Využijte rychlé přihlášení nebo se registrujte




Získejte nabídky zdarma
Víme, kdo je dobrý

Hodnocení
Absolutně vynikající spolupráce. Jednání na úrovni a zdarma zapůjčení krabic týden před stěhováním, to se mezi stěhovacími firmami opravdu tak často nevidí. Stěhováci přijeli včas, vše přestěhovali rychle a efektivně, bylo vidět, že již mají velké zkušenosti. Nakonec jsme dostali jako dárek přívěsek na klíče, milá pozornost. Za posledních 10 let jsem se stěhovala již 8x a poznala již spoustu firem a přístupů, ale stěhování Imrwere musím doporučit a jinam už nepůjdu. Nejen svaly, ale i mozek. Velmi s manželem děkujeme.
Dodavatel
stěhování,
Praha
Zadání
Dobrý večer, předmětem stěhování jsou tyto předměty - pračka 3x korpus skříně (50 x 60 x 202 cm, 29 kg/kus) 1x korpus rohové skříně (75 x 75 x 202 cm, 45 kg) 4x dveře od těchto skříní zvlášť (50 x 5x 202) rozmontovaná manželská postel matrace 180 x 200 (zabalená ve stretch folii, ohnutá v půlce) zrcadlo (160 x 70 cm, 11 kg) menší zrcadlo (70 x 70 cm, 11 kg) předsíňový panel (150 x 50 cm, 13 kg) botník (68 x 50 x 37 cm, 16 kg) komoda (68 x 115 x 37 cm, 42 kg) kuchyňská deska (190 x 65 cm, 25 kg) křeslo (70 x 65 x 80, 22 kg) TV stolek (70 x 40 x 155 cm, 50 kg) TV (123 cm) gauč (složený, 70 kg) komoda (90 x 95 x 45 cm, ? kg). Vzhledem k tomu, že budeme stěhovat i osobním autem a nevíme, jestli stihneme převést menší věci, je možné, že přibudou dva noční stolky, umyvadlová skříňka, šuplíky k psacímu stolu a menší zahradní stůl, případně pár banánových krabic. Termín: 1. 11. 2016 v odpoledních nebo podvečerních hodinách Stěhování proběhne mezi dvěma vedlejšími domy, tedy přejezd cca 250 m v ulici Chlebovická na Praze 9 - Letňany. Nakládka je ze 3 patra, vykládka do 4 patra. Oba domy mají prostorný výtah, široké schodiště a bezproblémové parkování před domem. Vše bude zabaleno v bublinkové a stretch folii, rozmontování, balení a ani rozmisťování nábytku nebudeme potřebovat. Představovali bychom si dva pracovníky a doufáme, že by celý proces neměl přesáhnout dvě hodiny, vzhledem k našim předchozím zkušenostem se stěhováním. V bytě bude vše připraveno, jde nám o co nejhladší přesun z bodu A do bodu B. Hodnota věcí je zhruba 200 000 Kč. Byli bychom velmi rádi, pokud by bylo možno zapůjčit nám v týdnu před stěhováním banánové krabice (cca 20 ks), oproti vratné záloze. Předem děkuji za nabídky.
Hodnocení
Absolutně vynikající spolupráce. Jednání na úrovni a zdarma zapůjčení krabic týden před stěhováním, to se mezi stěhovacími firmami opravdu tak často nevidí. Stěhováci přijeli včas, vše přestěhovali rychle a efektivně, bylo vidět, že již mají velké zkušenosti. Nakonec jsme dostali jako dárek přívěsek na klíče, milá pozornost. Za posledních 10 let jsem se stěhovala již 8x a poznala již spoustu firem a přístupů, ale stěhování Imrwere musím doporučit a jinam už nepůjdu. Nejen svaly, ale i mozek. Velmi s manželem děkujeme.

Hodnocení
Nikdy více! Absolutní amatérismus jak z pohledu odvedené práce, tak v dodržování termínů. Ani 4 měsíce nestačily na to aby zakázku dodělali. Když se několik týdnů neukázali, psala jsem e-mail, kde mi laxně odpověděli, že je prodlevy mrzí. Nakonec poptáváme jinou firmu na úklid, protože toho bychom se od nich nedočkali (i když úklid vykopané zeminy byl zahrnut v ceně). Na naší i sousedově straně nechali kolem základů škvíru 10 centimetrů. Základy udělali nesmyslně hluboko, takže naše zahrada je nyní místy o 30cm výše než souseda. Ti žasnou jaký nepořádek u nás nechali, bohužel i u nich "zapomněli" nějaké kameny. Jsem velmi zklamaná a apeluji na další možné zájemce o jejich práci - těmhle se obloukem vyhněte, nebo si dávejte velký pozor na smlouvy, dodržení termínů a odvedenou práci. Plot měl být dárek k 90.narozeninám naší babičky. To se nepovedlo, zbyla jen hořkost a obrovský nepořádek na zahradě.
Dodavatel

Stavba oplocení (pletivo, betonové panely, ztr. bednění...), pokládka zámkové dlažby, zídky a zahradnické práce.
Čimelice, okr. Písek
Zadání
Potřebujeme udělat nový plot mezi námi a sousedem. Délka 72m. Starý plot nemá podezdívku, takže bude třeba nejdříve “vyklučit” nálety. Představovali bychom si jednoduchou podezdívku a pletivo.
Hodnocení
Nikdy více! Absolutní amatérismus jak z pohledu odvedené práce, tak v dodržování termínů. Ani 4 měsíce nestačily na to aby zakázku dodělali. Když se několik týdnů neukázali, psala jsem e-mail, kde mi laxně odpověděli, že je prodlevy mrzí. Nakonec poptáváme jinou firmu na úklid, protože toho bychom se od nich nedočkali (i když úklid vykopané zeminy byl zahrnut v ceně). Na naší i sousedově straně nechali kolem základů škvíru 10 centimetrů. Základy udělali nesmyslně hluboko, takže naše zahrada je nyní místy o 30cm výše než souseda. Ti žasnou jaký nepořádek u nás nechali, bohužel i u nich "zapomněli" nějaké kameny. Jsem velmi zklamaná a apeluji na další možné zájemce o jejich práci - těmhle se obloukem vyhněte, nebo si dávejte velký pozor na smlouvy, dodržení termínů a odvedenou práci. Plot měl být dárek k 90.narozeninám naší babičky. To se nepovedlo, zbyla jen hořkost a obrovský nepořádek na zahradě.

Hodnocení
Po chvilkovém okouzlení, že mám konečně obloženou kuchyň, přišla krutá realita. Okolo oken a dveří nebyl dotažen štuk, rohy katastrofa, na stropě viditelné mapy, dlaždičky nesouměrné, mezi dlaždičkami i zbytečné velké spáry, zjistili jsme, že jsou i křivé zdi. S tím se pral především truhlář, který osazoval kuchyňskou linku, měl problém i usadit dřez, jelikož roháčky jsou neobvykle vysoko. Dokonce mám i video, jak zedník po nich sundavá štuk mezi průchodem z jídelny do kuchyně a ten štuk je na staré malbě! A další věc, při štukování nesundali zásuvky a vypínače.... Panu Pěčkovi jsem závady na rekonstrukci oznámila ve chvíli, kdy už jsem měla jinou firmu, která mi některé závady odstraňovala (bohužel, křivé zdi a obložení už nejde jen tak opravit). Pořídila jsem fotodokumentaci, s tím, že se má pan Pěčka i přijet podívat, na to ale nepřistoupil a pouze konzultoval závady s firmou, která mi to opravovala. Čekala jsem tedy, že se domluvíme na nějaké kompenzaci, přeci jen oprava stála skoro 6000,- a i pan Pěčka po mne chtěl zaslat fakturu. Bohužel, po skoro dvou měsících napsal e-mail, že vše konzultoval s právním zástupcem firmy a že můj postup reklamace není dle zákona, takže peníze mi žádné nedá. Jako špatný vtip mi nabídl, že mi může pro zachování dobrých vztahů poskytnout dárkový poukaz v hodnotě 3000,- na hodinového manžela. Takže místo peněz si mám asi nechat zkazit na baráku i něco jiného! Ani žárovku bych si nenechala od této firmy našroubovat! Tohle byl opravdu jak zlý sen! Takže nedoporučuji! Ještě budu reagovat na níže uvedený komentář od majitele firmy JSP works. To jestli manžel boural část kuchyně není předmětem výsledku vaší práce ani neřeším celkovou částku rekonstrukce. Dále fakturu a částku 6.000,- za opravy štuku jsem měla k dispozici až po opravě, spolu jsme komunikovali po telefonu na samém začátku oprav jinou firmou. Vyzývala jsem pana Pěčku, aby se přijel podívat, nepřijel. To, že se přidávala jedna řada dlaždiček, to je pravda, ale opět to neřeší výsledek práce! Osočování mé osoby a smsky hrozbou soudu, mě nezastraší! Pravda je na mé straně! Fotky jsem žádné nemazala, pouze jsem tu jedinou fotku přesunula do části fotek "po rekonstrukci", jelikož původně byla u souboru "fotky před rekonstrukcí"...
Dodavatel
Poskytujeme službu hodinového manžela v okresu Příbram, po dohodě i v jiných regionech. Dále provádíme zednické práce, rekonstrukce a zahradnické a lesnické služby.
Příbram
Zadání
Potřebuji instalatérské práce (zapojení malého bojleru), dále zednické práce - vyštukovat stěny v kuchyni, obložit části stěny dlaždičkami u kuchyňské linky.
Hodnocení
Po chvilkovém okouzlení, že mám konečně obloženou kuchyň, přišla krutá realita. Okolo oken a dveří nebyl dotažen štuk, rohy katastrofa, na stropě viditelné mapy, dlaždičky nesouměrné, mezi dlaždičkami i zbytečné velké spáry, zjistili jsme, že jsou i křivé zdi. S tím se pral především truhlář, který osazoval kuchyňskou linku, měl problém i usadit dřez, jelikož roháčky jsou neobvykle vysoko. Dokonce mám i video, jak zedník po nich sundavá štuk mezi průchodem z jídelny do kuchyně a ten štuk je na staré malbě! A další věc, při štukování nesundali zásuvky a vypínače.... Panu Pěčkovi jsem závady na rekonstrukci oznámila ve chvíli, kdy už jsem měla jinou firmu, která mi některé závady odstraňovala (bohužel, křivé zdi a obložení už nejde jen tak opravit). Pořídila jsem fotodokumentaci, s tím, že se má pan Pěčka i přijet podívat, na to ale nepřistoupil a pouze konzultoval závady s firmou, která mi to opravovala. Čekala jsem tedy, že se domluvíme na nějaké kompenzaci, přeci jen oprava stála skoro 6000,- a i pan Pěčka po mne chtěl zaslat fakturu. Bohužel, po skoro dvou měsících napsal e-mail, že vše konzultoval s právním zástupcem firmy a že můj postup reklamace není dle zákona, takže peníze mi žádné nedá. Jako špatný vtip mi nabídl, že mi může pro zachování dobrých vztahů poskytnout dárkový poukaz v hodnotě 3000,- na hodinového manžela. Takže místo peněz si mám asi nechat zkazit na baráku i něco jiného! Ani žárovku bych si nenechala od této firmy našroubovat! Tohle byl opravdu jak zlý sen! Takže nedoporučuji! Ještě budu reagovat na níže uvedený komentář od majitele firmy JSP works. To jestli manžel boural část kuchyně není předmětem výsledku vaší práce ani neřeším celkovou částku rekonstrukce. Dále fakturu a částku 6.000,- za opravy štuku jsem měla k dispozici až po opravě, spolu jsme komunikovali po telefonu na samém začátku oprav jinou firmou. Vyzývala jsem pana Pěčku, aby se přijel podívat, nepřijel. To, že se přidávala jedna řada dlaždiček, to je pravda, ale opět to neřeší výsledek práce! Osočování mé osoby a smsky hrozbou soudu, mě nezastraší! Pravda je na mé straně! Fotky jsem žádné nemazala, pouze jsem tu jedinou fotku přesunula do části fotek "po rekonstrukci", jelikož původně byla u souboru "fotky před rekonstrukcí"...
Hodnocení
----------------------------------------------------------------------------- UPDATE PO 2 MĚSÍCÍCH: 18.10. jsem reklamovat dvířka skříně, vodovodní baterii a připojení venkovního zvonku. Dveře jsou po téměř šesti týdnech od reklamace (!) opravené, ale vrátili mi je špinavé jako prase, žádný pokus o očištění po opravě, "skvělé" do uklizeného bytu. Vodovodní baterie si dělá co chce, doteď nejsem schopen určit, jestli poteče teplejší, nebo studenější voda, když pohnu pákou. To se samozřejmě může stát, ale na baterii, ani na zvonek nikdo nepřijel ani do 2.12., jen se na to kouknul pan Poustka osobně, ale žádný pokus o opravu neproběhl. Komunikace s firmou je dost obtížná, protože chybí ze strany vedení směrem k zaměstnancům - pan Poustka si sice vše zapsal a vyfotil, ale přivolaní řemeslníci na skříň ani nevěděli, že takové fotky existují. Za vrchol považuji to, že mi pan Poustka osobně při předání díla slíbil, že se můžu těšit na malý dárek, ale ani po dvou měsících jsem nic nedostal. Nejde o dárek, jde o dodržení slova. ----------------------------------------------------------------------------- Výsledek: Byt vypadá velmi dobře, přesně jak jsem si vymodeloval ve 3D. Kvalita práce je velmi dobrá, s výsledkem jsem spokojen. Panu Poustkovi jde jednoznačně o kvalitní výsledek a dobré jméno. Poměr cena výkon: Dávám 4 hvězdy, protože práce byla provedena za solidní cenu, v dobrém poměru cena výkon. Za takovou kvalitu je nutné zaplatit, pět hvězd bych dal za levnou a přitom velmi kvalitní zakázku, ale asi je to utopie - byla mi alespoň přiznána sleva na kuchyni a na dodatečnou pokládku koberce, což mě potěšilo. Jednání: Profesionální, snaha maximálně vyjít vstříc, dokonce i návrhy, které mi peníze ušetřily. Důrazně doporučuji komunikovat pracovníkům svoje představy do nejmenšího detailu, nemůžou vám číst myslenky, takže čím víc popíšete svojí představu, tím více se jí oni budou moci přiblížit! Vlivem takového nedorozumění jsme museli předělávat obklady v koupelně, ale pan Poustka se k tomu postavil jako chlap a opravu neúčtoval. Termín a cena: Termín byl dodržen a cena také - jen mi byl doúčtován metr čtvereční dlaždic, které podle mého názoru měly být v rámci rozpočtu, ale to je jen minimální částka. Samozřejmě jako vždy došlo k dalším vícepracem z mé strany, ty byly účtovány zvlášť po vzájemné dohodě. Negativa: Pracovníci někdy nedomýšleli detaily, například když pytlovali odpad a dali vše dohromady - omítku, beton, železo, komunální odpad... Pak jsem to musel ve sběrném dvoře přebírat. Nemile mě překvapila cena za kompletní rekonstrukci elektrických rozvodů - 50.000,- včetně svítidel za 2+kk mi přijde dost. Pozitiva: Velice moc se mi líbí kuchyně, řemeslná práce i kvalita montáže - jsem jí přímo nadšený, ta dokonce o dost předčila očekávání. Také obklady jsou provedeny velmi dobře, i barvu jsem trefil. Shrnutí: Firmu Poustka bych doporučil všem, kteří hledají kvalitu a jsou ochotni ji také zaplatit - tato firma na kvalitě lpí. Pokud vám stačí pouhé zdání výsledku za budgetovou cenu, poohlédl bych se jinde. Nicméně na tuto firmu se obrátím, pokud budu zase něco přestavovat (v daleké budoucnosti). Níže uvedené ceny jsou po dodatečných přáních (obrus podlahy, pokládka koberce, dodatečná svítidla, trojfázový kabel, natření stoupaček a zárubně vchodových dveří, vyříznutí dalšího dveřního otvoru...) - původně mělo jít jen o 394.000,-. Dveře na fotografiích dělala firma CAG (Mníšek pod Brdy) a topení je také od jiného řemeslníka, ostatní je dílem firmy Complet pana Poustky.
Dodavatel
Interiéry na klíč,sádrokarton,vlastní výroba truhlářství,vestavné skříně,rekonstrukce koupelen,podlahy,malování,kuchyně,plastová okna,žaluzie,barvy dulux,dveře sapeli,rekonstrukce bytů,rekonstrukce bytového jádra, suché podlahy zn. Fermacel
Praha
Zadání
Konkrétní zadání v příloze, ve zkratce: Rekonstrukce bytového jádra Výroba a instalace kuchyně Výroba a instalace vestavěné skříně Položení dlažby, PVC a koberců Instalace dveří Detailní představa v příloze. Prosím o přibližné stanovení ceny, alespoň u záležitostí, kde to lze. Rozměry bytu jsou součástí přílohy
Hodnocení
----------------------------------------------------------------------------- UPDATE PO 2 MĚSÍCÍCH: 18.10. jsem reklamovat dvířka skříně, vodovodní baterii a připojení venkovního zvonku. Dveře jsou po téměř šesti týdnech od reklamace (!) opravené, ale vrátili mi je špinavé jako prase, žádný pokus o očištění po opravě, "skvělé" do uklizeného bytu. Vodovodní baterie si dělá co chce, doteď nejsem schopen určit, jestli poteče teplejší, nebo studenější voda, když pohnu pákou. To se samozřejmě může stát, ale na baterii, ani na zvonek nikdo nepřijel ani do 2.12., jen se na to kouknul pan Poustka osobně, ale žádný pokus o opravu neproběhl. Komunikace s firmou je dost obtížná, protože chybí ze strany vedení směrem k zaměstnancům - pan Poustka si sice vše zapsal a vyfotil, ale přivolaní řemeslníci na skříň ani nevěděli, že takové fotky existují. Za vrchol považuji to, že mi pan Poustka osobně při předání díla slíbil, že se můžu těšit na malý dárek, ale ani po dvou měsících jsem nic nedostal. Nejde o dárek, jde o dodržení slova. ----------------------------------------------------------------------------- Výsledek: Byt vypadá velmi dobře, přesně jak jsem si vymodeloval ve 3D. Kvalita práce je velmi dobrá, s výsledkem jsem spokojen. Panu Poustkovi jde jednoznačně o kvalitní výsledek a dobré jméno. Poměr cena výkon: Dávám 4 hvězdy, protože práce byla provedena za solidní cenu, v dobrém poměru cena výkon. Za takovou kvalitu je nutné zaplatit, pět hvězd bych dal za levnou a přitom velmi kvalitní zakázku, ale asi je to utopie - byla mi alespoň přiznána sleva na kuchyni a na dodatečnou pokládku koberce, což mě potěšilo. Jednání: Profesionální, snaha maximálně vyjít vstříc, dokonce i návrhy, které mi peníze ušetřily. Důrazně doporučuji komunikovat pracovníkům svoje představy do nejmenšího detailu, nemůžou vám číst myslenky, takže čím víc popíšete svojí představu, tím více se jí oni budou moci přiblížit! Vlivem takového nedorozumění jsme museli předělávat obklady v koupelně, ale pan Poustka se k tomu postavil jako chlap a opravu neúčtoval. Termín a cena: Termín byl dodržen a cena také - jen mi byl doúčtován metr čtvereční dlaždic, které podle mého názoru měly být v rámci rozpočtu, ale to je jen minimální částka. Samozřejmě jako vždy došlo k dalším vícepracem z mé strany, ty byly účtovány zvlášť po vzájemné dohodě. Negativa: Pracovníci někdy nedomýšleli detaily, například když pytlovali odpad a dali vše dohromady - omítku, beton, železo, komunální odpad... Pak jsem to musel ve sběrném dvoře přebírat. Nemile mě překvapila cena za kompletní rekonstrukci elektrických rozvodů - 50.000,- včetně svítidel za 2+kk mi přijde dost. Pozitiva: Velice moc se mi líbí kuchyně, řemeslná práce i kvalita montáže - jsem jí přímo nadšený, ta dokonce o dost předčila očekávání. Také obklady jsou provedeny velmi dobře, i barvu jsem trefil. Shrnutí: Firmu Poustka bych doporučil všem, kteří hledají kvalitu a jsou ochotni ji také zaplatit - tato firma na kvalitě lpí. Pokud vám stačí pouhé zdání výsledku za budgetovou cenu, poohlédl bych se jinde. Nicméně na tuto firmu se obrátím, pokud budu zase něco přestavovat (v daleké budoucnosti). Níže uvedené ceny jsou po dodatečných přáních (obrus podlahy, pokládka koberce, dodatečná svítidla, trojfázový kabel, natření stoupaček a zárubně vchodových dveří, vyříznutí dalšího dveřního otvoru...) - původně mělo jít jen o 394.000,-. Dveře na fotografiích dělala firma CAG (Mníšek pod Brdy) a topení je také od jiného řemeslníka, ostatní je dílem firmy Complet pana Poustky.

Hodnocení
Celkové hodnocení bych označil jako solidní průměr. Pán pracuje samostatně a práci odvedl. Nechal jsem mu volný prostor a poskytl potřebnou podporu. Přišlo mi, že je pro něj tahle práce větším soustem, než je pán zvyklý. Zde je výsledek. Termín: Všech pět zájemců o práci jsem se ptal, jestli v případě přidělení zakázky mohou začít již příští týden. U všech kladná odpověď. Po přidělení zakázky pan Páleníček nemohl, takže přišlo první zklamání. Na termín se váže i realizace, kde pan Páleníček byl jediný z pěti, který si myslel, že práci zvládne za jeden den. To se bohužel taktéž nepovedlo. Nakonec z toho bylo 4 - 5 návštěv. A nedochvilnost. Pouze jednou přijel včas, a to i když sám řekl nejpozději v 9:00 a přijel 9:10. Cena: Prvotní celková cena (23 843 Kč + rezerva 2 402 Kč) se zdála být přívětivější v porovnání s konkurencí. Hned při první návštěvě se zvedla o 2 810 Kč, jelikož pán ZAPOMNĚL na chrániče osvětlení. Při revizi se zvedla opět, jelikož pan Páleníček NEVĚDĚL, že se u elektrických rohoží a bojleru nepoužívá obyčejný jistič a tak ho revizák přiměl k výměně. Konečná cena: 28 704 Kč Materiál: Při prvotní obhlídce mi bylo oznámeno, že všechny komponenty budou značky Schneider (k těm dosavadním Schneiderum), aby to vzájemně nezlobilo. Při realizaci scházel stykač. Pan Páleníček tvrdil, že ho v KVelectro neměli skladem, ale nezakoupil ho jinde ani nepřijel s alternativou. Ten den odjel do nejbližšího elektra a dovezl stykač od čínského Noarku. Po revizi následovala ještě výměna pěti jističů Schneider za jističochrániče Noark (viz. výše). Né vše bylo zcela nové, pán namontoval i použité komponenty z nějaké elektrodesky Smlouva: Je dobře, že pán Páleníček poskytuje smlouvu o dílo, nicméně by bylo vhodné, aby tuto vlastní smlouvu také neporušoval! Například navyšování ceny bez předchozí domluvy a písemném schválení objednatelem. Ostatní: - Tak nějak se mi ztratil funkční jistič, který jsem měl osazen v rozvodnici - Pán chtěl nechat v rozvodnici zbytečný prvek - Není slušné cpát si do kapsy 200 Kč dárkový kupón do Kauflandu (dárek k chrániči) před zákazníkem, který ho i nakonec platí - Pánovi jsem na začátku předložil soupis spotřebičů i vlastní projekt rozvodů, kde mohl zjistit podstatné informace, které pak nemusely vést k zbytečným vícepracím a vícenákladům, ale nezjistil - Pán Páleníček nakonec naúčtoval i to, co řekl, že nebude Revize: má na starosti pan Žebrák. Starší příjemný pán, kterého ale moc nezajímalo, jak jsou třeba vedeny rozvody elektřiny, a do rozvodnice jen nakoukl. Změřil si zásuvky, sepsal si je a vyhotovil zprávu. Zprávu nedodal úplnou, takže se musela dopracovat napodruhé. Závěr: Olitoval jsem nakonec svůj výběr, ale spokojil jsem se s ním.
Dodavatel

Firma Elektromontáže Tomáš Páleníček vznikla se zaměřením na domovní elektroinstalace,průmyslové elektroinstalace, TV rozvody,domovní telefony a revize elektroinstalací. Od svého vzniku v roce 2017 získáváme stále více spokojených zákazníků, u kterých jsme provedli buď částečné nebo celkové elektroinstalace, u jiných zase opravy,výměny apod. Realizovali jsme zakázky bytů např.v Čelákovicích, Praze, Opavě apod. Hlavní zaměření je hl.m.Praha ,ale dojížďíme i v okolí Prahy. Pokud si zákazník bude přát kompletní elektroinstalací, zdarma pro něj uděláme položkový orientační rozpočet a první cesta k zákazníkovi je zdarma.
Pečky
Zadání
Dobrý den, hledám elektrikáře k dokončení elektroprací. Momentální stav můžete vidět na fotkách. Prozatím je vyměněný kabel hlavního rozvodu, zaveden do bytu a pojistkové skříně s jističem. Elektrokabeláž natažená v bytové chodbě. Požadavky: - Konzultace na místě - Upravit stav rozvaděče mimo byt, dle legislativy (výměna hl. jističe 3x25A) - Změna momentální distribuční sazby z D25d na D57d - Zkrácení a přepojení rozvodového kabelu - Osazení jističů do pojistkové skříně a připojení - Elektrorevize Další práce: - Zapojení termostatu (4 kusy) - změření odporu vodiče, izolační odpor na elektrických rohožích - oprava zvonku (pravděpodobně odstřihnutý přívod) Zrekonstruovaný byt se nachází v obci Pečky. V bytě bude vše na elektřinu: elektrické podlahové topení, světla, vaření, bojler, další klasické spotřebiče Práce vyhotovit v nejbližších dnech (během února). Nabídněte cenovou nabídku, či termín. Děkuji.
Hodnocení
Celkové hodnocení bych označil jako solidní průměr. Pán pracuje samostatně a práci odvedl. Nechal jsem mu volný prostor a poskytl potřebnou podporu. Přišlo mi, že je pro něj tahle práce větším soustem, než je pán zvyklý. Zde je výsledek. Termín: Všech pět zájemců o práci jsem se ptal, jestli v případě přidělení zakázky mohou začít již příští týden. U všech kladná odpověď. Po přidělení zakázky pan Páleníček nemohl, takže přišlo první zklamání. Na termín se váže i realizace, kde pan Páleníček byl jediný z pěti, který si myslel, že práci zvládne za jeden den. To se bohužel taktéž nepovedlo. Nakonec z toho bylo 4 - 5 návštěv. A nedochvilnost. Pouze jednou přijel včas, a to i když sám řekl nejpozději v 9:00 a přijel 9:10. Cena: Prvotní celková cena (23 843 Kč + rezerva 2 402 Kč) se zdála být přívětivější v porovnání s konkurencí. Hned při první návštěvě se zvedla o 2 810 Kč, jelikož pán ZAPOMNĚL na chrániče osvětlení. Při revizi se zvedla opět, jelikož pan Páleníček NEVĚDĚL, že se u elektrických rohoží a bojleru nepoužívá obyčejný jistič a tak ho revizák přiměl k výměně. Konečná cena: 28 704 Kč Materiál: Při prvotní obhlídce mi bylo oznámeno, že všechny komponenty budou značky Schneider (k těm dosavadním Schneiderum), aby to vzájemně nezlobilo. Při realizaci scházel stykač. Pan Páleníček tvrdil, že ho v KVelectro neměli skladem, ale nezakoupil ho jinde ani nepřijel s alternativou. Ten den odjel do nejbližšího elektra a dovezl stykač od čínského Noarku. Po revizi následovala ještě výměna pěti jističů Schneider za jističochrániče Noark (viz. výše). Né vše bylo zcela nové, pán namontoval i použité komponenty z nějaké elektrodesky Smlouva: Je dobře, že pán Páleníček poskytuje smlouvu o dílo, nicméně by bylo vhodné, aby tuto vlastní smlouvu také neporušoval! Například navyšování ceny bez předchozí domluvy a písemném schválení objednatelem. Ostatní: - Tak nějak se mi ztratil funkční jistič, který jsem měl osazen v rozvodnici - Pán chtěl nechat v rozvodnici zbytečný prvek - Není slušné cpát si do kapsy 200 Kč dárkový kupón do Kauflandu (dárek k chrániči) před zákazníkem, který ho i nakonec platí - Pánovi jsem na začátku předložil soupis spotřebičů i vlastní projekt rozvodů, kde mohl zjistit podstatné informace, které pak nemusely vést k zbytečným vícepracím a vícenákladům, ale nezjistil - Pán Páleníček nakonec naúčtoval i to, co řekl, že nebude Revize: má na starosti pan Žebrák. Starší příjemný pán, kterého ale moc nezajímalo, jak jsou třeba vedeny rozvody elektřiny, a do rozvodnice jen nakoukl. Změřil si zásuvky, sepsal si je a vyhotovil zprávu. Zprávu nedodal úplnou, takže se musela dopracovat napodruhé. Závěr: Olitoval jsem nakonec svůj výběr, ale spokojil jsem se s ním.

Hodnocení
Vše proběhlo od samého začátku na jedničku. Ač přes velké vytížení mi p. Pokorný vyšel vstříc a vše se podařilo zrealizovat do vánoc dle představy.Pana Pokorného mohu jen doporučit, ví co dělá a ručí za kvalitu. Ještě jednou děkujeme moc za krásný vánoční dárek.
Dodavatel

Zabýváme se rekonstrukcemi interiérů, spolupracujeme s bytovou návrhářkou, aby interiér nejen dobře vypadal, ale byl zároveň praktický a funkční. Poskytujeme veškeré zednické práce.
Úvaly, okr. Praha-východ
Zadání
Dobrý den, potřeboval bych dosádrovat chodbu na schodišti , popřípadě zaklopit i strop a když bude čas tak nějak dodělat ještě pár věci. Celková plocha je cca do 40 m2 S pozdravem Radek Čihák
Hodnocení
Vše proběhlo od samého začátku na jedničku. Ač přes velké vytížení mi p. Pokorný vyšel vstříc a vše se podařilo zrealizovat do vánoc dle představy.Pana Pokorného mohu jen doporučit, ví co dělá a ručí za kvalitu. Ještě jednou děkujeme moc za krásný vánoční dárek.
Poptávku zadáte zdarma. Ověření řemeslníci se vám ozvou sami a vy až ze 4 nabídek vyberete tu nejlepší.




Jak se vyhnout fušerům
Každý měsíc e-mail plný inspirace přímo do vaší schránky
Může vás zajímat
