Kominík


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Revize komínu

5.0
900 Kč
Zadání
Potřebuji provést roční revizi - komínu od kotle na tuhá paliva - odkouření plynového kotle
Hodnocení
Termín návštěvy dodržen a cena také. Provedeno poctivé pročistění a pečlivá prohlídka komínů. Komunikace s pracovníkem byla příjemná.
Dodavatel
Radim Boháč - Kominictví Hrusice
Hrusice

Kontrola a čištění spalinových cest

5.0
500 Kč
Zadání
Dobrý den, měla bych zájem o provedení kontroly a čištění spalinové cesty. Naposledy mi byla provedena revize a to před 2-mi lety. Topím prostřed… Více
Hodnocení
Vse ok👍
Dodavatel
Radim Boháč - Kominictví Hrusice
Hrusice

Kominík - revize komínu

5.0
— Kč
Zadání
Poptávám revizi komínu pro kolaudaci po osazení nového kondenzačního kotle - komín vyvložkován nově PU odkouřením.
Hodnocení
Bezva přístup, rychlé jednání, co se domluví, to se dodrží.
Dodavatel
Šrámek Pavel Kominické služby
Praha

KominíkTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Zadání
Dobrý den Poptávám kominíka pro kontrolu a pro revizní zprávu ke kolaudaci. Jedná se o novostavbu rodinného domu s jedním keramickým komínem v obci… Více
Hodnocení
Dobře odvedená, kvalitní a rychlá práce. Mohu doporučit.
Dodavatel
HALBRŠTÁT Milan
Praha 9, Újezd nad Lesy

Výměna plynového kotle za kondenzačníTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Výměna plynového kotle za kondenzační
Výměna plynového kotle za kondenzační
Výměna plynového kotle za kondenzační
Zadání
Dobrý den, potřeboval bych výměnu plynového kotle za kondenzační. Odtok kondenzátu je u kotle už připravený. Aktuální kotel Protherm 25 (Turbo) s … Více
Hodnocení
Rychle a kvalitně odvedená práce se vším všudy. Srozumitelná komunikace a přijatelná cena. Mohu jen doporučit. Spokojenost
Dodavatel
Michal Jalčák
Štiřín, okr. Praha-východ

Kominík

5.0
— Kč
Zadání
Dobrý den, poptávám kominíka na kompletní vyčištění komínu a jeho revizi.
Hodnocení
Vše proběhlo dle dohody. Velmi ochotný přístup, termín zpracování poptávky byl naplánován dle mých možností. Práce odvedena precizně. Rozhodně to nebyla poslední spolupráce.
Dodavatel
Petr Bárta
Praha 4-Braník

Kominické práce

3.7
— Kč
Zadání
montáž nového odkouření pro kondenzační kotel VAILLANT. původní stávající odkouření pro plynový kotel Dakon je turbo. Děkuji.
Hodnocení
s vybranou firmou jsem byl spokojený, zakázka byla provedena v daném termínu.
Dodavatel
Šrámek Pavel Kominické služby
Praha

Kominík

4.0
— Kč
Zadání
kontrola komínu + platná zpráva plynné palivo, přízemní objekt Praha 10
Hodnocení
Co slíbil splnil v termínu. Komunikace probíhala bez problému Dílo odvedeno bez závad
Dodavatel
Evžen Schmuttermeier
Říčany

Výměna plynového kotle

4.7
45 273 Kč
Zadání
Výměna plynového kotle Dakon unical dua 24, který už dosluhuje. Očekávám dodávku kotle, potřebného materiálu a kompletní instalaci. Kotel vytápí byt… Více
Hodnocení
Vše provedeno dle dohody. Komunikace příjemná. Objednávka na začátku října a kotel instalován na začátku prosince. Zatím bez závad a nedostatků.
Dodavatel
OL ENERGY s.r.o.
Chrastava

Instalace plynového kotle

5.0
— Kč
Instalace plynového kotle
Instalace plynového kotle
Instalace plynového kotle
Zadání
Dobrý den, potřebujeme připojit plynový kotel. Pověsit, připojit k bojleru a plynu. Bude se muset asi vyříznout kousek stropu (sádrokart.) a dokoupi… Více
Hodnocení
Skvělá práce, jsem moc spokojená. Pan Pelikán zařídil vše "na klíč". Připojení kotle, kominíka, termostat, revize plynu a vyčištění kotle. Dobře a rychle odvedená práce. Ještě jednou děkuji.
Dodavatel
BTHC s.r.o.
Praha 9 - Hloubětín

Rozvod plynu, topení, instalace plynového konde...

3.7
— Kč
Zadání
Poptáváme rozvod plynu, topení, instalaci plynového kondenzačního kotle v bytě 73m2 Plyn v současné době přiveden před dveřmi bytu na chodbě. Ply… Více
Hodnocení
Topení bylo rozvedeno ve zdi před rokem a půl. Rozvod plynu a komín byl proveden jinou firmou doporučenou p. Seidlem.Topení je vedeno ve zdech. Přípravu pro rozvod. zasekání do zdí prováděla jiná fi… Více
Dodavatel
Jaroslav Seidl
Praha

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?