Interiérové žaluzie


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Žaluzie a sítě proti hmyzu

5.0
— Kč
Zadání
Montáž a dodávka horizontálních interiérových žaluzií a sítí proti hmyzu do nového domu. Žluzie do francouzských dvoukřídlích dveří 3x rozměr 15… Více
Hodnocení
Byli jsme moc spokojeni. Kvalitní žaluzie za dobrou cenu. Velice vstřícný a ochotný přístup, milé jednání.
Dodavatel
Martin Vališ
Praha 5-Jinonice

Opravy škod vzniklé nájemníky

1.0
33 000 Kč
Opravy škod vzniklé nájemníky
Opravy škod vzniklé nájemníky
Opravy škod vzniklé nájemníky
Zadání
Dobrý den, mám byt, který pronajímám a nájemníci, kteří se odstěhovali tento týden mi byt zanechali ve stavu, kdy je potřeba provést opravy. Polož… Více
Hodnocení
Dobrý den, ze začátku s panem Němcem, který zastupuje firmu Monika Mašatová (IČO: 07904070 ) byla super komunikace. Ihned přijel se na byt podívat. Sdělil mi nástřel ceny, následující den jsem měla… Více
Dodavatel
u395260

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?