažby a obkladů, s Al rohovými lištami - nivelace podlah - hydroizolace sprchového koutu - sádrokartonové podhledy - sádrokartonový záklop WC modulu s revizními dvířky pod obklad Termín realizace - dle dohody
Hodnocení
Rád bych touto cestou s určitým časovým odstupem poděkoval panu Perbeckému i jeho zaměstnancům (především pak panu Evženovi) za odvedenou práci a velmi dobrý výsledek. Díky časovému odstupu můžeme zhodnotit kvalitu odvedených prací – nevyskytly se doposud žádné závady. Kladně hodnotím také přístup pana Perbeckého, neboť jediným nedostatkem po realizaci se ukázalo nivelování podlah, jež se nepodařilo. Tato skutečnost však byla p. Perbeckým bez potíží uznána a kompenzována. Dále mohu kladně hodnotit výtečnou komunikaci po celou dobu realizace. Případné změny či úpravy zadání byly konzultovány průběžně, případně ze strany pana Perbeckého navržena vhodná řešení. Práce byly provedeny dle zadání, navíc drobné změny po vzájemném odsouhlasení. Fakturováno bylo zpravidla po týdnech po odvedení prací, což jsme uvítali i jako transparenější a příhodnější (konkurence vyžaduje např. 50% zálohu předem za celé dílo). K samotnému průběhu rekonstrukce, která nakonec probíhala déle, než jsme počítali, nelze mít připomínek. V prvním týdnu proběhly bourací práce, tj. Byly odstraněny stávající zařizovací předměty, stávající obklady a dlažby, vybourány zárubně i části příček a dveřní otvory náležitě rozšířeny, resp. posunuty. Navíc byla vybourána i podlaha v části koupelny, pro osazení izolace a topné rohože v podlaze. Dále byly kompletně oškrábány omítky. Zkraje týdne druhého byly připraveny rošty pro sádrokartonové podhledy, tudíž bylo možné povolat elektrikáře i instalatéry. Nad původní předpklady jsme raději v dotčené části bytu raději provedli i výměnu přívodu radiátorů, tedy příprava drážek pro kabely v podlaze se rozšířila ještě o trubky a probíhalo souběžně s přípravou drážek pro elektroinstalaci. Zde je vhodné zmínit, že elektroinstalační práce prováděla firma ElektroWork p. Hlavsy a vodoinstalační firma BAPE p. Baudische. Práce elektrikářů i instalatérů přesáhly ještě do týdne třetího, ale i tak zbyl prostor pro návrat p. Perbeckého na staveniště. Proběhl odvoz suti a odpadu, který ještě na staveništi zbýval, a že ho nebylo po řádění elektrikářů a instalatérů nijak málo. Nakonec proběhlo ještě zahození drážek vodo a elektroinstalací a dozděna příčka na WC, v níž je schován WC modul Geberit, souběžně jsem řešil vlastními silami rozvody vzduchotechniky. V týdnu čtvrtém se opět pokročilo v díle, byly vyrovnány a izolovány stropy v pokojích fasádním způsobem a dokončeny sádrokartony, následovaly stěrky se síťovinou, špalety oken a zpevnění rohů a konečtě také nové štuky. Pátý týden konečně dorazily předem objednané obklady Marazzi dodávané firmou Koupelny Ptáček a bylo možné začít s obkládáním WC i koupelny dle námi připravených plánků. Při obkládání jsem byl celou dobu přítomen a tak jsme mohli bez problémů provádět korekce v kladečském plánu dle skutečného stavu a tak mnohdy daleko lépe rozvrhnbout spáry, případně ihned řešit drobné estetické nedostatky. Ze bych rád opět pochválil pana Evžena, neboť jeho trpělivá a pečlivá práce je na výsledku nejvíc vidět. Nesmím opomenout provedení hydroyiolace v koupelně, která je v případě sprchy se žlábkem (bez vaničky) vbytovém domě obzváště důležitá a byla jí proto věnována nadstandardní péče. V týdnu šestém proběhlo vybourání a rozšíření dvěřního otvoru do obývacího pokoje, který sloužil doposud jako mé relativně bezprašné útočiště. Rovněž proběhla pokládka izolačních desek a topné rohože v koupelně. Následovalo vyrovnání podlah (bohužel, ze jsem nekontroloval rovinnost výsledku a tak jsem tuto skutečnost musel později reklamovat) – jinými slovy, podlaha byla vyrovnána nedostatečně. Nivelační stěrka zalila topnou rohož a tak bylo možné dokončit dlažby a posléze i obklady, což bylo provedeno v týdnu následujícím. Poslední prací potom byla oprava omítek v obývacím pokoji – důsledek vzbourání zárubní. Závěrem bych dodal, že jsme velice rádi, že jsme si firmu p. Perbeckého vybrali – komunikace, vtřícnost, flexibilita, ohleduplnost vůči sousedům i společným částem domu, průběžný úklid, to vše dělají výsledný dojem ještě lepším. Vřele proto mohu p. Perbeckého s jeho týmem doporučit a do budoucna s nimi počítám při realizaci drobných úprav.

Hodnocení
S odvedenou prácou sme boli spokojní, remeselníci sú fajn. Dalo sa s nimi na všetkom dohodnúť, dokonca pomohli aj s opravami, ktoré sa ich netýkali, prípadne ich nedorobila iná firma... Pokračovali sme s nimi v ďalšej spolupráci (vymaľovanie domu).
Dodavatel

veškeré zednické práce, malovaní, obkladačské práce, sádrokartony, fasády, demontáž apod...
Praha
Zadání
Dobrý deň, potrebovali by sme zrekonstruovať steny v panelovom byte, momentálne sú panely vymaľované, ale praská to a sú tam viditeľné prechody...Zároveň by sme pri tej príležitosti chceli vymeniť povodnú elektroinstalaci, pravdepodobne by postačilo lištovou formou. Prípadne budeme vďační za rozumné návrhy. Jadro zostane povodné, keďže sú tam kachličky, ktoré by sme teraz nechceli rozbíjať... Ide len o čiastočnú rekonštrukciu. Ďakujem veľmi pekne za ponuky.
Hodnocení
S odvedenou prácou sme boli spokojní, remeselníci sú fajn. Dalo sa s nimi na všetkom dohodnúť, dokonca pomohli aj s opravami, ktoré sa ich netýkali, prípadne ich nedorobila iná firma... Pokračovali sme s nimi v ďalšej spolupráci (vymaľovanie domu).

Hodnocení
Firma FPK se sama nazývá specialistou na rekonstrukce. Tito specialisté neumějí zacházet s metrem, protože mi udělali vodoinstalace pod umyvadlem o 5 cm níž než bylo potřeba. Roura od sifonu je tedy zbytečně dlouhá... Tito specialisté nevědí, jaké parametry má mít stavební otvor pro obložkové zárubně. Podlaha v koupelně je asi o 3 cm výš než podlaha v předsíni. Dveře se zavírají k tomuto schodu, po zavření dveří tedy není vidět. Protože tloušťka obložkové zárubně je o 2 cm menší než tloušťka dveří, bylo nutné ukončit tento schod, tak aby bylo místo pro zavřené dveře. To firma, která se živí rekonstrukcemi bytů (!) nevěděla a ukončila tento schod zároveň se stěnou a tím znemožnila montáž dveří!! Na tuto závadu mne upozornil technik Sapeli a schod se musel posunout do koupelny. FPK jsem poslal písemnou reklamaci a na odpověď jsem čekal měsíc. (déle než trvala celá rekonstrukce) Reklamaci uznali, škodu vyčíslili na 250 Kč (!) s příslibem nápravy. Písemně jsem vyjádřil nesouhlas, protože nejsem spokojený s prací obkladače a požadoval finanční vyrovnání... uplynul měsíc od vyzvednutí druhého dopisu a FPK mlčí... První obkladač neuměl vykružovat otvory a spáchal nechutnou fušeřinu pod umyvadlem (viz. galerie), protože ze zdravotních důvodů práci musel přerušit, obkladačské práce dodělal náhradník. Tento pán, dle mého názoru občan z východu, který dělal vše co bylo potřeba, začal obkládat. Budu stručný, slušný výsledek dělal obvykle až na druhý pokus a svojí prací mne deptal do stavů, kdy jsem se přestával ovládat. Po těchto zkušeností jsem odmítl montáž dveří od FPK a raději si to zařídil sám. Po nastěhování jsem začal objevovat další důkazy kvalitní práce FPK. Např. chybějící těsnění v čistícím otvoru pračkového sifonu znamenalo mokrou stěnu po prvním praní, křivě namontovaná stojánková baterie a WC, poškozená izolace drátu v pojistkové skříňce, který byl skřípnutý mezi 2 jejími částmi. Tyto "drobnosti" jsem ani nereklamoval, nemělo by to smysl. Protokol o revizi elektroinstalace jsem musel 2x reklamovat kvůli špatné adrese... Celkový dobrý dojem z koupelny kazí odfláknuté, nebo nezvládnuté detaily. Co se týče ostatních prací: omítky, fermacellové podlahové desky drží, nikde nic neteče. Nalepení PVC se povedlo. Kvalitu prací prověří čas. Možná si tu řada z Vás pomyslí, že řeším prkotiny, ale řídím se heslem, že když něco dělám, tak pořádně a čekávám to i od ostatních, obzvlášť když jim platím.
Dodavatel
specialista na kompletní rekonstrukce bytů a interiérů, včetně návrhu dispozic
Praha
Zadání
Dobrý den, prosím o cenovou nabídku na rekonstrukci bytu 1+kk (pokoj 17,2 m²; předsíň 2,9 m²; koupelna (vana 120 cm) s WC 3,3 m²) 1) Demoliční práce: vybourání spíže, odstranění krytin, demontáž jádra. Odvezení odpadu. 2) Jádro: vyzdění příček kromě stěny za WC a stěny sousedící s předsíní. V těchto případech bych volil příčky ze sádrokartonu. Dveře do koupelny do pouzdra. (Sapeli CPL) Do instalační šachty revizní dvířka pod obklad ZAVRZ. Obklad do výše dveří. Umyvadlo Jika Mio 45 cm, sprchová vanička Ravak Sabina 80 cm, WC Jika Lyra Plus, baterie Metalia 57, nechci bodovky v podhledu. 3) Podlahy: předsíň a koupelna dlažba, pokoj PVC. 4) Stěny: štuk min. na nových příčkách a na stěnách po vybourané spíži. V případě potřeby v celém bytě. Zazdít větrací otvory do spíže. 5) Elektroinstalace: v celém bytě. 1. varianta: v pokoji do lišt. 2. varianta: v pokoji zasekaná do zdi. 6) Dveře do pokoje: Sapeli CPL + obložková zárubeň. Do bytu zatím nemám přístup. (převod na katastru) Termín zahájení rekonstrukce: listopad Děkuji
Hodnocení
Firma FPK se sama nazývá specialistou na rekonstrukce. Tito specialisté neumějí zacházet s metrem, protože mi udělali vodoinstalace pod umyvadlem o 5 cm níž než bylo potřeba. Roura od sifonu je tedy zbytečně dlouhá... Tito specialisté nevědí, jaké parametry má mít stavební otvor pro obložkové zárubně. Podlaha v koupelně je asi o 3 cm výš než podlaha v předsíni. Dveře se zavírají k tomuto schodu, po zavření dveří tedy není vidět. Protože tloušťka obložkové zárubně je o 2 cm menší než tloušťka dveří, bylo nutné ukončit tento schod, tak aby bylo místo pro zavřené dveře. To firma, která se živí rekonstrukcemi bytů (!) nevěděla a ukončila tento schod zároveň se stěnou a tím znemožnila montáž dveří!! Na tuto závadu mne upozornil technik Sapeli a schod se musel posunout do koupelny. FPK jsem poslal písemnou reklamaci a na odpověď jsem čekal měsíc. (déle než trvala celá rekonstrukce) Reklamaci uznali, škodu vyčíslili na 250 Kč (!) s příslibem nápravy. Písemně jsem vyjádřil nesouhlas, protože nejsem spokojený s prací obkladače a požadoval finanční vyrovnání... uplynul měsíc od vyzvednutí druhého dopisu a FPK mlčí... První obkladač neuměl vykružovat otvory a spáchal nechutnou fušeřinu pod umyvadlem (viz. galerie), protože ze zdravotních důvodů práci musel přerušit, obkladačské práce dodělal náhradník. Tento pán, dle mého názoru občan z východu, který dělal vše co bylo potřeba, začal obkládat. Budu stručný, slušný výsledek dělal obvykle až na druhý pokus a svojí prací mne deptal do stavů, kdy jsem se přestával ovládat. Po těchto zkušeností jsem odmítl montáž dveří od FPK a raději si to zařídil sám. Po nastěhování jsem začal objevovat další důkazy kvalitní práce FPK. Např. chybějící těsnění v čistícím otvoru pračkového sifonu znamenalo mokrou stěnu po prvním praní, křivě namontovaná stojánková baterie a WC, poškozená izolace drátu v pojistkové skříňce, který byl skřípnutý mezi 2 jejími částmi. Tyto "drobnosti" jsem ani nereklamoval, nemělo by to smysl. Protokol o revizi elektroinstalace jsem musel 2x reklamovat kvůli špatné adrese... Celkový dobrý dojem z koupelny kazí odfláknuté, nebo nezvládnuté detaily. Co se týče ostatních prací: omítky, fermacellové podlahové desky drží, nikde nic neteče. Nalepení PVC se povedlo. Kvalitu prací prověří čas. Možná si tu řada z Vás pomyslí, že řeším prkotiny, ale řídím se heslem, že když něco dělám, tak pořádně a čekávám to i od ostatních, obzvlášť když jim platím.
Načítám recenze…
Poptávku zadáte zdarma. Ověření řemeslníci se vám ozvou sami a vy až ze 4 nabídek vyberete tu nejlepší.
Kolik to bude stát
Vše o tématu




Jak se vyhnout fušerům
Každý měsíc e-mail plný inspirace přímo do vaší schránky
Může vás zajímat







