S firmou jsem byla velice spokojena. Termín dodržen, čas dohodnutého příjezdu též dodržen, cena se trochu navýšila vzhledem k tomu, že jsem si přidala kus koberce navíc k vyčištění. Koberce vyčištěny naprosto perfektně, nebyly tak mokré, nevlnily se jako při čištění od jiných firem ale příště bych si pohlídala ještě větší vysušení. Jednání s p.Řehákem bezproblémové, vše v naprosté pohodě, jsem ráda, že jsem konečně našla šikovného člověka, příště budu určitě objednávat již jen tuto firmu.