Plynař


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Malířské práce - byt - 3 pokoje

5.0
— Kč
Malířské práce - byt - 3 pokoje
Zadání
Dobrý den, poptávám nabídku na vymalování bytu o ploše cca 50 m2 v Otrokovicích na bílou barvu. K tomu menší oprava zdi po plynařích (viz. foto). … Více
Hodnocení
Pan Keclík byl spolehlivý a s prací jsme spokojeni. S klidem doporučuji a příště se na něj opět obrátíme.
Dodavatel
David Keclík
Otrokovice

Plynař - výměna waw za jiné

5.0
— Kč
Zadání
Potřebuji zprovoznit Wawky + výměna za jiné v druhé místnosti /mám stejné/ + rozvod a instalace dalších do kuchyně. Dále výměna el. bojleru. Lokal… Více
Hodnocení
Byla jsem velice spokojena. Rychlá domluva a rychlá realizace.
Dodavatel
Vodo - Top Matula Zdeněk

Plynař, topenář

3.0
— Kč
Zadání
Dobrý den, sháním někoho, kdo za rozumnou (ne příliš vysokou) cenu přivede plyn do domu a rozvede ho. Plynová přípojka je před domem. Nemám ani kote… Více
Hodnocení
Topíme, ale pan Krajča by mohl hodně vylepšit. Např. úklid po provedených pracích, více dohlížet na svoje podřízené, máme od svařování opálenou podlahu i zeď . Hodně hřeší na to, že je tu v širokém … Více
Dodavatel
Krajča Jan, Popice

Plyn

5.0
— Kč
Zadání
Hledám plynaře který mi zapojí rozvody plynu. Je to z přízemí do prvního patra kde se staví přístavba.
Hodnocení
Vše vyřízeno rychle a kvalitně. Domluva vpořádku
Dodavatel
Radek Fišer
Brno - Líšeň

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?