Sítě pro kočky


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Síť pro kočku okno

5.0
4 000 Kč
Síť pro kočku okno
Síť pro kočku okno
Zadání
Dobrý den mám v bytě 5 koček, momentálně jedno hodně aktivní kotě. Potřebuji namontovat síť do okna do obou křídel ( klasické panelákové okno ) ale … Více
Hodnocení
Práce naprosto špičková, pán přijel následující den po domluvě, tak že vše proběhlo opravdu rychle. Síť vypadá dobře, z venku není na první pohled ani vidět a kočky můžou bezpečně pozorovat okolí. … Více
Dodavatel
Pavel Urbančík
Brno-Jundrov

Síť pro kočku na balkón v pátém patře panelovéh...

5.0
— Kč
Zadání
Připevnění sítě pro kočku , materiál mám zakoupený
Hodnocení
Vstřícný přístup, rychlá domluva a skvělé provedení. Celkově jsme spokojeni 🙂
Dodavatel
Pavel Urbančík
Brno-Jundrov

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Podobná témata

Související témata

Potřebujete poradit?