Dobrý den,
poptávám pro RD v Českých Budějovicích pokládku masivních dřevěných prken z evropského modřínu s P+D (tl. 2,8 cm, délka 4m, šířka cca 14 cm, nenapuštěná olejem/voskem). Plocha přibližně 120m2.
Dostatečný počet prken mám již zakoupen. Jiným materiálem nedisponuji a byl by součástí zakázky.
Položení by proběhlo na ocelové sponky s mirelonovou podložkou na OSB záklop na trámovém stropě v horním patře. Ve spodním patře nejspíš celoplošné lepení. Lze domluvit detaily.
Olištování soklovou lištou "berlínský profil".
Součástí zakázky by bylo i finální přebroušení po položení podlahy, napuštění poloviny podlahy (v jednom patře, tj. 60m2) vybraným odstínem "lazury" a ošetření celé plochy tvrdo-voskem OSMO.
Prosím pouze pokud máte zkušenost s realizací masivních dřevěných podlah.
Předem děkuji za Váš čas a nabídku.
S přáním pěkného dne
Pavel Bürger
Skvěle a odborně provedená práce při pokládce, broušení a moření masivní modřínové podlahy včetně lití nivelační stěrky. Pan Štefánek si dává na výsledku opravdu záležet. Děkujeme za vstřícnost při domluvě i některých nestandardních řešení. S výsledkem jsme moc spokojeni, podlaha vypadá přesně tak, jak jsme si přáli.