Fotovoltaické elektrárny


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Příprava rozvaděče pro instalaci fotovoltaické ...

5.0
54 558 Kč
Příprava rozvaděče pro instalaci fotovoltaické elektrárny
Příprava rozvaděče pro instalaci fotovoltaické elektrárny
Příprava rozvaděče pro instalaci fotovoltaické elektrárny
Zadání
Rozvaděč a elektrorozvody máme instalované přes 40 lety. Poptáváme přípravu odběrného místa (rozvaděče) pro připojení fotovoltaické elektrárny tak, … Více
Hodnocení
Bylo potřeba instalovat novou elektroměrnou skříň a a dva podružné rozvaděče a k tomu připravit rozvody pro fotovoltaické panely, střídač a baterie. Požadavky na rozvody řemeslník projednal s dodava… Více
Dodavatel
SISAN s.r.o.
Brno

Úprava rozvodné skříně elektroměru.

5.0
— Kč
Zadání
Při výměně elektroměru pro připojení fotovoltaické elektrárny v rozvodné skříni mi pracovník eg.d zjistil nedostatky. Chybí příchytky pro elektromě… Více
Hodnocení
S prací jsem velmi spokojen .Práce vykonány nad rámec a s profesionálním přístupem. Tuto firmu můžu doporučit a těším se na další spolupráci.
Dodavatel
Vlastimil Vomela
Znojmo

Elektropráce

4.7
— Kč
Zadání
Mám instalovanou fotovoltaickou elektrárnu s baterií a budu pořizovat tepelné čerpadlo a bojler na TUV s topnou patronou. Potřeboval bych navrhnou… Více
Hodnocení
Výborný přístup. Na všem se dalo dobře domluvit.
Dodavatel
SISAN s.r.o.
Brno

Instalace a zprovoznění ostrovního systémuTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Instalace a zprovoznění ostrovního systému
Instalace a zprovoznění ostrovního systému
Instalace a zprovoznění ostrovního systému
Zadání
Potřebuji instalovat a zprovoznit ostrovní systém fotovoltaikcké elektrárny na střechu chaty. Objekt není napojen do stávající sítě .
Hodnocení
Od samého začátku co jsem začal s panem Hanzelkou jednat jsem byl maximálně spokojen. Velmi vstřícný , vše vysvětlil do detailu, navrhnul několik řešení. Samotná instalace velmi rychlá profesionáln… Více
Dodavatel
SISAN s.r.o.
Brno

Úprava elektrorozvaděče pro FVETato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

4.7
— Kč
Zadání
dodání a osazení vypínače 40 A pro FVE dodání a osazení relé pro FVE montáž, předrátování a kontrola stavu ER revize elektroměrového rozvaděče v… Více
Hodnocení
S provedením prací jsem spokojen
Dodavatel
SISAN s.r.o.
Brno

Najděte si řemeslníka podle referencí.

Je to snadné

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Podobná témata

Další zařazení

Potřebujete poradit?