Chci Vám sdělit, že zakázkujsme dali firmě J P.
Sepsali jsme s ním smlouvu, poslali mu finanční zálohu ve výši 50% ze zakázky a následně se p. J P "vypařil".
Nekomunikuje, nebere telefony, neodepisuje na emaily.
V podstatě bych Vás chtěl upozornit na tuto firmu, jelikož se jedná o PODVODNÍKA !!!
je to člověk co jedná podvodně. Sebral zálohu a dále už s námi nekomunikuje. Do té doby než jsme mu poslali peníze, tak vše se jevilo v pořádku, ale poté jakoby se po nim slehla zem.
Samozřejmě , že si toto jednání nenecháme líbit a budeme se bránit.
Píšu Vám toto sdělení, abyste si ho vyřadili ze seznamu spolehlivých dodavatelů, ba spíše naopak abyste na něho upozornili i ostatní potenciální zákazníky, aby nenaletěli jako my.