Firmy s
od zákazníků

Komunikační systémy

Ověřené firmy a recenze na komunikační systémy

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Díky recenzím víme, kdo je dobrý.
Je to pro vás zcela zdarma.

Celé Česko

Kolik dodavatelů je ve vašem dosahu?

Reálné zkušenosti zákazníků, kteří řešili podobné projekty jako vy:

Montáž domovních zvonků a bytových telefonůTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
33 397 Kč
Montáž domovních zvonků a bytových telefonů
Montáž domovních zvonků a bytových telefonů
Zadání
Dobrý den, obracím se na vás s poptávkou na rekonstrukci, popř. novou montáž domovního systému venkovní zvonky s komunikačním systémem (telefon audi… Více
Hodnocení
Pan Dlouhý z firmy Centrální alarm měl rychlé a velice profesionální a seriózní jednání, vedoucí ke spokojenosti zadavatele zakázky. Rozhodně tuto firmu doporučuji.
Dodavatel
Petr Dlouhý - Centrální alarm
Praha 4

Rekonstrukce domovní sítě

4.7
— Kč
Rekonstrukce domovní sítě
Zadání
Poptáváme rekonstrukci rozvodů domovní sítě, instalaci/výměnu domovních telefonů a výměnu zvonkového tabla. Jedná se o tři vchody panelového domu… Více
Hodnocení
Rekonstrukce domovní sítě - 35 domovních telenů, 3 vstupní tabla. Po vypovězení smlouvy předchozí firmě v den jejího nástupu z důvodu neschopnosti, jsme chtěli najít profesionála, který dodrží slovo… Více
Dodavatel
JVVZ s.r.o.
Libošovice

Výměnu domovních zvonků, renovaci domovních tel...

4.7
— Kč
Výměnu domovních zvonků, renovaci domovních telefonů a oprava automatického zámku na čip
Zadání
- Výměna tabla domovních zvonků - Renovace dálkového dorozumívacího a domácích telefonů v jednotlivých bytových jednotkách - Oprava čipového syst… Více
Hodnocení
Spokojenost po všech stránkách. Jednání profesionální, termíny dle dohody. Rekonstrukce domovních telefonů a změna zámku u vstupních dveří na elektromagnetický v pořádku i s dalšími pracemi.
Dodavatel
JVVZ s.r.o.
Libošovice

Jak to funguje a kolik to stojí?

 1. 1.
  Zadáte poptávku
 2. 2.
  Dostanete nabídky
 3. 3.
  Vyberete si dodavatele

Od začátku do konce
je to pro vás zcela zdarma.

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Kam dál?

Podobná témata

Související témata

Další zařazení

Potřebujete poradit?

info@nejremeslnici.cz
dnes od 9:00 do 16:00
Petra Průdková

aktuálně vám pomůže

Petra Průdková
 778 468 024