Firmy s
od zákazníků

Prostup na anténu

Ověřené firmy a recenze na prostup na anténu

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Díky recenzím víme, kdo je dobrý.
Je to pro vás zcela zdarma.

Celé Česko

Kolik dodavatelů je ve vašem dosahu?

Reálné zkušenosti zákazníků, kteří řešili podobné projekty jako vy:

Výměna střešní krytiny RD (bobrovky) cca 150 m2

4.0
— Kč
Zadání
demontáž staré krytiny /bobrovka) drobné opravy konců vazníků - poškozeno zatékáním dodávka a montáž difusní folie dodávka a montáž latí a kont… Více
Hodnocení
S realizací jsme byli spokojeni a po dokončení se nevyskytly žádné závady.
Dodavatel
ALFA CZ
Hradec Králové 2

Instalace anténního stožáru na šikmou střechu

3.7
2 000 Kč
Instalace anténního stožáru na šikmou střechu
Zadání
Poptávám instalaci anténního stožáru na šikmou střechu, aby nemusela být anténa upevněna na komín. Nabídněte řešení a cenu. Stávající tašky jsou Bra… Více
Hodnocení
Zakázka byla provedena dle dohody.
Dodavatel
Josef Blahovec
Zbůch - Zbůch

Pokrývačské a klempířské práce RD

5.0
156 400 Kč
Zadání
Pokrývačské a klempířské práce na střeše dle projektové dokumentace včetně okapů, 4x svodů a hromosvodu na střeše: 1x přivzdušnění kanalizace, 1x p… Více
Hodnocení
S realizací jsem velmi spokojen. Realizace proběhla dříve, než bylo původně přislíbeno. Nebylo problém se na čemkoli dohodnout, p. Petr operativně reagoval no moje požadavky. Na konečném díle jsem ž… Více
Dodavatel
PETR MARTIN
Praha

Prostup na anténuTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Zadání
Hledám co nejdříve šikovného řemeslníka, který by mi na dům vedle okna odborně přimontoval venkovní anténu. Mám novou televizi a nynější pokojová an… Více
Hodnocení
Byla jsem spokojena, Pán byl velmi ochotný, nejen, že mě připojil anténu, ale i mé dceři, která ho požádala i když jsme to neměli předem domluvené. Mohu všem doporučit.
Dodavatel
AV servis Michal Šatánek
Praha 4

Antenní komplet / instalace antenního stožáru

5.0
— Kč
Antenní komplet / instalace antenního stožáru
Antenní komplet / instalace antenního stožáru
Antenní komplet / instalace antenního stožáru
Zadání
Dobrý den, rád bych poprosil, jestli by se našel někdo, kdo by nám vyměnil betonovou tašku od Betonpressu za antenní komplet (již máme koupený ht… Více
Hodnocení
Pan Gajzler je odborník na slovo vzatý. Byli jsme nadmíru spokojeni a jen litujeme, že jsme ho nezvolili i u realizace jiné zakázky. Alespoň víme, na koho se do budoucna obrátit. Děkujeme!
Dodavatel
Miloš Gajzler
Podolí

Montáž anténího stožáruTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

4.7
— Kč
Zadání
Dobrý den, potřebuji namontovat držák antény pro internet. Na střeše mám prostupovou tašku. Potřebuji v podstatě jen stožár.
Hodnocení
V pohodě
Dodavatel
Jaroslav Ondříček - Ontario
Praha - Žižkov

Jak to funguje a kolik to stojí?

 1. 1.
  Zadáte poptávku
 2. 2.
  Dostanete nabídky
 3. 3.
  Vyberete si dodavatele

Od začátku do konce
je to pro vás zcela zdarma.

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Kam dál?

Podobná témata

Další zařazení

Potřebujete poradit?

info@nejremeslnici.cz
dnes od 9:00 do 16:00
Momentálně nejsme na telefonu.

Zkuste nám napsat e-mail, nebo zavolat později. Poptávky vyřizujeme i mimo běžnou pracovní dobu a o víkendech.

Kontakty provozovatele