Plynař


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Plynař

4.7
1 300 Kč
Zadání
dobrý den, potřebuji revizi a tlakovou zkoušku plynu v panelovém bytě. děkuji Ječmenová
Hodnocení
spokojenost, vstřícné jednání a dodržení všeho co bylo předem tel. dohodnuto.
Dodavatel
Jiří Ort EKOPLYN
Telnice

Plynař

5.0
0 Kč
Zadání
Výměna plynového kotle. Typ kotle po dohodě s odborníkem. Bude potřeba úprava potrubí. RD Litoměřice
Hodnocení
Výměna kotle proběhla velmi rychle a kvalitně. Realizace byla dle mých představ. Plná spokojenost a p. V. Pospíšila všem doporučuji. Kontra J.
Dodavatel
Václav Pospíšil
usti nad labem

Přesunutí/posun plynového kotle IMMERGASTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
4 300 Kč
Přesunutí/posun plynového kotle IMMERGAS
Přesunutí/posun plynového kotle IMMERGAS
Zadání
Hledáme šikovného plynaře, který by nám posunul kotel ze stávajícího místa v koupelně o kousek výš (vynechání části "komínku", což by nám umožnilo u… Více
Hodnocení
Pana Koláře určitě doporučuji, zavolal, předem sdělil cenu, dohodli jsme se na termínu a vše klaplo jak mělo. Cena odpovídala času strávenému na realizaci. Vše v pořádku.
Dodavatel
Jaroslav Kolář
Švermov

Stavba plotu - 37m

5.0
— Kč
Stavba plotu - 37m
Stavba plotu - 37m
Zadání
Podrobný popis zadání je v přiloženém excel souboru. Součástí této akce je stavba plotu a bourání stávajících 2 zdí, fotka stávajícího stavu je také… Více
Hodnocení
Rodinná firma Peterkovi a jejich tým jsou profíci. Cena, dohoda, kvalita, rychlost, super. Další zakázku velice rád zadám právě jim.
Dodavatel
Radoslav Peterka
Praha

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?