Získejte nabídky zdarma

Prověřené firmy z vašeho okolí

Víme, kdo je dobrý

Recenze prací v této kategorii

Elektroinstalace
1.0

Hodnocení

Pan elektrikář Bauer dvakrát slíbil, že se přijde podívat a dvakrát nepřišel. Řekla jsem si, že po třetí už mu volat nebudu a oslovím někoho jiného z nabídek. Ale ejhle, on zavolal sám s tím, že přijde příští týden, avšak opět nepřišel a ani se neozval, ani neomluvil. Došlo mi, že tento člověk je naprosto nespolehlivý. Už mě zdržel měsíc a tak na konci týdne (ve čtvrtek) jsem mu zavolala jen, abych mu vynadala, že si ze mě dělá blázny ale najednou to šlo a přišel v pátek. Teď musím napsat, že bohužel. Kéž by radši nepřišel a já oslovila někoho jiného, jak jsem to již měla v úmyslu. Přišel a zopakoval cenu za práci 1.500,- Kč plus materiál, práce na dva dny a cena dohromady 5.000,- Kč, jak už to bylo dohodnuté před nouzovým stavem. Instalace větší rozvodné skříně, aby se tam vešly jističe pro nové kabely ze zrekonstruované kuchyně, připojení indukční desky, zapojení zásuvky pro myčku. Původně v ceně byla výměna přívodního hliníkového kabelu od el. hodin, umístěných na chodbě, ale to jsem zrušila a nyní navíc tak trochu místo toho přibyla instalace dvou designových nástěnných lampiček do předsíně. Navrhl výměnu kovové lišty pod rozvaděčem za plastovou s odůvodněním, že je tam hodně kabelů. S tím jsem ač nerada souhlasila. Přišel další pátek odpoledne asi v půl druhé už s nějakým materiálem – jističe, lištu ... Měla jsem vybranou rozvodnou skříň na internetu, hranatou s bílými dvířky, ale on přinesl jinou, vypouklou kterou on kupuje u svého prodejce se slevou a ještě kouřová dvířka, která jsem nechtěla. V pátek pripojil indukční desku, připojil zásuvku a začal připojovat jističe ke svorkovnici. Než odešel jsem mu zaplatila 5.000,- Kč, které požadoval. Druhý den v sobotu přišel také asi v půl druhé. Ještě v pátek mi řekl ať vyberu 3. 000 Kč a než přišel v sobotu volal z obchodu, že by ještě vyměnil lištu původní (plastovou) v předsíni pod stropem od vstupních dveří k rozvaděči za novou plastovou. což podle mně nebylo třeba. Řekla jsem , že ještě tu jednu snesu, když bude pod stropem. Když přišel s několika lištami, už jsem rezignovala a ani se nedívala jak a co zrovna dělá. Dodělával rozvodnou skříň, lišta pod stropem je aspoň 10 cm od stropu a je tlustší, než ta co tam byla, a dost nápadná. Byla jsem v šoku když jsem uviděla, že mi přidělává černou retro lampičku ke stěně také pomocí bílé lišty, vedené v rohu od podlahy. O tom se mnou předem vůbec nemluvil. Když jsem se bránila, řekl, že neseká. Radši jsem mu půjčila svoje nové vrtací a sekací kladivo, než abych tam měla něco, co připomíná šibenici. Vysekal asi patnást cm k lampičce, měl to za pět minut, to ale stejně bylo málo. Kabel je s rovinou stěny. Druhou lampičku přidělal těsně vedle rozvodové skříně, takže bez lišty, ale vypadá to jako pěst na oko. Původně jsem to tam chtěla, ale vedle jiné rozv. skříně. A aby lišt nebylo málo, předělal další původní plastovou lištu za novou plastovou lištu vedle vchodových dveří k vypínači a vypadá to příšerně. V malé předsíni na jedné stěně čtyři lišty. K lampičkám jsem si koupila dvě stejné ozdobné letkové žárovky. Když stál na štaflích a šrouboval žárovku do lampičky, tak mu vypadla na dlažbu. Šla jsem ji zdvihnout, nepraskla a já ji vyzkoušela ve stojací lampě a ona svítila. Hurá bylo ale předčasné. Ve stojací lampě svítí, ale v té nové lampičce nesvítí. Až později jsem zjistila, že je jedno vlákno odlomené a svítí daleko méně než ta druhá, a to jen v té stojací lampě. Ještě než jsem zjistila tuto škodu, tak jsem zjistila škodu daleko horší. Zřejmě při práci asi na štaflích u vstupních dveří mu musel vypadnout z ruky nebo kapsy vrták nebo byl na jeho aku vrtačce a způsobil mi na dlažbě jeden velký a jedem menší dolík. Ta dlažba je hezká, je tu možná patnáct let, nepoškodili ji před rokem stěhováci, ani zedníci, kteří mi dělali tři týdny kuchyň a měli hodně nářadí a tento člověk tu byl dvě odpoledne a udělal víc škody než užitku. Elektrika funguje, ale vzhled je tak strašný, že je to na předělání. Něco tak hrozného bych nechtěla ani do garáže. (viz. foto). Lišty zkracoval tak, že je lámal kleštěmi, a zrovna tak otvor pro lištu ve spodní části rozv. skříně. Nic si neměřil, takže mezi rozvodnou skříní a svislou lištou pod ní je hrbolatá mezera asi 1 cm, kterou zalepil izolepou. Vlastně zničil materiál, který jsem zaplatila. Navíc mi vrátil pět zcela funkčních jističů 16 A, abych asi mohla zaplatit nové a také jednu nevyužitou novou lištu prý pro příště. Dal tam třífázový jistič, i když tam tři fáze nejsou. Celkovou cenu bez jakéhokoliv zdůvodnění navýšil na 9.200,-Kč. Dal mi velkoryse slevu 200,- Kč, protože jsem je neměla. Ještě mi blahosklonně řekl, že slevu, ktetou má v prodejně, mi neúčtoval! Nic neuklidil, kovovou lištu dal na chodbu vedle vstupních dveří. Kdyby mi řekl dopředu, že dělá jen lišty a neseká, nikdy bych si ho nevybrala. Bohužel jsem to zaplatila, ale bude to mít dohru. Jsem v důchodu a asi si pán myslel, že si to nechám líbit. Takže nenechám! Nejhorší řemeslník a člověk jakého jsem kdy potkala. V žádném případě nedoporučuji. J.K. V Praze 18.7.2020

Dodavatel

BRAUER ZDENĚK

*Děláme hlavně přípravu el.instalace do kuchynských linek v novostavbách a ostatních domech.* -Domovní elektroinstalace...opravy ,rekonstrukce v bytech,výměna rozvaděčů s jističema atd,výměna přívod.kabelu od el.měru k byt.rozvodnici. -Elektroinstalace ve sklepích,půdách,dílnách,skladech,obchodech ,restauracích a pod. -Výměna vypínačů,zásuvek aj.přístrojů hl.zn.ABB,LEGRAND,SCHNEIDER a luxusnější LIVOLO -Příprava el.instalace do nových kuchynských linek,koutů stávajících a novostaveb. -Osvětlení...výměna světel.zdrojů,svítidel a celkového osvětlení na chodbách domů ,LED svítidel a montáž LED pásků a svitidel pod kuch.linku. -Výměna a montáž Termostatů,čas.spinačů a doběhů,ventilátorů hl.zn,WERNIG a KN2 a pod. -Výměna a opravy Domacích telefonů,zv.tabel a výměna a montáž nových zvonkových syst. a video vrátných. - Zapojuji nové sporáky,sklokeramické a indukční var.desky,myčky trouby a jiné kuchynské zarízení. Připojení el.ohřev vody,topení,kotlů na HDO (levnější sazbu-noční proud) -Instalace a výměna elekt. topných systémů jako jsou el.přímotopy, akumulační přímotopy,akumul.kamna,sálavé panely,podlahové vytápění.

Montáž interiérových dveří do ocelových zárubní včetně montáže obložkových zárubní
5.0
15 677 Kč

Hodnocení

S odvedenou prací jsem spokojen. Dveře vypadají velmi dobře. S jednáním a komunikací pana Hradeckého jsem spokojen. Doporučuji.

Dodavatel

Josef Hradecký

vestavěné skříně, posuvné dveře, celoskleněné posuvné dveře, celoskleněné dveře, celoskleněné stěny, horizontální žaluzie, vertikální žaluzie, skleněný obklad, sklo za kuchyňskou linku, shrnovací dveře, lamelové dveře, montážní práce, celoskleněné sprchové zástěny ,vanové zástěny, interiérové dveře, interiérové obložkové zárubně, lacobel,obklad kovové zárubně, plexisklo

Rekonstrukce pokoje
1.0

Hodnocení

Jako první doporučuji trvat na sepsání smlouvy. Jednání mi absolutně nesedlo, i v přítomnosti kamarádky narážky na ženy. Odvážel si a vyhazoval věci podle vlastního uvážení, bez jakékoliv domluvy. Nakupoval a používal materiál jiný, než jsme se domluvili. Práci nedodělal ani 14 dní po termínu. Sice nízká hodinová sazba, ale štukoval panelákový pokoj 3x4.5m 33 hodin! Jen štukování mě vyšlo na 8.5 tisíce. Pan Sváda se mi ozval na nabídku 9.11, 20.11 se přijel podívat, s tím, že za tak 5 návštěv bude pokoj hotový, celkem to nakonec bylo 14. Termín byl dlouhý, do konce roku. Ovšem pak neměl čas, neměl čas, 11.12 mi odpověděl na sms že má ale 10 zakázek. S vidinou, že bude hotovo, jsem souhlasila i s daty jako 23.12. Běžně jezdil kolem 11, jsem na MD, tak jsem zbytečně neřešila. Když jsem ale požádala, aby v jediný den, kdy bude malovat přijel ráno, řekl mi na to, že má vlastní život a chodí spát ve dvě a vstávat kvůli tomu nebude. Požádala jsem slušně ještě jednou, přesto přijel v 10 hodin. 3x jsem se ujišťovala, že 13.1 bude poslední den prací, pochopitelně po návratu domů hotovo nebylo, tím jsem to ukončila. Pan Sváda mi ukázal, že lino, které ten den rozložil a po 2 stranách přilepil, je vlnité, že se srovná. Když jsem odešla do obýváku, vzal si věci a bez předání práce a rozloučení za sebou zavřel dveře. Lino se dodnes nesrovnalo, musela jsem strhat lištu (domluva byla na béžovou, ale on si koupil a nalepil bez zeptani pruhatou barevnou), odlepit lino, odřezat ho znovu tak, aby se nedotýkalo stěn. Už jen fakt, že mi doporučil položit nové pvc na staré je podle profesionálů špatně. Lištu na záclony natřel barvou na kov a pouze zepředu. Strop má v místě žluté fleky. Lino je na místě u dveří rozříznuté. Okna a nové lino od barvy. To celé za 15500 Kč a celkem 14 návštěv. Odmítla jsem nabídku slevy 10 a odpočítala část lina, kterou vyhodil a budu muset koupit znovu, nedodržení termínu, lištu. Bez pár korun jsem mu zaplatila 13 tisíc a dodělávala pokoj po nocích. Mimochodem, fakturu mi odmítl předělat. Takže kdo šetříte jako já, abyste nemuseli dřít a dopřáli si konečně řemeslníka, tak pana Svádu opravdu nedoporučuji. Pokoj měl být k dcerky 1. narozeninám. Bohužel tak akorát nervy, práce navíc a velké zklamání.

Dodavatel

Lukáš Sváda

Nabízím veškeré domácí práce a opravy, údržba zahrady, úklid, malování, drobné zednické, instalaterské a elektro práce, vyhlášku 50 § 6,7,8 mám.

Vymalování, nová podlaha na terase, natření okapů v rámci rekonstrukce chaty
5.0

Hodnocení

Jednání s panem Vacátkem bylo rychlé, přímé, splnil vše co jsme si domluvili. Veškerou práci odvedli kvalitně, čistě. Jsme velmi spokojeni a každému doporučujeme tak pracovité a šikovné řemeslníky, kterým záleží na spokojenosti zákazníků. Navíc pan Vacátko s ohledem na naši peněženku našel řešení vznikajících problémů při práci ve staré chatě. Nina T.

Dodavatel

Roman Vacátko - malíři

malířské, natěračské, tapetářské a podlahářské práce

Natěračské práce na rodinném domku (dřevo, kov)
5.0

Hodnocení

Spolehlivý a pečlivý řemeslník, solidní a pružné jednání. Provedl i drobné vícepráce nad rámec dohodnutého. Pan Rak práci nevykonává mechanicky, ale přemýšlí nad tím, co dělá. Mohu doporučit.

Dodavatel

Vít Rak

Restaurování oken a dveří, lakování, tapetování, malování. Renovace podbití střechy. Drobné zednické práce. Dodávková autodoprava do 3.5tun.

Zámečnické práce
4.3
4 500 Kč

Hodnocení

Rychlost, spolehlivost, dodržel slovo stran ceny. Mohlo být provedeno lépe s ohledem na sladění barev kovů a s ohledem na menší poškození stávajících dřevěných dveří a s ohledem na stávající úpravu, byl zde visací zámek, který nebylo nutno demontovat. Funkčnost 100%.

Dodavatel

Jan Blecha

Naše zámečnická pohotovost se specializuje na otevírání zámků, dále provádíme veškeré zámečnické práce jako jsou opravy dveří po vloupání, výměny zámků, vložek, systémy generálního klíče, sjednocení vložek a chráněné profily.

Tapetování dvou stěn
5.0

Hodnocení

Vyborna a rychla komunikace, perfektni kvalita.

Dodavatel

David Vančura

Vážený zákazníku vítám Vás na svém profilu, Přeměňujeme Vaše prostory na místa plná krásy a elegance! Specializujeme se na tapetářské práce, malířské práce a aplikaci dekoračních stěrek. Navíc se postaráme o drobné zednické práce pro dokonalý výsledek. A co víc? Zabýváme se také instalací závěsných systémů a stínící techniky pro dokonalé zatemnění Vaší domácnosti. Díky zkušenostem ze Spojených států amerických nabízím služby na profesionální úrovni.

Výroba kovového schodiště s betonovymi schodnicemi.
5.0
84 000 Kč

Hodnocení

Od prvního kontaktu naprosto skvělá spolupráce. Na základě naší poptávky jsme se sešli na domě, kde jsme doladili detaily a navrhli ideální řešení. Následně jsme dostali vizualizaci (v ceně). Po odsouhlasení se vše vyrobilo a za necelý měsíc je schodiště na svém místě. Vše bylo profesionální a na ničem nebyl nikdy problém se domluvit. Budeme spolupracovat i na dalších projektech kolem domu. Moc děkujeme a můžeme jenom doporučit. Kdyby zde bylo víc hvězdiček, dáme jich více.

Dodavatel

KOVERO.EU s.r.o.

Zakázková kovovýroba, svařování, zámečnictví

Výroba dřevěné klece pro činčily a králíka
4.3
32 000 Kč

Hodnocení

Za hotovou klec velmi děkujeme. Opravdu se povedla. Jediná škoda, že pán nejednal během výroby více a hlavně se nezeptal na velikost výtahu v domě. Domluva byla, že se klec bude montovat v bytě, ale donesl ji už složenou. Tím, že se jí snažil narvat do výtahu došlo k menšímu odření klece a hlavně se hnula dvířka a jdou hůř zavírat. Příště bych doporučila si takové věci zjistit předem, ušetří to čas i námahu. Jinak mohu jen doporučit!

Dodavatel

Tomáš Moláček

Dobrý den, podnikám v podlahářství a montáží kuchyní. Zabývám se tím už 3 roky a jsem vyučený podlahář.

Najděte řemeslníky pro váš další projekt

Poptávku zadáte zdarma. Ověření řemeslníci se vám ozvou sami a vy až ze 4 nabídek vyberete tu nejlepší.

Kolik to bude stát

Ceny v kategorii kovové dveře

Oprava posuvných dveří
Úvaly
2 500 Kč
Posuvné dveře do pergoly
Předměřice nad Jizerou, okr. Mladá Boleslav
25 000 Kč

Jak se vyhnout fušerům

Každý měsíc e-mail plný inspirace přímo do vaší schránky

Potřebujete poradit?