Plastové boxy


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Kolik dodavatelů je ve vašem dosahu?

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Sestavit zahradní houpacku a úložný boxTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Zadání
Sestavit zakoupený plastový úložný box (Úložný box HENNE Š145xV125xH82 černá) - a zahradní kovovou houpačku-ELENA II GREEN 50XYC106G.
Hodnocení
S práci jsem spokojená
Dodavatel
Jan Heč - ŘEMESLOŽIJE
Praha 8-Libeň

Předokenní roletyTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

4.0
— Kč
Zadání
Prosím o zpracování kalkulace na předokenní rolety: 2ks - cca 1450 x 1500mm (š x v) 2ks - cca 2220 x 1500mm (š x v) Dodatečná montáž na plast… Více
Hodnocení
.
Dodavatel
GBHinterier - Michal Nový
Kyšice

Stěhování

5.0
— Kč
Zadání
Stěhování z Praha Nusle do Milovice ul. Rakouská v termínu 26.7.2022. Jedná se o stěhování pračky (60x86x43) (šxvxh), TV 124x70 (šxv), kolo, pár pyt… Více
Hodnocení
Rychlá domluva, přijeli včas. Vše proběhlo rychle, bez komplikací. Mohu 100% doporučit. Navíc byli pánové moc příjemní a ochotní. Děkuji.
Dodavatel
Jiří Pokorný - Stěhování Praha
Mukařov

Stěhování bytu 2+KK PrahaTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Zadání
Poptávám stěhování bytu 2+KK - obývací pokoj s kuchyní, ložnice + komora v bytě + 5m2 komora v podzemní garáži. Místo nakládky Praha 9, byt ve 3. pa… Více
Hodnocení
Skvěle odvedená práce, velmi profesionální přístup. Vše proběhlo bez problémů a ještě v kratším čase, než byl původní odhad délky stěhování. Firmu můžu jen doporučit. Moc děkujeme.
Dodavatel
All moving systems s.r.o.
Praha

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Podobná témata

Související témata

Potřebujete poradit?