Panu Visingerovi nemůžu dát dobrou referenci. Naprostá většina sjednané práce nebyla dokončena, od rozdělané práce odešel.
Oproti tomu jsem s důvěrou zaplatil celou částku za práci ještě před dokončením. Poté nastaly problémy: nedostatek času, "průsery jinde", omluvy...Z nedostatku času jsem zadal část prací někomu jinému, aby práce mohly pokračovat. Při opětovném oslovení pana Visingera, aby přijel dokončit alespoň finální práci jsem se dozvěděl, že jsem "ještě nedoplatil za vícepráce." Ze sjednaných bylo uděláno pouze:
- výkop cca 15 - 20 cm na šířku v délce 10 m do hloubky max. 50 cm; jedná se o odhalení základu podél části zahradního domku pro uložení zemnící pásky
Proveden výkop jen do hloubky 30 cm základů.
- výkop do hloubky 130 cm v šířce cca 40 - 50 cm v délce 120 cm; jedná se o odhalení základu domu pro jádrový vrt skrz základ domu; jedná se převážně o sypký materiál - násyp recyklátu
Neprovedeno.
- po položení zemnící pásky, vyvrtání jádrového vrtu a položení kabeláže zásyp a oprava chodníku u domu (žulová dlažba) v šírce 120 cm * 50 cm
Neprovedeno.
Poučení pro mne: nikdy nedávat zálohu na práci. Přišel jsem minimálně o 6000 Kč.