Velmi dobré vystupování, komunikace a domluva. Cena byla dodržena. Co však velmi pokulhávalo, byla organizace práce a výsledná kvalita. Pokud byl pan Mirga přítomen, tak bylo vše v pořadku a pohlídal to. Bohužel byl většinu času na jiné zakázce a jeho pracovníci byly bez dozoru. Pracovníkům v jeho nepřítomnosti záleželo zejména na rychlosti a bohužel velmi málo na kvalitě. Vypadali, že se jim ani dělat nechce. Což se bohužel projevilo i na výsledném dílu. Poprvé jsem viděl co znamená, že 2 pracují a 3 se jen dívají. Některé obrubníky se po pár dnech o 1cm propadly... To samé některé kostky podél obrubníku. Návaznost na zámkovou dlažbu není v rovině, ale "okousaná" a není to pěkné. Ani mezi vrátky nepochopitelně nebylo položeno nastřed, ale šejdrem... Bylo třeba, aby byl věnován čas výběru kostek, to se nestalo a vznikly tak poměrně velké mezery, které jsou v některých místech nevzhledné. Domluva sice dobrá, ale s výsledkem nejsem spokojený.