Otopný žebřík


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Výměna radiátoru

5.0
— Kč
Výměna radiátoru
Výměna radiátoru
Výměna radiátoru
Zadání
Dobrý den, potřebovala bych vyměnit žebříkové topení (75x93cm) v koupelně, je zrezivělé.Začalo rezivět od ventilu a rez postupuje dále ze strany o… Více
Hodnocení
Jsem nadmíru spokojená. Vůbec jsem nečekala, že budu mít nový radiátor tak rychle. Pan Theuer své práci rozumí, je spolehlivý, ochotný. Mohu jen doporučit. Ještě jednou moc děkuji:)
Dodavatel
Bernard Theuer
Kravaře

Realizace teplovodního systému rekreačního obje...

4.7
— Kč
Zadání
Předmětem je dodání a instalace rozvodů teplovodního systému a topných těles. Je uvažováno celkem se 7 deskovými tělesy a 2 topnými žebříky napojený… Více
Hodnocení
Hodnotím velmi pozitivně i přes dílčí problémy, které se během prací objevili. Pan Sulek vždy pružně reagoval, odstranil drobné nedostatky a o penízky si řekl až bylo vše na 100% tak jak má. Roz… Více
Dodavatel
Rostislav Sulek
Ostrava-Moravská Ostrava

Výměna staré trubky-stoupačky v koupelně za kou...Tato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Výměna staré trubky-stoupačky v koupelně za koupelnový žebřík
Zadání
Potřeboval bych zajistit výměnu stávající trubky/stoupačky v koupelně v posledním patře panelového domu v Havířově za topný žebřík s napojením na st… Více
Hodnocení
Velice profesionální přístup, jak kvalitou za odvedenou práci tak i za ochotu přístupu k realizaci. Vřele doporučuji. ing. K.J
Dodavatel
Radim Oberherr
Dolní Lutyně

Najděte si řemeslníka podle referencí.

Je to snadné

 1. 1.
  Zadáte poptávku
 2. 2.
  Dostanete nabídky
 3. 3.
  Vyberete si řemeslníka

Od začátku do konce je to pro vás zcela zdarma.

Zadat svou poptávku

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Podobná témata

Potřebujete poradit?