Špaletová okna


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Montáž parapetů

5.0
21 000 Kč
Montáž parapetů
Montáž parapetů
Montáž parapetů
Zadání
Dobrý den, poptávám dodávku a montáž vnějších parapetů. Celkem 22 kusů z toho jeden specifický - viz foto - arkýř. Barva bílá, materiál p… Více
Hodnocení
Super domluva, práce precizní a dle očekávání. Skvěle provedený parapet arkýře.
Dodavatel
Jaroslav Sláma
Budětsko

Natření podbití u RD, oprava a natření špalet u...Tato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Zadání
Natření podbití u RD 140 m2, oprava a natření 15 špalet u oken. Očištění fasády RD cca 400 m2. Termín realizace jaro 2020.
Hodnocení
Termín byl z důvodu vládních opatření odsunut na neurčito. Přesto vše se zakázku podařilo zrealizovat,díky vstřícnosti p.Humpuly. Práce byla provedena dle domluvy a za sjednanou cenu. S prací i přís… Více
Dodavatel
Jaroslav Humpula
Hlubočky, okr. Olomouc

Zedník pro opravu v interiéru domu

2.0
— Kč
Zadání
Dobrý den, sháním zedníka pro menší práce v interiéru opravovaného domu: stavba 1 příčky 230 x 260 cm (přibližně) - co nejdříve. Výhledově i zaprave… Více
Hodnocení
V první fázi prací - stavba příčky, oblepení polystyrenem, dále jsme se dohodli na přípravě drážek pro instalatéry do nově postavené příčky a sousední zdi - jsem byla spokojená, nebylo nutné ho "uhá… Více
Dodavatel
Lukáš Hořava
Pístovice

Obkladačské a zednické práce

3.3
— Kč
Zadání
Dobrý den, potřebuji realizovat cihlový obklad, cca 1m2 včetně spárování. Dále také položení plastových parapetů, celkem 3ks. Parapety je potřeba se… Více
Hodnocení
Rychlé jednani a vstřícnost. Kvalita práce průměrná, ale trvala déle než se očekávalo a z toho vyplývající skokové navýšení ceny.
Dodavatel
Dominik Farkaš
Olomouc

Vnitřní omítky

2.3
160 000 Kč
Vnitřní omítky
Vnitřní omítky
Vnitřní omítky
Zadání
Omítky po výměně 7 oken v RD + špalety, omítka na stropech ve 2 pokojích.
Hodnocení
Občas něco vyšlo lépe a něco hůře. Místy vyloženě prasárna (viz foto). Kontréní zkušenost s řemeslníky: Prosíme o zavolání, než dají zpět nábytek, ať můžeme za skříní uklidit. Nezavolali, skříň vrá… Více
Dodavatel
Marek Kačo
Olomouc

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?