Sítě pro kočky


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Síť na balkon pro kočky

5.0
5 500 Kč
Síť na balkon pro kočky
Síť na balkon pro kočky
Síť na balkon pro kočky
Zadání
Dobrý den, poptávám montáž sítě pro kočky na balkón v panelovém domě v Plzni. Celková výška od podlahy ke stropu je 255 cm, šířka 245 cm, 2 boky p… Více
Hodnocení
Velmi kvalitní provedení. Velmi dobré jednání. Pán milý a ochotný. Poradil nám s výběrem sítě, kterou nakonec prověří naši 2 kočičáci, pro které jsme zasíťování bylo vyrobeno. Z jejich strany zatím … Více
Dodavatel
Jakub Navrátil
Karlovy Vary

Sítě pro kočkyTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
3 500 Kč
Sítě pro kočky
Sítě pro kočky
Zadání
Dobrý den, potřebuji nainstalovat do jednoho okna síť pro kočky. Materiál (síť) nemám. Děkuji
Hodnocení
Výborné jednání, spolehlivost, kvalitně odvedená práce. Doporučuji
Dodavatel
Jakub Navrátil
Karlovy Vary

Dát síť pro kočku do okna

5.0
— Kč
Zadání
Okno je plastové, velikost 150 x 130 cm.
Hodnocení
Rychlá domluva, dobrá práce.
Dodavatel
Jakub Navrátil
Karlovy Vary

Síť na balkon pro kočky

1.3
— Kč
Zadání
Dobrý den chtěla jsem se zeptat kolik stojí síť na balkon panelákového domu.Jsem z Plzně tady taky pracujete.
Hodnocení
S realizací sítě nejsem vůbec spokojená.Síť instalovaná v květnu.Po upevnění sítě,hned druhý den problém.Pan kotouček dal špatné šrouby slabé a ty vylítali.Po telefonické domluvě do týdne opraveno a… Více
Dodavatel
Výškové montážní práce
Hřivice

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Podobná témata

Související témata

Potřebujete poradit?