Dobrý den, pán ze začátku komunikoval, snaha ihned přijet (kuchyňská linka - skříňky byly smontované, měl jen linku sestavit k sobě, promontovat ji, udělat drobné úpravy, vyříznout dřez a varnou desku - usadit, připevnit, klasika, napojit odpady a pověsit horní skříňky), nabrat i další práci (že dělají i stavební úpravy, domluvili jsme se, že mi udělá sádrokartonové podhledy), pak poslal fotky, že je linka hotová (hezky nafoceno), ihned vystavovat fakturu. Fakturu na další práci jako zálohu na materiál. Při bližším ohledaní jsem zjistila, že naprostý podvod a způsobené škody - viz foto dole. Poničené omítky v kuchyni, horní skříňky spíš nepověšené, na zatloukacích hmoždinkách, které se viklaly a nešly dotáhnout, protože byly stržené závity, nesesazená linka, špatně vyříznuté otvory - zřejmě si ani nedali tu práci, aby použili šablony, které se k dřezu a spol. dávají, nepřiděláno, fakt nic. Odpad rádoby napojený, ale naprosto nesmyslně uříznutý, absolutně nechápu. Pán se ještě na to přijel podívat, sliboval, že vše napraví, že měl nějaké řemeslníky, kterým přenechal práci atd. Měl přijet o víkendu, bez omluvy nic a od té doby spíše nekomunikace, když komunikace, tak výmluvy, že má moc práce, že peníze zpět posílá, že to předal účetní (poslal mi printscreen komunikace - ale nesouhlasí časy, emailová adresa účetní nedohledatelná a další lži). Řešíme téměř měsíc a výsledek je ten, že budu řešit dále buď právní cestou nebo přes pojistku.