Nátěry na ploty


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Výroba a montáž brány a brankyTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Výroba a montáž brány a branky
Výroba a montáž brány a branky
Výroba a montáž brány a branky
Zadání
Poptávám výrobu a montáž brány a branky. Branka je široká 1m a brána dvoukřídlá 4m široká,výška 2m,bez pohonu. Představa je kovový rám tmavě hnědé b… Více
Hodnocení
S prací pana Klazara jsem moc spokojená, na všem jsme se domluvili,co řekl,to udělal a v ještě kratším čase,než jsme předpokládali. Rám brány montoval v ne zrovna příznivém počasí. Dřevěnou výplň po… Více
Dodavatel
Josef Klazar
Těchlovice

Výměna dřevěného plotu za drátěný 70m

5.0
— Kč
Výměna dřevěného plotu za drátěný 70m
Výměna dřevěného plotu za drátěný 70m
Zadání
Poptávám výměnu plotu v obci Rosnice u Všestar (503 12). Stávající plot tvoří 1m vysoká dřevěná pole o délce 2,5m mezi kovovými sloupky v betono… Více
Hodnocení
S provedením práce i výsledkem jsem velmi spokojen. Dohoda přes e-mail byla rychlá (vyjasnění detailů a ceny) a pan Kožíšek nabídl termín za cca 14 dní, který nám vyhovoval. Během 2 dnů bylo pak v… Více
Dodavatel
Jan Kožíšek
Svídnice

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?