Využijte rychlé přihlášení nebo se registrujte




Získejte nabídky zdarma
Víme, kdo je dobrý

Hodnocení
Dobrý den, dovoluji si vyjádřit nespokojenost se službami firmy KMD PLUS s.r.o. Zhotovené dílo vykazuje následující vady: 1) V laku se nachází velké množství nečistot - prach, třísky, chlupy (místy lze pozorovat i "cákance laku" - vrstvu laku odlišné tloušťky) 2) Velké problémy jsou v místech, kam se nedostal hlavní stroj - zejména jde o rohy a okolí prahů. Dřevo je v těchto místech po renovaci křivé, ačkoli na začátku bylo rovné. Prahy nebyly v průběhu práce demontovány, ačkoli jsou pouze na dvou šroubech a tím se výrazně zvýšilo množství míst, kam se nedostal hlavní stroj - navíc prahy jsou vidět a chodí se přes ně, jde o větší problém než samotný roh. 4) K poškození došlo i na hlavní ploše, kde na dvou místech vznikly prohlubně viditelné v protisvětle. Přesněji k vzájemné komunikaci na místě. Pánové dorazili v úterý 8. prosince večer a obě místnosti zbrousili. Jeden z nich mi na místě řekl, abych průbězně ukazoval na nedostatky, kterých si oni sami nevšimnou. Dále mě upozornil, že podlaha se směrem k jedné straně svažuje a chtěl se ujistit, jestli si nemyslím, že to srovnají. To jsem samozřejmě nepožadoval, protože tento problém ani není okem pozorovatelný - zjednodušeně lze říci, že celá rovina je maličko nakloněná, ale rovina to je. Komunikace mi zprvu přišla velmi solidní a neměl jsem v tu chvíli pochybnosti. Po jejich odchodu jsem si všimnul, že rohy místností jsou po zbroušení výše, než zbytek plochy. Proto jsem to druhý den hned zmínil a byl jsem ujištěn, že tato místa budou překryta obvodovými lištami (bohužel se později ukázalo, že tato místa překryta nebyla a také se pohledově liší). Následně jsem v průběhu druhého dne upozornil na několik věcí. Bohužel se ukázalo, že nic z toho nešlo vyřešit. První bylo upozornění na barvu tmelu, který neodpovídal barvě parkety v daném místě - úprava nebyla možná. Následně jsem reklamoval okolí prahů a rohy. Bylo mi řečeno, že na tato místa neexistuje lepší stroj, než mají. V jednu chvíli též zaznělo, že kvůli trubkám od topení se do některých míst nedostanou. Proto jsem na internetu našel brusku podobnou té jejich, která se však na tato místa dostane (její přední část je nižší - vyrábí to například firma Makita, jde o běžně prodávaný stroj). Komunikace se postupně zhoršovala. Podíl na vzniku prohlubní v hlavní ploše pánové odmítli, ačkoli místností jsem předtím dvanáct let chodil a skutečně tam nebyly. Zaznělo, že se za celou dobu, co tuto práci dělají, se kvůli reklamaci nikdy nevraceli. Zaznělo, že se jedná o renovaci a bylo mi naznačeno, že mám přehnaná očekávání. Ještě než jsem stihnul druhou místnost zkontrolovat, došlo k jejímu nalakování. Pak již nešlo vstoupit a byl jsem požádán o placení. Byla mi nabídnuta sleva o 1000 Kč, kterou jsem na místě přijal. Bohužel po zaschnutí laku jsem zjistil, jaký je skutečný stav díla, především množství zalakovaných nečistot. Okolí prahů je křivé. Dovoluji si navrhnout následující řešení: 1) Vzhledem k tomu, že v laku je množství nečistot, rád bych se vyhnul opakování stejného problému a zdá se mi vhodné situaci řešit jinak. Po opětovném zbroušení navrhuji ošetřit podlahu olejem. Rád bych požádal o sundání prahů, aby jejich okolí mohlo být srovnáno. 2) Za druhou možnost považuji vrácení peněz (24 000 Kč) s tím, že práci zajistí jiný dodavatel. Skutečně ze současného stavu nemám radost, místnosti nepoužívám, zpět se do nich nestěhuji. Věřím, že nižší kvalita díla je výjimkou a věc bude vyřešena. V rámci objektivity chci říci, že jednání bylo rychlé, stejně jako provedení samotné práce.
Dodavatel

Od roku 1997 na český trh dodáváme podlahové krytiny od předních evropských výrobců, jak pro objekty, tak pro nadstandardní residenční bydlení. Naše specializace jsou vysoce kvalitní podlahy, moderní modulární systémy bez nutnosti lepení a samozřejmě kompletní podlahářské práce na klíče včetně bouracích prací, demontáží, potřebných úprav podkladů (modrá i suchá cesta), řešení detailů, výroba originálních schodů atd. Naše doména je nadstandardní, individuální a profesionální servis na kterém si zakládáme. V našem sortimentu najdete jak materiály pro komerční využití, tak nadstandardní podlahové krytiny pro residenční užití. Naše hlavní komodita, co se týče kanceláří a objektů jsou kobercové čtverce, dílce a lamely - dále pak hladké podlahy bez nutnosti lepení = vinylové dílce loose-lay. Pro residence nabízíme dřevěné podlahy - klasické masivní parkety a s nimi spojené práce jako výměny, opravy a renovace včetně vysoce kvalitních povrchových úprav od výrobce Bona. Dále pak vrstvené dřevěné podlahy (dvouvrstvé parkety, třívrstvé podlahy) opět včetně prací na klíč. Ze sortimentu hladkých podlahovin dovážíme vinylové dílce od předních evropských výrobců Tarkett a Gerflor a to jak lepené, tak plovoucí v provedení rigid včetně příprav podkladů. V nabídce najdete i hybridní vinylové podlahy COREtec pro náročné zákazníky. To vše včetně SERVISU, který je u nás na prvním místě.
Praha
Zadání
Renovace dubových parket ve dvou místnostech o ploše celkem 38 m2. Obvodové lišty potřebuji nové, a to též z dubového dřeva, celková délka cca 34 m2. Renovace dvou dubových prahů. Ošetření parket i prahu bezbarvým lakem. Stav parket je dobrý - jsou pevné, spáry jsou skoro všude v pořádku, ale lak je opotřebovaný a na některých místech jsou vrypy a poškození od kolečkové židle. Tj. mělo by se jednat o nekomplikovanou renovaci. Důležitý je termín - práci bych rád provedl příští týden (7. až 12. prosince). Místnosti budou samozřejmě prázdné. Jedná se o první patro, parkování zdarma ve dvoře domu.
Hodnocení
Dobrý den, dovoluji si vyjádřit nespokojenost se službami firmy KMD PLUS s.r.o. Zhotovené dílo vykazuje následující vady: 1) V laku se nachází velké množství nečistot - prach, třísky, chlupy (místy lze pozorovat i "cákance laku" - vrstvu laku odlišné tloušťky) 2) Velké problémy jsou v místech, kam se nedostal hlavní stroj - zejména jde o rohy a okolí prahů. Dřevo je v těchto místech po renovaci křivé, ačkoli na začátku bylo rovné. Prahy nebyly v průběhu práce demontovány, ačkoli jsou pouze na dvou šroubech a tím se výrazně zvýšilo množství míst, kam se nedostal hlavní stroj - navíc prahy jsou vidět a chodí se přes ně, jde o větší problém než samotný roh. 4) K poškození došlo i na hlavní ploše, kde na dvou místech vznikly prohlubně viditelné v protisvětle. Přesněji k vzájemné komunikaci na místě. Pánové dorazili v úterý 8. prosince večer a obě místnosti zbrousili. Jeden z nich mi na místě řekl, abych průbězně ukazoval na nedostatky, kterých si oni sami nevšimnou. Dále mě upozornil, že podlaha se směrem k jedné straně svažuje a chtěl se ujistit, jestli si nemyslím, že to srovnají. To jsem samozřejmě nepožadoval, protože tento problém ani není okem pozorovatelný - zjednodušeně lze říci, že celá rovina je maličko nakloněná, ale rovina to je. Komunikace mi zprvu přišla velmi solidní a neměl jsem v tu chvíli pochybnosti. Po jejich odchodu jsem si všimnul, že rohy místností jsou po zbroušení výše, než zbytek plochy. Proto jsem to druhý den hned zmínil a byl jsem ujištěn, že tato místa budou překryta obvodovými lištami (bohužel se později ukázalo, že tato místa překryta nebyla a také se pohledově liší). Následně jsem v průběhu druhého dne upozornil na několik věcí. Bohužel se ukázalo, že nic z toho nešlo vyřešit. První bylo upozornění na barvu tmelu, který neodpovídal barvě parkety v daném místě - úprava nebyla možná. Následně jsem reklamoval okolí prahů a rohy. Bylo mi řečeno, že na tato místa neexistuje lepší stroj, než mají. V jednu chvíli též zaznělo, že kvůli trubkám od topení se do některých míst nedostanou. Proto jsem na internetu našel brusku podobnou té jejich, která se však na tato místa dostane (její přední část je nižší - vyrábí to například firma Makita, jde o běžně prodávaný stroj). Komunikace se postupně zhoršovala. Podíl na vzniku prohlubní v hlavní ploše pánové odmítli, ačkoli místností jsem předtím dvanáct let chodil a skutečně tam nebyly. Zaznělo, že se za celou dobu, co tuto práci dělají, se kvůli reklamaci nikdy nevraceli. Zaznělo, že se jedná o renovaci a bylo mi naznačeno, že mám přehnaná očekávání. Ještě než jsem stihnul druhou místnost zkontrolovat, došlo k jejímu nalakování. Pak již nešlo vstoupit a byl jsem požádán o placení. Byla mi nabídnuta sleva o 1000 Kč, kterou jsem na místě přijal. Bohužel po zaschnutí laku jsem zjistil, jaký je skutečný stav díla, především množství zalakovaných nečistot. Okolí prahů je křivé. Dovoluji si navrhnout následující řešení: 1) Vzhledem k tomu, že v laku je množství nečistot, rád bych se vyhnul opakování stejného problému a zdá se mi vhodné situaci řešit jinak. Po opětovném zbroušení navrhuji ošetřit podlahu olejem. Rád bych požádal o sundání prahů, aby jejich okolí mohlo být srovnáno. 2) Za druhou možnost považuji vrácení peněz (24 000 Kč) s tím, že práci zajistí jiný dodavatel. Skutečně ze současného stavu nemám radost, místnosti nepoužívám, zpět se do nich nestěhuji. Věřím, že nižší kvalita díla je výjimkou a věc bude vyřešena. V rámci objektivity chci říci, že jednání bylo rychlé, stejně jako provedení samotné práce.

Hodnocení
Velmi silně nedoporučuji nechat si od pana Bikára cokoliv dělat. Pokud budete trvat na kvalitně provedené práci a nespokojíte se s prvotřídní fušeřinou, budete odesláni do ženských rodidel a bude s vámi jednat jako byste ho okrádali a on přitom provedl jen to nejlepší. A dále pan Bikár velmi lže. Zároveň nerozumím, jak je možné, že byl někdo s jeho prací spokojen. Buď jsme se mu od začátku nelíbili (potom nechápu, proč o zakázku stál), nebyl střízlivý, nebo lidi píšou recenze, aniž by opravdu zhodnotili výsledek. Práce byla provedena nedbale, nevhodnými postupy a vznikla neopravitelná místa. Následuje popis provedení zakázky: Na základě e-mailové komunikace a telefonních hovorů jsem se dohodli s panem Aloisem Bikárem na opravu opotřebené podlahy. Na základě dohody na místě mělo dojít k přebroušení podlahy, její nalakování a zatmelení spár, a to takovým způsobem, aby v případě rozlití vody nezatekla tato mezi jednotlivé díly podlahy a nemohla způsobit bobtnání či jiné poškození podlahy. Na základě tvrzení p. Bikára nemělo dojít k výměně lišt, protože je to dle jeho slov zbytečné a on rozhodně při broušení lišty neoddělává. Na broušení okrajových částí podlahy následně zvolil nevhodné nářadí a vytvořil na velkém množství míst probrus. Zároveň při této činnosti poškodil většinu soklových lišt (na 70 metrech lišt byly nepoškozené 2), všechny přechodové lišty mezi pokoji a všechny futra, dále poškodil rám od dveří na balkon a dveře do koupelny. Při konfrontaci s těmito škodami prohlásil, že přece teď nebude sundávat lak co už na podlahu nanesl. Nakonec bylo dohodnuto, že zaplatí nové lišty, tedy my je koupíme a on jejich hodnotu odečte z výsledné částky. A dále bylo dohodnuto, že zmírní probrusy do pozvolnějších, aby nebyly tolik vidět, futra prý zadělá nějakou páskou, aby to nebylo vidět. Částečná oprava probrusů proběhla až poté, co jsme ho dvakrát upozorňovali na poškozená místa, a když ani podruhé neopravil co měl, jsme museli místa označit papírovou páskou. Při kontrole odmítl vysát přebroušená místa, abychom se na podlahu mohli pořádně podívat, takže jsme to museli kontrolovat pohmatem. Bohužel jsou místa stále velmi viditelná, ale pokud by to byl jediný problém, tak bychom byli ochotni to neřešit. O opravu futer se p. Bikár ani nepokusil. Přechodové lišty jsou nalepeny tak, že pořádně nedrží a opravdu přilepené jsou pouze z části a zbytek odstává. Při odstraňování starých poškozených lišt odloupal větší množství barvy ze stěn, ale zatřel pouze některá místa, a to ještě mnohdy způsobem, který je nedostatečný. K tomu, že pod některými lištami neodstranil původní tmel, na místech přechodových lišt nechal původní lepidlo, použil více rozdílných barev tmelu v rámci jednoho pokoje, tmel na spoustě místech odstává a má na sobě větší množství nechaných kusů od přejetí stěrkou, se ani nebudu vyjadřovat. Zároveň při odstranění lišt, došlo k odchýlení jednoho podlahového prkna. Jestli ho předtím držela lišta anebo to bylo způsobeno něčím jiným nevíme. Domluvili jsem se, že v místě pod lištou toto prkno nastřelí, aby drželo a nemohlo se o něj zavadit. Udělal to však vedle lišty a to způsobem, že z podlahy trčí kus ostrého hřebíku. Pan Bikár celou dobu tvrdil, že všechny spáry, které se nezalepí lakem, bude opravovat až na konec, že celoplošné tmelení není potřeba. Ve výsledku však částečně zatmelil pouze některé spáry, a to ještě takovým způsobem, že vedle tmelu zůstala mezera a tmel je propadlý. Tudíž v žádném případě nebyla splněna původní dohoda o ochraně proti rozlité vodě. Dále je podlaha na omak velmi hrubá a na spoustě míst zůstaly stopy po broušení. Hrubost také způsobuje prach a další nečistoty zalepené v laku, a to ve velkém a viditelném množství. Zároveň po sobě neuklidil a nechal nám tu veškerý odpadový materiál, který vznikl při realizaci zakázky, a to včetně nevysáté podlahy v koupelně a v šatně, kam si odkládali věci a nářadí. Fotodokumentace škody a neodborně provedených prací jsou dostupné v Google albu na tomto odkazu: photos.google.com/share/AF1QipNOu9jCENCFSFgHZnSk6UsdrHVXkVLA2gCZvlkljfn6Aa7VR2JH6amCALlGs3r2Fg%3Fkey%3DYTI3SmhjMVloTmpPN3F4cmdCYThLSDhTQWV1Vmp3 . Výběr fotografií přikládám. Poté co zaschnul lak a byli jsme se podívat na výsledek, jsem se, při telefonické konfrontaci s vadami, které na podlaze jsou, dozvěděla, že to v žádném případě, že vše zatmelil a na opakování že nezatmelil, mi bylo řečeno cituji: “Jděte už do piči” a položil telefon. Vzápětí volal opětovně a začal mému muži tykat, začal ho urážet a byl velmi agresivní. Aktuálně je odeslána výzva k vrácení záloh přes datovou schránku a pokud k tomu nedojde, budeme celou věc řešit soudně. Fotky výsledku od pana Bikára jsou velmi zavádějící a schválně vynechávají poškozená místa. Jsou foceny s nezaschnutým lakem, aby nebyly vady vidět. Zároveň nejspíš při tvorbě fotografií způsobil velké množství nečistot, které se v laku nachází, protože některé vypadají jako vlákna z ponožek. PS: reakce na komentář pana Bikára: Vzhledem k vašemu písemnému projevu se nyní přikláním k variantě omamných látek. Nesplnil jste, co jste se zavázal splnit, a teď se velmi divíte, že se našel někdo, kdo se brání. Zatmelené spáry jsme viděli až teď a ten bordel v zaschlém laku jste tam taky nadělal až na závěr (asi jako naschvál), zbytek jste neustále opakoval, že pak nebude vidět a aha ono to vidět je. Pokud není řemeslník schopen udělat práci, aniž by nad ním někdo práskal bičem svědčí pouze o jeho poctivosti. Lží jste přiměl manžela jet kupovat lišty, vybral, co si myslel, vy jste mu následně doporučil koupit stejné lišty, jen v širší variantě. Domluvili jsme se, že zaplatíte ty co jste zničil, o půlce nepadla řeč, to jste začal vytahovat až ve chvíli, kdy jsme vám oznámili, že zničené jsou lišty skoro všechny a tudíž musíte všechny nahradit. Takže nám laskavě vraťte peníze a buďte rád, že vás nepoženeme k soudu, protože i slepý soudní znalec pozná, že jste to zničil. Baterku jsem si na to vzala ve chvíli, kdy jste chtěl, abychom se na něco podívali večer a baterka sloužila k alespoň částečné kompenzaci denního světla. Pořád opakujete, co chci zadarmo, ale zničil jste nám podlahu, tak že již nejde opravit a tím pádem jste nám způsobil škodu ve výši minimálně sto tisíc, místo toho, abyste prostě dělal poctivě a dostal stejně poctivě zaplaceno. Tak funguje reklamace, pokud máte něco opravit a místo opravy věc poškodíte, musíte uhradit vzniklou škodu. Přečtěte si zákony, protože já je četla a svá práva znám. Tak laskavě přestaňte lhát, je to velmi ubohé. PSS: dořešení případu: Poté, co jsme panu Bikárovi vysvětlili, že v případě, že nám nevrátí námi vynaložené prostředky, budeme celou věc řešit soudně a nahlásíme ho k prošetření příslušným orgánům, naznal, že ho vyjde levněji nám peníze vrátit. Bohužel se to opět neobešlo bez vykřikování, že nám nic dávat nebude a proč by jako měl platit za lišty, které tam máme my. Dokonce, že prý má taky právníka, čemuž bychom asi byli ochotni věřit, protože někdo jeho postoj změnit musel a musel mu vysvětlit, že vrátit nám peníze je opravdu to nejlepší co může udělat.
Dodavatel

Má práce je zaměřená na renovaci parket.Realizuji i nové podlahy vinylové a plovoucí. To vše dělám s radostí
Blansko
Zadání
Koupil jsem 20 let starý dům, ve kterém jsou podlahy vypadající jako parkety. Při pohledu z boku to není masivní parketa, ale nějaký sendvič - viz foto. Vrchní vrstva je téměř určitě dřevěná. Podlaha je poškrábaná, v některých místech hodně (pravděpodobně kde byl stůl a židle). Chtěl bych ji přebrousit a přelakovat, pokud to půjde, nebo navrhnout jiné řešení, jak ji zase udělat na pohled pěknou. Plocha podlahy je cca 97 m² - tři místnosti a chodba, viz plánek. Potřebuji vyřešit co nejdříve. V brzké době poté budu potřebovat udělat stejnou věc v prvním patře.
Hodnocení
Velmi silně nedoporučuji nechat si od pana Bikára cokoliv dělat. Pokud budete trvat na kvalitně provedené práci a nespokojíte se s prvotřídní fušeřinou, budete odesláni do ženských rodidel a bude s vámi jednat jako byste ho okrádali a on přitom provedl jen to nejlepší. A dále pan Bikár velmi lže. Zároveň nerozumím, jak je možné, že byl někdo s jeho prací spokojen. Buď jsme se mu od začátku nelíbili (potom nechápu, proč o zakázku stál), nebyl střízlivý, nebo lidi píšou recenze, aniž by opravdu zhodnotili výsledek. Práce byla provedena nedbale, nevhodnými postupy a vznikla neopravitelná místa. Následuje popis provedení zakázky: Na základě e-mailové komunikace a telefonních hovorů jsem se dohodli s panem Aloisem Bikárem na opravu opotřebené podlahy. Na základě dohody na místě mělo dojít k přebroušení podlahy, její nalakování a zatmelení spár, a to takovým způsobem, aby v případě rozlití vody nezatekla tato mezi jednotlivé díly podlahy a nemohla způsobit bobtnání či jiné poškození podlahy. Na základě tvrzení p. Bikára nemělo dojít k výměně lišt, protože je to dle jeho slov zbytečné a on rozhodně při broušení lišty neoddělává. Na broušení okrajových částí podlahy následně zvolil nevhodné nářadí a vytvořil na velkém množství míst probrus. Zároveň při této činnosti poškodil většinu soklových lišt (na 70 metrech lišt byly nepoškozené 2), všechny přechodové lišty mezi pokoji a všechny futra, dále poškodil rám od dveří na balkon a dveře do koupelny. Při konfrontaci s těmito škodami prohlásil, že přece teď nebude sundávat lak co už na podlahu nanesl. Nakonec bylo dohodnuto, že zaplatí nové lišty, tedy my je koupíme a on jejich hodnotu odečte z výsledné částky. A dále bylo dohodnuto, že zmírní probrusy do pozvolnějších, aby nebyly tolik vidět, futra prý zadělá nějakou páskou, aby to nebylo vidět. Částečná oprava probrusů proběhla až poté, co jsme ho dvakrát upozorňovali na poškozená místa, a když ani podruhé neopravil co měl, jsme museli místa označit papírovou páskou. Při kontrole odmítl vysát přebroušená místa, abychom se na podlahu mohli pořádně podívat, takže jsme to museli kontrolovat pohmatem. Bohužel jsou místa stále velmi viditelná, ale pokud by to byl jediný problém, tak bychom byli ochotni to neřešit. O opravu futer se p. Bikár ani nepokusil. Přechodové lišty jsou nalepeny tak, že pořádně nedrží a opravdu přilepené jsou pouze z části a zbytek odstává. Při odstraňování starých poškozených lišt odloupal větší množství barvy ze stěn, ale zatřel pouze některá místa, a to ještě mnohdy způsobem, který je nedostatečný. K tomu, že pod některými lištami neodstranil původní tmel, na místech přechodových lišt nechal původní lepidlo, použil více rozdílných barev tmelu v rámci jednoho pokoje, tmel na spoustě místech odstává a má na sobě větší množství nechaných kusů od přejetí stěrkou, se ani nebudu vyjadřovat. Zároveň při odstranění lišt, došlo k odchýlení jednoho podlahového prkna. Jestli ho předtím držela lišta anebo to bylo způsobeno něčím jiným nevíme. Domluvili jsem se, že v místě pod lištou toto prkno nastřelí, aby drželo a nemohlo se o něj zavadit. Udělal to však vedle lišty a to způsobem, že z podlahy trčí kus ostrého hřebíku. Pan Bikár celou dobu tvrdil, že všechny spáry, které se nezalepí lakem, bude opravovat až na konec, že celoplošné tmelení není potřeba. Ve výsledku však částečně zatmelil pouze některé spáry, a to ještě takovým způsobem, že vedle tmelu zůstala mezera a tmel je propadlý. Tudíž v žádném případě nebyla splněna původní dohoda o ochraně proti rozlité vodě. Dále je podlaha na omak velmi hrubá a na spoustě míst zůstaly stopy po broušení. Hrubost také způsobuje prach a další nečistoty zalepené v laku, a to ve velkém a viditelném množství. Zároveň po sobě neuklidil a nechal nám tu veškerý odpadový materiál, který vznikl při realizaci zakázky, a to včetně nevysáté podlahy v koupelně a v šatně, kam si odkládali věci a nářadí. Fotodokumentace škody a neodborně provedených prací jsou dostupné v Google albu na tomto odkazu: photos.google.com/share/AF1QipNOu9jCENCFSFgHZnSk6UsdrHVXkVLA2gCZvlkljfn6Aa7VR2JH6amCALlGs3r2Fg%3Fkey%3DYTI3SmhjMVloTmpPN3F4cmdCYThLSDhTQWV1Vmp3 . Výběr fotografií přikládám. Poté co zaschnul lak a byli jsme se podívat na výsledek, jsem se, při telefonické konfrontaci s vadami, které na podlaze jsou, dozvěděla, že to v žádném případě, že vše zatmelil a na opakování že nezatmelil, mi bylo řečeno cituji: “Jděte už do piči” a položil telefon. Vzápětí volal opětovně a začal mému muži tykat, začal ho urážet a byl velmi agresivní. Aktuálně je odeslána výzva k vrácení záloh přes datovou schránku a pokud k tomu nedojde, budeme celou věc řešit soudně. Fotky výsledku od pana Bikára jsou velmi zavádějící a schválně vynechávají poškozená místa. Jsou foceny s nezaschnutým lakem, aby nebyly vady vidět. Zároveň nejspíš při tvorbě fotografií způsobil velké množství nečistot, které se v laku nachází, protože některé vypadají jako vlákna z ponožek. PS: reakce na komentář pana Bikára: Vzhledem k vašemu písemnému projevu se nyní přikláním k variantě omamných látek. Nesplnil jste, co jste se zavázal splnit, a teď se velmi divíte, že se našel někdo, kdo se brání. Zatmelené spáry jsme viděli až teď a ten bordel v zaschlém laku jste tam taky nadělal až na závěr (asi jako naschvál), zbytek jste neustále opakoval, že pak nebude vidět a aha ono to vidět je. Pokud není řemeslník schopen udělat práci, aniž by nad ním někdo práskal bičem svědčí pouze o jeho poctivosti. Lží jste přiměl manžela jet kupovat lišty, vybral, co si myslel, vy jste mu následně doporučil koupit stejné lišty, jen v širší variantě. Domluvili jsme se, že zaplatíte ty co jste zničil, o půlce nepadla řeč, to jste začal vytahovat až ve chvíli, kdy jsme vám oznámili, že zničené jsou lišty skoro všechny a tudíž musíte všechny nahradit. Takže nám laskavě vraťte peníze a buďte rád, že vás nepoženeme k soudu, protože i slepý soudní znalec pozná, že jste to zničil. Baterku jsem si na to vzala ve chvíli, kdy jste chtěl, abychom se na něco podívali večer a baterka sloužila k alespoň částečné kompenzaci denního světla. Pořád opakujete, co chci zadarmo, ale zničil jste nám podlahu, tak že již nejde opravit a tím pádem jste nám způsobil škodu ve výši minimálně sto tisíc, místo toho, abyste prostě dělal poctivě a dostal stejně poctivě zaplaceno. Tak funguje reklamace, pokud máte něco opravit a místo opravy věc poškodíte, musíte uhradit vzniklou škodu. Přečtěte si zákony, protože já je četla a svá práva znám. Tak laskavě přestaňte lhát, je to velmi ubohé. PSS: dořešení případu: Poté, co jsme panu Bikárovi vysvětlili, že v případě, že nám nevrátí námi vynaložené prostředky, budeme celou věc řešit soudně a nahlásíme ho k prošetření příslušným orgánům, naznal, že ho vyjde levněji nám peníze vrátit. Bohužel se to opět neobešlo bez vykřikování, že nám nic dávat nebude a proč by jako měl platit za lišty, které tam máme my. Dokonce, že prý má taky právníka, čemuž bychom asi byli ochotni věřit, protože někdo jeho postoj změnit musel a musel mu vysvětlit, že vrátit nám peníze je opravdu to nejlepší co může udělat.

Hodnocení
S realizací zakázky jsme byli trochu zklamaní. Počáteční jednání s panem Rajtorou byla bezproblémová, následně převzal zakázku pan Bříza. S panem Břízou jsem si rozumněla, přesto vzniklo pár nedorozumnění. Ze začátku se práce rozbíhaly velmi pomalu (trochu se nám to hodilo, protože se nám v den zahájení narodilo miminko). První týden byla oškrábána koupelna a část kuchyně - oba prostory velmi malé a na místě byl ponechán nepořádek. Bohužel jsme nebyli informování o plánovaném postupu prací (později již doplněno), takže jsme byli zaskočeni tímto pomalým tempem prací. Druhý týden už se práce trochu rozjely. Byla demontována sanita v koupelně, vybourán obklad, demontován záchod, provedeny drážky pro nové vedení vody, usazen Geberit na záchodě, nová voda v kuchyni, škrábání dalších místností a odvezen stavební odpad. Došlo k nedorozumnění s průměrem stoupacího potrubí, ale to bylo následně vyměněno (3/4 za 1/2 - nikdo se nás neptal na podrobnosti vedení vody a vyplývající průměr stoupačky). Třetí týden pokračovalo škrábání, nová voda v koupelně, na naši žádost bylo upraveno vedení odpadu na záchodě a posunut Geberit (místnost je velmi malá) částečně bylo zasekáno nové vedení elektřiny, vybourána dveřní zárubeň a zakryt vstup na společné schodiště sádrokartonovou příčkou. Řemeslníci začali lepit perlinku na zdi. Čtvrtý týden byly vybourány zárubně dveří, které se měnily a vybouráno teraco v koupelně. Další sled prací nemám poznamený. Nejvíce mi vadil postup prací - řemeslníci docházeli tak, jak byli uvolněni z jiných staveb takže docházelo k trochu chaotickým postupům prací. Nejvíce práce udělali dva šikovní Ukrajinci (perlinka, štuky, výmalba, obklady a dlažba - s jejich prací jsem velmi spokojena, ale obkladačské práce bych si představovala lepší). Instalatér práci provedl dobře, ale ocenila bych trochu konzultace před provedením finálních prací - problémové vedení odpadu na záchodě a stoupací potrubí). Elektrikáři prováděli práci velmi nárazově a tak trochu zdržovali kluky při štukování. Nebyli informováni o vzhledu budoucí kuchyňské linky v kuchyni (neptali se, vizualizaci ale pan Bříza měl) a tak nám trochu zkomplikovali usazování horních skříněk - vedení elektřiny zbytečně daleko od stropu kuchyně. Podlaháři byli trochu zbrklí. Nivelační stěrka jim na pár místech vytekla z ohraničeného prostoru. Prahy nám nechtěli zbrousit, tak aby vyrovnali schůdek mezi linem a parketami, jejich nátěr byl proveden nevhodným lakem a na závěr práh přilepili k linu v místě, kde lino nebylo podlepeno - práh se kýval Všechny tyto nedostatky byly ale po předání opraveny (znovu natřeny a přišroubovány). Přechodové lišty do koupelny a na záchod byly nevhodně zvoleny - nakonec jsme dodělali sami. Očekávala jsem trochu pomoc s výběrem konkrétních položek (např. typ dveří mezi nevytápěnou verandu a teplou chodbu - zvolili jsme běžné interiérové s malým sklem a teď v zimě se vlivem rozdílné vlhkosti v místnostech kroutí, vhodné podlahové lišty - dřevěnné nekopírují křivé zdi). V průběhu celé rekonstrukce jsme byli přítomni v domě a práce jsme hlídali. Bez tohoto by došlo asi k ještě více nedorozumnění. Práce měly být provedeny v termínu dvou měsíců - bylo již na začátku jasné, že se nestihne (doba na dodání nových dveří od objednání je 6 týdnů, ke specifikaci dveří jsme byli vyzváni pozdě). Celkem práce trvaly 3 měsíce. Některé činnosti jsme si nakonec zajišťovali sami (demontáž a montáž radiátorů, broušení parket, instalace kuchyňské linky) - tyto položky nám byly z rozpočtu odečteny. Celková cena byla tedy 520 297 Kč bez 15% DPH. Celkové hodnocení se mi provádí špatně, protože tohle byla první zkušenost s řemeslníky, nemám žádné srovnání s jinými.
Dodavatel

Naše firma zajišťuje kompletní realizaci rekonstrukcí a staveb. Dle vašich požadavků, můžeme nabídnout služby v rozsahu od architektonického návrhu až po montáž a dodávku zařizovacích předmětů. Pokud plánujete jen částečné úpravy, ani to není problém, vždy záleží na individuální domluvě. Pro domluvení nezávazné schůzky nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci.
Praha - Suchdol
Zadání
Rekonstrukce prázdného bytu (61m2) ve dvougeneračním RD ze 70. let. Zbytek domu obýván. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí, má samostatný vchod přes verandu a zároveň přes společné schodiště pro zbytek domu a přístup do sklepa. V celém bytě chceme provést nové rozvody elektřiny, nové podlahy (marmoleum) nebo renovace parket (3 místnosti), výmalbu, výměna 3 ks interiérových dveří včetně zárubně (z toho jedny třídy klima II) a jedny nové celoskleněné posuvné dveře do pouzdra. Dveře preferovány od firmy Sapeli. Koupelna: nové rozvody vody a odpadu, nová SDK příčka s posuvnými dveřmi, instalace topného žebříku, vany a umyvadla, obklady, výměna dveří ze schodiště (klima II) Kuchyně: nové rozvody vody a odpadu, obklady, kuchyňská linka na míru se zapojením vestavěných elektrospotřebičů Elektrolux (sklokeramická varná deska, odsavač par, vestavěná trouba, vestavěná pračka) WC: nové rozvody vody a odpadu, instalace závěsného wc a umývátka, obklady Chodba: výměna 2 ks dveří Obývák, ložnice, dětský pokoj: renovace nebo výměna parketové podlahy (parkety lepeny na asf. podklad - nejlépe zlikvidovat), v ložnici a dětském pokoji pokládka koberce Prosím zvlášť nacenit renovaci parket (likvidace asf. podkladu, přeskládání, broušení, voskování/lakování). Termín prací: květen - září 2020 (stěhování nejlépe před 1. září, nejpozději 1. října). Předpokládaný rozpočet je 650 tis.
Hodnocení
S realizací zakázky jsme byli trochu zklamaní. Počáteční jednání s panem Rajtorou byla bezproblémová, následně převzal zakázku pan Bříza. S panem Břízou jsem si rozumněla, přesto vzniklo pár nedorozumnění. Ze začátku se práce rozbíhaly velmi pomalu (trochu se nám to hodilo, protože se nám v den zahájení narodilo miminko). První týden byla oškrábána koupelna a část kuchyně - oba prostory velmi malé a na místě byl ponechán nepořádek. Bohužel jsme nebyli informování o plánovaném postupu prací (později již doplněno), takže jsme byli zaskočeni tímto pomalým tempem prací. Druhý týden už se práce trochu rozjely. Byla demontována sanita v koupelně, vybourán obklad, demontován záchod, provedeny drážky pro nové vedení vody, usazen Geberit na záchodě, nová voda v kuchyni, škrábání dalších místností a odvezen stavební odpad. Došlo k nedorozumnění s průměrem stoupacího potrubí, ale to bylo následně vyměněno (3/4 za 1/2 - nikdo se nás neptal na podrobnosti vedení vody a vyplývající průměr stoupačky). Třetí týden pokračovalo škrábání, nová voda v koupelně, na naši žádost bylo upraveno vedení odpadu na záchodě a posunut Geberit (místnost je velmi malá) částečně bylo zasekáno nové vedení elektřiny, vybourána dveřní zárubeň a zakryt vstup na společné schodiště sádrokartonovou příčkou. Řemeslníci začali lepit perlinku na zdi. Čtvrtý týden byly vybourány zárubně dveří, které se měnily a vybouráno teraco v koupelně. Další sled prací nemám poznamený. Nejvíce mi vadil postup prací - řemeslníci docházeli tak, jak byli uvolněni z jiných staveb takže docházelo k trochu chaotickým postupům prací. Nejvíce práce udělali dva šikovní Ukrajinci (perlinka, štuky, výmalba, obklady a dlažba - s jejich prací jsem velmi spokojena, ale obkladačské práce bych si představovala lepší). Instalatér práci provedl dobře, ale ocenila bych trochu konzultace před provedením finálních prací - problémové vedení odpadu na záchodě a stoupací potrubí). Elektrikáři prováděli práci velmi nárazově a tak trochu zdržovali kluky při štukování. Nebyli informováni o vzhledu budoucí kuchyňské linky v kuchyni (neptali se, vizualizaci ale pan Bříza měl) a tak nám trochu zkomplikovali usazování horních skříněk - vedení elektřiny zbytečně daleko od stropu kuchyně. Podlaháři byli trochu zbrklí. Nivelační stěrka jim na pár místech vytekla z ohraničeného prostoru. Prahy nám nechtěli zbrousit, tak aby vyrovnali schůdek mezi linem a parketami, jejich nátěr byl proveden nevhodným lakem a na závěr práh přilepili k linu v místě, kde lino nebylo podlepeno - práh se kýval Všechny tyto nedostatky byly ale po předání opraveny (znovu natřeny a přišroubovány). Přechodové lišty do koupelny a na záchod byly nevhodně zvoleny - nakonec jsme dodělali sami. Očekávala jsem trochu pomoc s výběrem konkrétních položek (např. typ dveří mezi nevytápěnou verandu a teplou chodbu - zvolili jsme běžné interiérové s malým sklem a teď v zimě se vlivem rozdílné vlhkosti v místnostech kroutí, vhodné podlahové lišty - dřevěnné nekopírují křivé zdi). V průběhu celé rekonstrukce jsme byli přítomni v domě a práce jsme hlídali. Bez tohoto by došlo asi k ještě více nedorozumnění. Práce měly být provedeny v termínu dvou měsíců - bylo již na začátku jasné, že se nestihne (doba na dodání nových dveří od objednání je 6 týdnů, ke specifikaci dveří jsme byli vyzváni pozdě). Celkem práce trvaly 3 měsíce. Některé činnosti jsme si nakonec zajišťovali sami (demontáž a montáž radiátorů, broušení parket, instalace kuchyňské linky) - tyto položky nám byly z rozpočtu odečteny. Celková cena byla tedy 520 297 Kč bez 15% DPH. Celkové hodnocení se mi provádí špatně, protože tohle byla první zkušenost s řemeslníky, nemám žádné srovnání s jinými.

Hodnocení
Kuchyně po renovaci vypadá moc hezky. Byla vyměněná pracovní deska, spodní lišta, obroušená a znovu nalakovaná dvířka. Komunikace byla v pořádku. Realizace nabrala pár dní zpoždění kvůli tomu, že se čekalo, až se lak uschne, ale nakonec se vše stihlo. Jsme s odvedenou prací spokojení. Doporučuji.
Dodavatel

Nabízíme všem vlastníkům nemovitostí veškeré služby spojené s běžným provozem a údržbou nemovitostí, včetně péče o přilehlé pozemky a komunikace. Jsme specialisté na služby v domácnosti či na zahradě. Naše služby: - stavební práce - práce v domácnosti - práce venku -rekonstrukce - doprava a stěhování - služby hodinového manžela Chceme docílit veškerého pohodlí pro vás, vaši rodinu nebo společnost.
Brno
Zadání
Kuchynská linka byla vyrobená na míru od spolešnosti Sýkora v roce 2010, je potřeba obnovit povrch dveří, vyměnit pracovní desku. Stůl je zabudovaný pod okno (viz fotka), pokud možno taky renovovat.
Hodnocení
Kuchyně po renovaci vypadá moc hezky. Byla vyměněná pracovní deska, spodní lišta, obroušená a znovu nalakovaná dvířka. Komunikace byla v pořádku. Realizace nabrala pár dní zpoždění kvůli tomu, že se čekalo, až se lak uschne, ale nakonec se vše stihlo. Jsme s odvedenou prací spokojení. Doporučuji.

Hodnocení
Bohužel nemohu absolutně doporučit. S panem Kroupou máme 6 měsíční zkušenosti při realizaci projektu pokládky dlažby s rozpočtem 500.000 s odměnou za vykonanou práci 220.000 + následné rozšíření spolupráce o renovaci koupelen - mikrocementová stěrka, polyuretanová podlaha a výmalbu v 5 koupelnách v hodnotě 140.000 9 stěrky v bytě v hodnotě 32.500. Při dokončování projektu přestal absolutně komunikovat, nechá telefon vyzvánět 30x během 2 měsíců a není mu to vůbec hloupé, zprávy si přečte, ale neodpoví. Bohužel projekt nedokončil a nepředal v domluveném rozsahu, čímž nám způsobil nemalé problém při otevření prodejny a při pronájmu prostor. Stanovili jsme mu náhradní lhůtu na dokončení 2 měsíce, ani se neozval. Moc dobře si byl vědom termínů, z naší strany jsme byli velice flexibilní s termíny dokončení a velmi jsme mu vyšli vstříc s okamžitými předplatbami. Jakmile bylo vše zaplaceno, už měl zřejmě vyděláno a nezájem. Přitom začátek spolupráce s p. Kroupou naliti.cz byl dobrý, nic nebyl problém, vše uměl. Postupem času se vše změnilo, nekvalita, nechal po sobě lakem potřísněnou vanu - kterou nelze vyčistit, bylo potřeba dokončit opravu stěrky, nesdělil číslo použité barvy, museli jsme ho pracně dohledávat s výrobcem stěrky. Doporučím neplatit nic předem, v průběhu prací si pořizovat fotodokumentaci. mít smlouvu o dílo se sankcí a před převzetím si pohlídat zda-li je vše dokončené úplně a v přijatelné kvalitě. Velké zklamání.
Dodavatel

Lité polyuretanové podlahy, lité epoxidové podlahy a stěrky, cementové stěrky na podlahu a stěny, kamínkové povrchy, exteriéry a interiéry, designové interiéry, vše na domluvě s investorem.
Ostrava
Zadání
Poptávám rekonstrukci průmyslové podlahy 400 m2 - přebroušení stávající podlahy (litý epoxid) - nátěr adhezního můstku + zásyp křemičitým pískem - pokládka dlažby 60x60 včetně zaspárování + 3x dilatační lišta (šířka místnosti 9 metrů)
Hodnocení
Bohužel nemohu absolutně doporučit. S panem Kroupou máme 6 měsíční zkušenosti při realizaci projektu pokládky dlažby s rozpočtem 500.000 s odměnou za vykonanou práci 220.000 + následné rozšíření spolupráce o renovaci koupelen - mikrocementová stěrka, polyuretanová podlaha a výmalbu v 5 koupelnách v hodnotě 140.000 9 stěrky v bytě v hodnotě 32.500. Při dokončování projektu přestal absolutně komunikovat, nechá telefon vyzvánět 30x během 2 měsíců a není mu to vůbec hloupé, zprávy si přečte, ale neodpoví. Bohužel projekt nedokončil a nepředal v domluveném rozsahu, čímž nám způsobil nemalé problém při otevření prodejny a při pronájmu prostor. Stanovili jsme mu náhradní lhůtu na dokončení 2 měsíce, ani se neozval. Moc dobře si byl vědom termínů, z naší strany jsme byli velice flexibilní s termíny dokončení a velmi jsme mu vyšli vstříc s okamžitými předplatbami. Jakmile bylo vše zaplaceno, už měl zřejmě vyděláno a nezájem. Přitom začátek spolupráce s p. Kroupou naliti.cz byl dobrý, nic nebyl problém, vše uměl. Postupem času se vše změnilo, nekvalita, nechal po sobě lakem potřísněnou vanu - kterou nelze vyčistit, bylo potřeba dokončit opravu stěrky, nesdělil číslo použité barvy, museli jsme ho pracně dohledávat s výrobcem stěrky. Doporučím neplatit nic předem, v průběhu prací si pořizovat fotodokumentaci. mít smlouvu o dílo se sankcí a před převzetím si pohlídat zda-li je vše dokončené úplně a v přijatelné kvalitě. Velké zklamání.

Hodnocení
Kromě renovace parket a olištování ve dvou pokojích jsem poptával i pokládku a olištování linolea, včetně mimoúrovňových přechodových lišt. Celkově hodnotím výsledek velice pozitivně - p.Kopecký je sympatický mladý profesionál, který vyřeší váš problém. Hravě se vypořádal se všemi požadavky, bez průtahů a otázek, dokonce dříve než jsem očekával. Výsledek vypadá velice solidně a p.Kopecký dělá čest svému řemeslu. Ve výsledku zkrátka není žádné "ale". Doporučuji jak známým, tak všem uživatelům NejRemeslnici.cz. Uvedená cena (dle mého soudu adekvátní) zahrnuje broušení, tmelení, lakování + cenu laku, lišty + montáž, pokládku PVC a samozřejmě dopravu všeho mimo prahu. Cena odpovídala předložené nezávazné kalkulaci.
Dodavatel
Podlahářské práce, renovace parket, pokládka plovoucí podlahy ,terasové podlahy - rošty. Živnostenský list vydán MČ Praha 17, Předmět podnikání: Podlahářství
Slaný, okr. Kladno
Zadání
Renovace parket ve dvou místnostech panelového bytu (broušení,tmelení, lakování, lišty - zkrátka co bude potřeba). Jedna místnost 3,4 x 5,7m a druhá 3,4 x 3,6m - celkem tedy necelých 32m2. Parkety do teď ležely pod kobercem, místy mám pocit že se podlaha trochu vlní, jinak snad stav dobrý. Přikládám foto parket(bohužel celkem nekvalitní). Podél podlahy jsou v současnosti staré plastové lišty s el. a dat. kabely. Stěny jsou panelové a sekat do nich nechci, tak bych toto také rád nějak vyřešil - snad by šli schovat do nových lišt (nechám si poradit). Hledám řemeslníka, který poradí, doporučí a udělá. Termín ideálně druhá polovina listopadu. Prosím o zaslání cenové nabídky renovace / lištování, termínů + návrhy, rady apod. Za nabídky Vám děkuji!
Hodnocení
Kromě renovace parket a olištování ve dvou pokojích jsem poptával i pokládku a olištování linolea, včetně mimoúrovňových přechodových lišt. Celkově hodnotím výsledek velice pozitivně - p.Kopecký je sympatický mladý profesionál, který vyřeší váš problém. Hravě se vypořádal se všemi požadavky, bez průtahů a otázek, dokonce dříve než jsem očekával. Výsledek vypadá velice solidně a p.Kopecký dělá čest svému řemeslu. Ve výsledku zkrátka není žádné "ale". Doporučuji jak známým, tak všem uživatelům NejRemeslnici.cz. Uvedená cena (dle mého soudu adekvátní) zahrnuje broušení, tmelení, lakování + cenu laku, lišty + montáž, pokládku PVC a samozřejmě dopravu všeho mimo prahu. Cena odpovídala předložené nezávazné kalkulaci.

Hodnocení
Po rozebrání plovoucí podlahy jsme objevili původní parkety, které byly kompletně potřené bílým lepidlem. Pan Derbl všechno lepidlo pečlivě zbrousil, parkety nalakoval a teď vypadají jako nové. Dobrá komunikace, termíny platí, detailně rozepsaná cenová nabídka a výsledná ceny dle dohody. Máme velkou radost z výsledku. Pana Derbla mohu jedině doporučit a rádi se na něj v budoucnu znovu obrátíme.
Dodavatel
Provádíme podlahářské práce ,renovace dřevěných podlah z parket a palubek,36 let praxe. Dodání a montáž obvodových lišt, opravy parket, doplnění chybějících a pokládka nových parket. Pokládka PVC , vinylových podlah, koberců , OSB desek. Používáme pouze certifikované materiály a vzhledem k desetiletí na trhu s podlahovinami máme již své dodavatele a ověřené postupy. Na parkety používáme pouze laky určené pro dřevěné podlahy , kde již v základní ceně aplikujeme laky , které snesou i kancelářskou zátěž od firmy LOBA.
Brno
Zadání
Poptávám renovaci (broušení, tmelení, lakování) původních dřevěných parket ve dvou pokojích (cca 17 a 18m2). Jedná se o byt v cihlovém domě (3. patro) v Brně. Na parketách je momentálně položena plovoucí podlaha, kterou je třeba demontovat. Dále mám zájem o dodávku a montáž podlahových lišt. Začátek prací - ideálně konec února. Prohlídku prosím co nejdříve pro ujasnění podrobností.
Hodnocení
Po rozebrání plovoucí podlahy jsme objevili původní parkety, které byly kompletně potřené bílým lepidlem. Pan Derbl všechno lepidlo pečlivě zbrousil, parkety nalakoval a teď vypadají jako nové. Dobrá komunikace, termíny platí, detailně rozepsaná cenová nabídka a výsledná ceny dle dohody. Máme velkou radost z výsledku. Pana Derbla mohu jedině doporučit a rádi se na něj v budoucnu znovu obrátíme.

Hodnocení
Velmi rychlé a vstřícné jednání.
Dodavatel

Zajišťujeme profesionální kvalitní pokládku plovoucích podlah, vinylových podlah, renovace parket, lití Anhydritových podlah a další úpravy podkladů. Snažíme se aby výsledek byl vždy 100% a naši zákazníci spokojení. Mezi naše spokojené zákazníky patří majitelé bytových a rodinných domů i některé známé osobnosti jako např. jedna s opor české fotbalové reprezentace, či člen legendární hudební skupiny Kabát.
Praha 9
Zadání
Chtěl bych zadat poptávku na renovaci dřevěné podlahy 16 m2 (prkna). Jednalo by se o broušení na strukturu dřeva + lakování. Práce spěchá, nejlépe do konce tohoto týdne. Chtěl bych také poprosit o předběžnou kalkulaci ceny. Děkuji předem za nabídky.
Hodnocení
Velmi rychlé a vstřícné jednání.

Hodnocení
Svědomitý člověk ke své práci. Cena odpovídá provedené práci. Spolehlivý, přesný, časově dochvilný pán s velmi vlidným jednáním. DOPORUČUJEME.
Dodavatel

Pokládka podlahových krytin,zejména dřevěných celoplošně lepených,plovoucích, renovace parket,montáže teras, truhlářské práce.Mimo tyto práce jsem schopen zajistit i jiné řemeslné práce pro Váš dům či byt, jako jsou např. drobné opravy všeho druhu, montáže nábytku a kuchyňských linek, drobné zednické práce, nátěry a malování atd.
Třebíč
Zadání
Broušení a lakování parket ve 3 menších místnostech cca - 15m2 a velke ložnici cca 30m2 a schodiště. Termín 1 - 2 týden v červenci-přibližně. Jedná se o rodinný dům v centru Třebíče. Děkujeme za informace. Rapantovi
Hodnocení
Svědomitý člověk ke své práci. Cena odpovídá provedené práci. Spolehlivý, přesný, časově dochvilný pán s velmi vlidným jednáním. DOPORUČUJEME.
Načítám recenze…
Poptávku zadáte zdarma. Ověření řemeslníci se vám ozvou sami a vy až ze 4 nabídek vyberete tu nejlepší.




Jak se vyhnout fušerům
Každý měsíc e-mail plný inspirace přímo do vaší schránky
Může vás zajímat
